Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wladca_pierscieni

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wladca_pierscieni

  1. Spytaj tego magika ktory stworzyl ten adapter u mnie to bylo plug&play
  2. JA jako pierwszy aparat wybralem sobie sony &330 na razie jestem zadowolony pewno bedzie tak jak z KM ciagle malo ;(
  3. znalazlem cos takiego w norwegi http://www.finn.no/finn/bap/object?finnkode=20335887 http://www.finn.no/finn/bap/object?finnkode=18823806 http://www.finn.no/finn/bap/object?finnkode=19243674
  4. znalazlem cos takiego : http://www.allegro.pl/item872515077_lampka_led_tablicy_rej_audi_tt_q5_a4_a5_vw_sz_n.html ale cena szko
  5. Kolego a co mam zrobić jak u mnie na obu plusach po stacyjce i na stałym ciągle jest 12V? Bez względu na to czy kluczyk jest czy go nie ma, przekręcony czy nie. nie ma takiej opcji kluczyk musisz wyciagnac i stacyjka ma odbic to nie maluch nie ma zera przy stacyjce
  6. tak dol DOKLADNIE1 zdejmij obudowe stacyjki znajdziesz go bez problemu, nie pamietam jakiego byl koloru przerabialem ten temat z avic F900bt :gwizdanie:
  7. jesli masz BOSE to napewno powinno byc oznakowane na blendach glosnikow w tapicerkach drzwiowych i na subwoferze z tylu
  8. ja tam niestety musze sluchac zonki
  9. musisz kupic separatror (http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=848339381) audi montowalo takie wzmaczniacze w radiach concert
  10. tu masz rs4 ciemne http://allegro.pl/item877977499_audi_s4_2_7_biturbo_1999_sedan_polecam.html#gallery
  11. wywal hidy albo zaloz filtry i zobacz co sie bedzie dzialo hidy sieja po calej instalacji
  12. nie stety przy VGA audio musi byc osobno
  13. na Euro-S-Video-Cinch gubi duzo sygnalu VGA jest duzo lepszy i na HD redy bedzie smigal dobrze zobaczysz roznice jezeli postawisz obok tv fullHD z kablem i odtwarzaczem i z filmem co najmiej DVD
  14. polecam 18tki na pewno nie bedziesz zalowal czarne klasa
  15. ja mam karte HDMI jest naprawde super, kiedys mialem VGA obraz klasa dzwiek zero .fayera sprobuj z VGA na pewno bedzie lepiej z obrazem
  16. moze zrobimy konkurs najbardziej zasniezonego ostatnio mialem 44cm sniegu na dachu :gwizdanie:
  17. wladca_pierscieni odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    mi sie udalo kupic komplet siedzen ,tapicerek dzwiowych s-line z el. czescia ledzwiowa grzaniem podlokietnikiem za 800zl komplet to byl szczal
  18. do czesci ledzwiowej wystarczy jak poprowadzisz +, masa juz tam jest orginalnie zalozona w kostce, z grzaniem nie wiem ja juz mialem orginalnie i z tytm nie pomoge
  19. Tak wlasnie panowie wesolych swiat :> wszystkiego dobrego w nowym
  20. wyslij mi link do niego to wystawie mu pare negatywow
  21. w panelu klimatronika masz regulowanie grzanych foteli

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.