Treść opublikowana przez tig16
-
[ALL B5] Wskazówka prędkościomierza auto stoi a wskazuje 240km/h
i co nikt nie mial takiego problemu? :wallbash: kurde niewydaje mi zeby VAG cos tu pomogl to raczej problem mechaniki dobrze ze mam gps to poda mi predkosc hmmm trzeba i tak kupic pelnego FIS-a ;] ale jak ktos mial taki problem i zrobil prosze o rady tak mam 1/2 FIS-a
-
[ALL B5] Wskazówka prędkościomierza auto stoi a wskazuje 240km/h
kurde w belgii teraz siedze a to nie bedzie raczej problem mechaniczny
-
[ALL B5] Wskazówka prędkościomierza auto stoi a wskazuje 240km/h
Panowie ale mi sie narobilo czym wiecej jezdze wskazowka przesuwa sie w prawo jak zrobilem trase belgia-polska w miejscu wskazywala wiecej niz 260 teraz jak wrocilem spowrotem stoi na 240km/h mial ktos taki problem ??wie ktos jak naprawic??
-
[ALL B5] Kierunkowskaz
mam bardzo podobny problem ale nie z c.zamkiem nie migaja mi kierunki ;/ tylko sie pala caly czas wycigal ktos ten wlacznik od awaryjnych??? szarpac go na sile czy ma jakies zatrzaski??? a jeszcze jedno ten przerywnik jest odrazu w tym guziku czy sa one oddzielnie / jak kupie caly ten wlacznik bedzie on odrazu z tym przerywnikiem
-
[B5 APR] No to pochwalę się i ja....
Bardzo ladny polift z konkretnym motorkiem zycze bezproblemowej jazdy
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
swiatla przod sa OK tylko te brewki ;] poza tym tylne lampy bym na IIpolifta a autko odmlodnieje a i kierwonice bym zmienil powodzenia w modach
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
ja tez :] widze ze w skierkach jest dobra banda moze by tam zawitac ps. Tomaszowiacy uwzajcie na ul.PCK postawili prog zwalniajacy a z tego zakretu wylatuje dosyc dobrze i jest prog ((((
-
Spocik - Tomaszów Mazowiecki
to sa jakies spociki w TM ?? widze ze tu sie troche syfu sie narobilo
-
[B5 AFN] Audi A4 1,9tdi :))
no no nierozpisujmy sie juz o tych felgach
-
[B5 AFN] Audi A4 1,9tdi :))
aha :] ale nie moge powiedziec czy tak czy nie bo nie wiem co do oponek to niezaszalalem z jakimis pirrelkami ,KUMHO czy jakos tak 225/40/18 jak narazie daja rade
-
[B5 AFN] Audi A4 1,9tdi :))
hmmm zawias 1b? niebardzo wiem o co chodzi to moje pierwsze kulka no no za felgi to musze sie wziasc ,widzialem efekt polerki u ciebie w teamcie ja moze gdzies po 10-tym juz je zrobie
-
[B5 AFN] Audi A4 1,9tdi :))
bialo-czerwone , z przewaga bialego
-
[B5 AFN] Audi A4 1,9tdi :))
no dekielkow nie bylo ale sie powoli skoluje narazie jestem splukany jeszcze musze kupic przednia listwe pod zderzakiem bo tez nie bylo. A i jeszcze strasznie drazni mnie wyswietlacz na desce jak sie nagrzeje to gubi te pixele ale powoli sie wszystko ogarnie ;]
-
[B5 AFN] Audi A4 1,9tdi :))
Witam wszystkich ;] Od niedawana jestem posiadaczem A4 na poczatek wrzuce kilka fotek w miare czasu uzupelnie temat troche o wyposazeniu: Audi A4 1,9tdi 2000r ABS 2x el.szyby el. lusterka klimatronik cen. zamek tempomat wspomaganie immobiliser 8xAir Bag - Tego nie jestem pewien na ofercie pisalo ze 8 Mody jak narazie wymieniona przedania szyba (bylo pekniecie) paski/filtry itd i odrazu poszly felgi 18'' + nowe oponki, felgi sa do polerki bo nie sa w zbyt dobrym stanie ale to na przyszle lato narazie brak funduszy ;/ jeszcze sporo do zrobienia ale da sie rade ) Fotki Doszły AVUSyy ;]
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema witam mam zamiar kupic A4 i mam nadzieje ze znajde tu jakies pomocne info ;]