Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
nooooooo robi się hardcorowo :polew:
-
Spociki Łódzkie
stosowała "Dokolan" ? :polew:
-
Spociki Łódzkie
aaaa to ma kolega klubowy w logo w wątku technicznym gdzie często zaglądam i czasami oczopląsu dostaję :> :>[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 15:26_________________________________________________ To dziś mi pracownicy przesłali Te latające cycki to chyba H4mm3r ma o ile dobrze kojarzę :mysli: tyle że u niego większy podgląd i się skupić nie można :polew: Hmmm.... Podskakujące cycki nie pozwalają Ci się skupić :blink: Zaczynasz mnie martwić :cool1: :D :D no czytam kurde jak to co rezać a ciągle coś mi skacze w polu widzenia i nie można nawet żeby siadło :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
aaaa to ma kolega klubowy w logo w wątku technicznym gdzie często zaglądam i czasami oczopląsu dostaję :> :>[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 15:26_________________________________________________ To dziś mi pracownicy przesłali Te latające cycki to chyba H4mm3r ma o ile dobrze kojarzę :mysli: tyle że u niego większy podgląd i się skupić nie można :polew:
-
Spociki Łódzkie
aaaa to ma kolega klubowy w logo w wątku technicznym gdzie często zaglądam i czasami oczopląsu dostaję :> :>[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 15:26_________________________________________________ To dziś mi pracownicy przesłali
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 15:19_________________________________________________
-
Spociki Łódzkie
wszystkie duże będą do kolan bez specyfików :polew: kwestia czasu i grawitacji
-
Spociki Łódzkie
O nie, żadnych GO w banerze :bicz: :bicz: Kimi martwisz mnie...... [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 12:23_________________________________________________ Sebciu chyba się nie da....bo litery by go zasłoniły hehehehe
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Sebcio nie no my tu sobie spamujemy żartobliwie z Kimiaszem a moje ulubione foto to takowe http://www.thehunkies.com/wp-content/uploads/paul-walker-7.jpg- Spociki Łódzkie
Zdjęcia rób :kox: :kox: :kox: tak,tak i sobie również :> Niee no, komu jak komu, ale Sebkowi nie trzeba pisać JAKIE zdjęcia ma robić :kox: :kox: Wiadomo, że takie "banerowe" :D a baner z Sebą to co ?! niby furrrory by nie zrobił ? :> :> :> No nie wśród męskiej części Bandy raczej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ty niegrzeczna oj Ty egoisto ja nie męska część No to proszę - specjalnie coś dla Ciebie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:: dzięki, dzięki taki tam nadmuchany poduszkowiec poproszę zdjęcia Paula Walkera w wodzie http://www.thehunkies.com/paul-walker/- Spociki Łódzkie
Zdjęcia rób :kox: :kox: :kox: tak,tak i sobie również :> Niee no, komu jak komu, ale Sebkowi nie trzeba pisać JAKIE zdjęcia ma robić :kox: :kox: Wiadomo, że takie "banerowe" :D a baner z Sebą to co ?! niby furrrory by nie zrobił ? :> :> :> No nie wśród męskiej części Bandy raczej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ty niegrzeczna oj Ty egoisto ja nie męska część- Spociki Łódzkie
Zdjęcia rób :kox: :kox: :kox: tak,tak i sobie również :> Niee no, komu jak komu, ale Sebkowi nie trzeba pisać JAKIE zdjęcia ma robić :kox: :kox: Wiadomo, że takie "banerowe" :D a baner z Sebą to co ?! niby furrrory by nie zrobił ? :> :> :>- X Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Samociążek - POGADUSZKI
Klysiu to nie ma śmiacia, też jesteś zagrożony :polew:- Spociki Łódzkie
Zdjęcia rób :kox: :kox: :kox: tak,tak i sobie również :>- Spociki Łódzkie
tekstylnie czy bez yyy?- Spociki Łódzkie
Jantar i Malbork i Sztum i takie tam- Spociki Łódzkie
:> a ja od 12 do 15 będę nad morzem to się miniemy .... :hi:bry- Spociki Łódzkie
zaj....efajny ----http://www.traxshows.co.uk/ben/ [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 11:00_________________________________________________a tu troszkę cooltury :> http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/08/02/is-this-the-best-commercial-youve-ever-seen.aspx?e_cid=20110802_DNL_art_2- Spociki Łódzkie
musiałeś tak wszem i wobec? Feeeee w sumie to moj stary powinien się blachą interesować a ja np. obiżkami w Manufakturze no cóż....ja tam wystartowałam do konkursu z nagrodą pt. przejażdżka z ex Stigiem z TopGear....a takie tam fanaberie- Spociki Łódzkie
ja tam wolę te dzikie i nieekologiczne- Spociki Łódzkie
ku......kotów http://www.samar.pl/__/3/3.a/63694- Skradziona A4 w Poznaniu - Sprawa Bart-s'a i właściciela
może to głupie ale tez już nie raz o tym myślałam.....- Spociki Łódzkie
Kto by pojechał do Frankfurtu na wrześniową wystawę >?[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 09:59_________________________________________________http://www.iaa.de/besucher/- Spociki Łódzkie
a tak nawiasem mówiąć to Lipton z Biedry smakuje jak Saga [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 09:19_________________________________________________a oglądałeś wczoraj filmik o RS4 B5 ?[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 09:21_________________________________________________Ben Thomas' B5 Wagon - Spociki Łódzkie