Treść opublikowana przez bakuś
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
godzic, co ze zdjęciami ze spota SJZ, bo mnie tam zlinczują?!
-
Spoty Katowice i okolice
tak, ale poda warunkiem, że zbijesz tą końcówkę
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Chcąc kupić pewne auto trzeba wydać wiele, wiele więcej. Mój kolega trzy dni temu sprzedał B6 3.0 fwd za 46 tyś PLN z przebiegiem 180tyś.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzisiaj materiał kupiłem. Będzie w tym tygodniu.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 18:52_________________________________________________Pogięło was z tym spamem? Nie będę tego czytał! :polew:
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
w quattro na 99% nie jedynie byl 2.0TDI 140 Quattro ale xenon to były Czyli zostaje 2.0 TDI, z tego co się zdążyłem rozeznać na forum to najbardziej polecane jest BPW, najmniej BLB. Dzięki, będę śledził ceny na rynku i czekał aż spadnie poniżej 40 koła. To ładnych kilka lat sobie jeszcze poczekasz...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
stary, hamuj bajere, bo po tych twoich 'żartach' czasami aż mdli...
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
:hi: Co ze zdjęciami ze spota w Jastrzębiu???
-
TATOO & PIERCING ma ktos? '-)
ultrafioletowe... z tego co się orientuję to w Polsce zakazane... w Holandii śmiało można robić Ze względu na co zakazane?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eee.... ideeeeeeeeee naRRRRRRRRRRa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pewnie impulsy na neta sie kończą Żeby Ci się na auto nie skończyły ...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
diman dymał, a apucek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też się chyba, kurde, powoli zbieram, bo ledwo żyję...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hej MAN
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron - do trzech razy sztuka i baj baj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i jedna strona przybyła No, niby postów tutaj nie nabijają, ale potem podniecają się statystykami największych spamerów... :polew: Zresztą do kogo ja to pisze...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak się wszyscy razem ładnie pożegnali...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Y-HY... bo będzie okopcony cały... :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mi chodziło o to, że ciężko się czyta jak się trzęsie ze śmiechu...- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kur... nie nie da się tego czytać... :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
JOŁŁŁ- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Skoro tu tyle :spam: :spam: na minutę to się nie ma co dziwić ......... ja nie tylko na forum siedzę a nie jest łatwo nadrobić za wszeym :spam: E tam nowicjusz z ciebie tak jak masz w profilu Ja akurat wole być nowicjuszem niż na Newbiu napinać się na różowo :polew: Ale go pojechał... HA HAAAAAAAAAA- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co nie podoba się Nie no, o to chodzi - śmiech to zdrowie, a tu co chwile jest z kogoś polewa.... - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE