Treść opublikowana przez wladca_pierscieni
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
troszkę musialem pokombinowac z koszem i ramki ktore sa na allegro nie pasuja tak jak mnie zapewnial sprzedawca pozatym poszlo spoko ps.zdzira szacunek radyjko tez fajnie sie wkomponowalo
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
tak jak emoikonka autko pierwsza klasa drugi zad trzecie miejsce
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
mam tylko nakladke na orginalny system z mapami igo automapa itp z tego co szlyszalem to nie ma jeszcze nic do odblokowania CE czy moze sie myle oto parę fotek po montażu
-
[B6 ALZ] Duże zużycie oleju
akurat jestem kolo wymiany oleju sprobuje z 10W40 zobaczymy kolo 1500km czy to cos dało a te ceramizery mail ktoś kontakt z tym ?
-
[B6 ALZ] Duże zużycie oleju
Ostatnio lałem Castrol Magnatec 5W-40 przed tym był serwisowany to był 0W-40 (long time service) sprobuje zaglądnąć do zaworów od strony wydechu od kolektora ssącego będzie ciężko debil gazownik wkręcił tam dysze od gazu jaki olej polecacie w tym wypadku? czy cos takiego jak ceramizer by tu cos pomogl?
-
[B6 ALZ] Duże zużycie oleju
przebieg 182 000
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
pany a jak wyglada sprawa wymany materialu (poszycia ) mam juz troszkę przetarte na szwach
-
[B6 ALZ] Duże zużycie oleju
a wiec tak po kolei; auto nie dymi jedyne przy mocnym odgazowaniu pokazuje sie jasny prawe klarowny obłoczek (nie jest to na pewno kolor niebieski )ale jest to tak mi sie zdaje para i to na zimnym silniku na rozgrzanym jest jeszcze klarowniej pewno spytasz o wycieki silnik jest suchy jedyne kolektor ssący jest zapocony i jeszcze z pokrywy zaworów wychodzi rurka do gardziela gazownicy (PARTACZE) podczas montażu polamali ja i zgubili uszczelke tam gdzie zaznaczylem na czerwono i szaczy troszke olejem i jeszcze jedna sprawa jadac do Polski na wakacje po przejechaniu 1000km pokazalo mi mala ilości oleju(przed wyruszeniem w droge oczywiscie uzupelnlem stan) po wakacjach jezdząc spokojnie po miescie zroblem juz 1200km i nie ubyło więcej jak 100/200ml
-
[B6 ALZ] Duże zużycie oleju
jest mozliwosc sprawdzenia tego bez rozbierania glowicy i czy jak zdejme glowice to musze ja planowac?
-
[B6 ALZ] Duże zużycie oleju
witam mam problem odkąd zalozylem gaz autko bierze mi olej teraz juz kolo 1l na 1500km niestety gaziarze którzy mi to montowali to partacze po vagowaniu wyskakiwały mi bledły mieszanka zbyt bogata/uboga (teraz juz to poprawiłem i jest spoko) czy mogą być to uszczelniacze albo wypalone zawory bo mam nadzieje ze to nie pierścienie jak to mogę sprawdzić
-
Ile pali Wam gazu?
moja tez w normie po ostatnik serwisie przed bylo kiepsko 15l teraz na trasie bez deptania kolo 8.0 miasto cos ponad 10.0 a instalacja sekwencja stag300
-
[ALL B5] RNS-E czy jakieś inne radio 2-dinowe ?
ja zamontowalem avic f900bt naprawde jest wart tych pieniedzy sprzet gorna polka mozna je juz dostac za jakies 1700/1800zl na allegro
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
wczoraj wszystko po pomontowalem nowy czujnik i kabel doszlem do etapu rozebrania kostki czyli sama koncowka zaraz wypne ten bronzowy i wszaze nowy z czujnika [br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 19:07_________________________________________________ wczoraj wszystko po pomontowalem nowy czujnik i kabel doszlem do etapu rozebrania kostki czyli sama koncowka zaraz wypne ten bronzowy i wszaze nowy z czujnika no i jest tak jak pisaliscie obcielem brazowy kabelek wpielem nowy i wszystko gra no to super, czyli misja zakonczona powodzeniem i wszystko dziala? tak jest wszystko gra fontanna znikla plastik wyryzany przy okazji polutowałem wszystkie kable od radia bo byl balagan
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
wczoraj wszystko po pomontowalem nowy czujnik i kabel doszlem do etapu rozebrania kostki czyli sama koncowka zaraz wypne ten bronzowy i wszaze nowy z czujnika [br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 19:07_________________________________________________ wczoraj wszystko po pomontowalem nowy czujnik i kabel doszlem do etapu rozebrania kostki czyli sama koncowka zaraz wypne ten bronzowy i wszaze nowy z czujnika no i jest tak jak pisaliscie obcielem brazowy kabelek wpielem nowy i wszystko gra
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
nie widac tam zadnych przewodow przy zbiorniku pin 1 jest odpowiedzialny tylko za czujnik poziomu plynu ?
-
Jak kosztowane są w Polsce fotoradary - ile można dostać punktów ?
punkty mozna odkupic od kogos ewentualnie dostac
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
nie wiem idzie gdzieś z cala wiązka myślicie ze Niemiec wyciągnął kabel do czujnika i gdzieś go zakończył kolo zbiornika jest to możliwe ?
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
pany mam problem kupilem kabelek tak zwany "ten za siedem zloty" rozkrecilem zegary rozebralem kostke ta niebieska a tam niespodzianka w pinie numer 1 jest juz kabelek brazowy z czerwonym paskiem co mam zrobic ;(
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
tak dokradnie o filtr kabinowy mi chodzili polecam taki zabieg
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
ja użyleń innej metody odgrzybiania wyciągnąłem filter powietrza i wpuściłem tam preparat wurtha smród od razu zniknął i wyleciał szlam pod samochodem
-
[B6 ALZ] Prośba o informacje o sondzie lambda
gracias
-
[B6 ALZ] Prośba o informacje o sondzie lambda
W jakiej grupie VAg znajdę informację o numerze sondy lambda chodzi mi o tą drugą za katalizatorem i jak to jest z montażem czy sonde trzeba kodować czy tylko plug&play
-
[ALL] HID - rozpala się i gaśnie
ja w temacie kupiłem filtr can-bus do hid'ów i komunikat z fis'a nie znikną co mam zrobić jak zmienić kodowanie???
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario-tech witam w skandynawi jak jakieś tłumaczenia czy sprawy urzędowe to wal śmiało :gwizdanie:
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
zaqrwiste nic mi więcej nie przychodzi do głowy