Treść opublikowana przez tig16
-
[ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
w Niemczech to i mnie zfocili ;D minelo tez ze 2 lata i nic poki co jestem otymista i licze ze belgii tez oleja sprawe :gwizdanie:
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
hehe i pewnie rzekł Zdejmuj nachy bedziesz pruta
-
[ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
K**** bo miałem podobną opcje w Niemczech ze 2 lata temu i nic nie przyszło czy moge się spodziewać mandatu w razie kontroli w Niemczech i piszcie jakie to są kwoty
-
[ALL] KARY I WYKROCZENIA !!!
Panowie dziś błysnął mi fotoradar na ograniczeniu do 70 jechałem około 90 w Belgii mam polskie blachy co mi grozi ???
-
[ALL B6] Moja Pani i jej B6
na pierwszy rzut oka nawet nie zauważyłem B6
-
[B5 AHH] Czarna perła 2000r. AHH + 216
moja i twoja to jak dwie krople wody tylko mi kirey od esy brakuje a tobie 18"
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Filmik kosa Nosb tez tak bedzie latal
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Ja stawiam na ten Blueeee moza jakas sonda do tematu
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
biaaŁaaaaaaaa! ale z chromem 50na50 ale bardziej bym tu widzial niebieski
-
Audi A4 B5 1.8 T
Jest dobrze przodu ci moze pol Forum zazdroscic (w tym ja) tylko nie zchodz na zla droge z tylem (z wydechem) cos musisz zrobic bo jest festyn swoja droga byz pokazal jak masz poprowadzony wydech pod spodem wyrezany jest w kole zapasowym czy da sie jakos to ominac ? wrzucilbys jakies foto jak masz to poprowadzone idz w ta strone: wydech: lampy bym zostawil ale jak chcesz czarne maluj valeo: do tego delkiatna blende na tynia szybe i kosisz a no i ORI obwodki szyb i kosisz a pozniej myśl o motorowni ja bym to tak widział ....
-
Audi A4 B5 1.8 T
OH NOOOO nie rob tego
-
[ALL B6] Problem z płynem hamulcowym i kontrolką.. help!
Mam podobny problem teraz walsnie furka stoi i rozlozylem podnia gazety musze znalesc wyciek, obawiam sie ze pocharatlem ostanio ktoras z rurek 40km bez hamlucy jedzilem ciezko w belgii znalesc plyn hamulcowy teraz moje pytanie da sie jakos zabezpieczyc ta rurke jakas obejma czy czyms tam (aby tylko dojechacdo Polski ? czy mam szukac nowych ? i jeszcze jedno jak dobrze odpowietrzyc uklad
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
polowa forumowiczow teraz nie bedzie spac ,myslac co mogl kupic Nosb
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
hmmm czyzby ćwiartki ??
-
[ALL B5] Audi andy21
ladna sztuka dalbym lampy zespolone depo/valeo i na tyl polifty i autko by odmlodnialo ;]
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
zaloz 22'' bez gumy i na tory
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
moj znajomy kupil 2lata temu rs4 w niemczech za ok.150tys zl wiec lepiej chyba rezac co do projektu to bacznie obserwuje bedzie kosssaaaa!
-
[ALL B5] a4 tuning
w sumie dobry pomysl folie mozna zawsze zerwac
-
[ALL B5] a4 tuning
wywal ta dokladke z tylu i bedzie duzo lepiej
-
Spociki w Skierniewicach
jak kupisz nowe pióra beda te plastki w komplecie
-
[B5 AGB] Moja esa esunia - dodane zdjęcia
Daj troche :drool: Dawaj foty gratuluje autka i bezproblemowej jazdy i udanego miodowego
-
[ALL] Moja Biała Perełka
no fajna sniezynka zmien lampy przednie na valeo i autko duzo odmlodnieje no i rozgladaj sie za fela na lato
-
[ALL B5] Wskazówka prędkościomierza auto stoi a wskazuje 240km/h
musze sie pobawic jutro dzis walczylem z woda wymienialem przednia szybe i mi losie tej rynienki od filitra kabinowego niezalozyli z tylu wszystko plywa a niebedzie trzeba nic nakrecac np. max w lewo az do oporu, na oporze przesunac w moim przypadku o 90stopni zeby wyrownala na "0" bo w tej chwili to ja na wstecznym jezdze ponad 260km/h hehe
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
bedzie kosa pozazdrosic furki z aldika to pewnie Zaranoff najlepszego ;]
-
[ALL B5] CZARNA PADLINA 1.9 TDI 216KM i 426Nm GT22- AL-2DIN itd.. + QUATTRO
no no kosa przerobki zdejmij te alu obramowki ogolnie kosa ;] w mojej mialem podobne plany :gwizdanie: ale na czerwiec planuje zmiane na a6