Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tig16

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tig16

  1. w Niemczech to i mnie zfocili ;D minelo tez ze 2 lata i nic poki co jestem otymista i licze ze belgii tez oleja sprawe :gwizdanie:
  2. hehe i pewnie rzekł Zdejmuj nachy bedziesz pruta
  3. K**** bo miałem podobną opcje w Niemczech ze 2 lata temu i nic nie przyszło czy moge się spodziewać mandatu w razie kontroli w Niemczech i piszcie jakie to są kwoty
  4. Panowie dziś błysnął mi fotoradar na ograniczeniu do 70 jechałem około 90 w Belgii mam polskie blachy co mi grozi ???
  5. na pierwszy rzut oka nawet nie zauważyłem B6
  6. moja i twoja to jak dwie krople wody tylko mi kirey od esy brakuje a tobie 18"
  7. Filmik kosa Nosb tez tak bedzie latal
  8. Ja stawiam na ten Blueeee moza jakas sonda do tematu
  9. biaaŁaaaaaaaa! ale z chromem 50na50 ale bardziej bym tu widzial niebieski
  10. Jest dobrze przodu ci moze pol Forum zazdroscic (w tym ja) tylko nie zchodz na zla droge z tylem (z wydechem) cos musisz zrobic bo jest festyn swoja droga byz pokazal jak masz poprowadzony wydech pod spodem wyrezany jest w kole zapasowym czy da sie jakos to ominac ? wrzucilbys jakies foto jak masz to poprowadzone idz w ta strone: wydech: lampy bym zostawil ale jak chcesz czarne maluj valeo: do tego delkiatna blende na tynia szybe i kosisz a no i ORI obwodki szyb i kosisz a pozniej myśl o motorowni ja bym to tak widział ....
  11. OH NOOOO nie rob tego
  12. Mam podobny problem teraz walsnie furka stoi i rozlozylem podnia gazety musze znalesc wyciek, obawiam sie ze pocharatlem ostanio ktoras z rurek 40km bez hamlucy jedzilem ciezko w belgii znalesc plyn hamulcowy teraz moje pytanie da sie jakos zabezpieczyc ta rurke jakas obejma czy czyms tam (aby tylko dojechacdo Polski ? czy mam szukac nowych ? i jeszcze jedno jak dobrze odpowietrzyc uklad
  13. polowa forumowiczow teraz nie bedzie spac ,myslac co mogl kupic Nosb
  14. hmmm czyzby ćwiartki ??
  15. ladna sztuka dalbym lampy zespolone depo/valeo i na tyl polifty i autko by odmlodnialo ;]
  16. zaloz 22'' bez gumy i na tory
  17. moj znajomy kupil 2lata temu rs4 w niemczech za ok.150tys zl wiec lepiej chyba rezac co do projektu to bacznie obserwuje bedzie kosssaaaa!
  18. w sumie dobry pomysl folie mozna zawsze zerwac
  19. wywal ta dokladke z tylu i bedzie duzo lepiej
  20. jak kupisz nowe pióra beda te plastki w komplecie
  21. Daj troche :drool: Dawaj foty gratuluje autka i bezproblemowej jazdy i udanego miodowego
  22. no fajna sniezynka zmien lampy przednie na valeo i autko duzo odmlodnieje no i rozgladaj sie za fela na lato
  23. musze sie pobawic jutro dzis walczylem z woda wymienialem przednia szybe i mi losie tej rynienki od filitra kabinowego niezalozyli z tylu wszystko plywa a niebedzie trzeba nic nakrecac np. max w lewo az do oporu, na oporze przesunac w moim przypadku o 90stopni zeby wyrownala na "0" bo w tej chwili to ja na wstecznym jezdze ponad 260km/h hehe
  24. bedzie kosa pozazdrosic furki z aldika to pewnie Zaranoff najlepszego ;]
  25. no no kosa przerobki zdejmij te alu obramowki ogolnie kosa ;] w mojej mialem podobne plany :gwizdanie: ale na czerwiec planuje zmiane na a6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.