Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nooooooo robi się hardcorowo :polew:
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    stosowała "Dokolan" ? :polew:
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    aaaa to ma kolega klubowy w logo w wątku technicznym gdzie często zaglądam i czasami oczopląsu dostaję :> :>[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 15:26_________________________________________________ To dziś mi pracownicy przesłali Te latające cycki to chyba H4mm3r ma o ile dobrze kojarzę :mysli: tyle że u niego większy podgląd i się skupić nie można :polew: Hmmm.... Podskakujące cycki nie pozwalają Ci się skupić :blink: Zaczynasz mnie martwić :cool1: :D :D no czytam kurde jak to co rezać a ciągle coś mi skacze w polu widzenia i nie można nawet żeby siadło :gwizdanie:
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    aaaa to ma kolega klubowy w logo w wątku technicznym gdzie często zaglądam i czasami oczopląsu dostaję :> :>[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 15:26_________________________________________________ To dziś mi pracownicy przesłali Te latające cycki to chyba H4mm3r ma o ile dobrze kojarzę :mysli: tyle że u niego większy podgląd i się skupić nie można :polew:
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    aaaa to ma kolega klubowy w logo w wątku technicznym gdzie często zaglądam i czasami oczopląsu dostaję :> :>[br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 15:26_________________________________________________ To dziś mi pracownicy przesłali
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 15:19_________________________________________________
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wszystkie duże będą do kolan bez specyfików :polew: kwestia czasu i grawitacji
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    O nie, żadnych GO w banerze :bicz: :bicz: Kimi martwisz mnie...... [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 12:23_________________________________________________ Sebciu chyba się nie da....bo litery by go zasłoniły hehehehe
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Sebcio nie no my tu sobie spamujemy żartobliwie z Kimiaszem a moje ulubione foto to takowe http://www.thehunkies.com/wp-content/uploads/paul-walker-7.jpg
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zdjęcia rób :kox: :kox: :kox: tak,tak i sobie również :> Niee no, komu jak komu, ale Sebkowi nie trzeba pisać JAKIE zdjęcia ma robić :kox: :kox: Wiadomo, że takie "banerowe" :D a baner z Sebą to co ?! niby furrrory by nie zrobił ? :> :> :> No nie wśród męskiej części Bandy raczej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ty niegrzeczna oj Ty egoisto ja nie męska część No to proszę - specjalnie coś dla Ciebie :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:: dzięki, dzięki taki tam nadmuchany poduszkowiec poproszę zdjęcia Paula Walkera w wodzie http://www.thehunkies.com/paul-walker/
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zdjęcia rób :kox: :kox: :kox: tak,tak i sobie również :> Niee no, komu jak komu, ale Sebkowi nie trzeba pisać JAKIE zdjęcia ma robić :kox: :kox: Wiadomo, że takie "banerowe" :D a baner z Sebą to co ?! niby furrrory by nie zrobił ? :> :> :> No nie wśród męskiej części Bandy raczej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Ty niegrzeczna oj Ty egoisto ja nie męska część
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zdjęcia rób :kox: :kox: :kox: tak,tak i sobie również :> Niee no, komu jak komu, ale Sebkowi nie trzeba pisać JAKIE zdjęcia ma robić :kox: :kox: Wiadomo, że takie "banerowe" :D a baner z Sebą to co ?! niby furrrory by nie zrobił ? :> :> :>
  14. Klysiu to nie ma śmiacia, też jesteś zagrożony :polew:
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zdjęcia rób :kox: :kox: :kox: tak,tak i sobie również :>
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tekstylnie czy bez yyy?
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jantar i Malbork i Sztum i takie tam
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :> a ja od 12 do 15 będę nad morzem to się miniemy .... :hi:bry
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zaj....efajny ----http://www.traxshows.co.uk/ben/ [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 11:00_________________________________________________a tu troszkę cooltury :> http://articles.mercola.com/sites/articles/archive/2011/08/02/is-this-the-best-commercial-youve-ever-seen.aspx?e_cid=20110802_DNL_art_2
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    musiałeś tak wszem i wobec? Feeeee w sumie to moj stary powinien się blachą interesować a ja np. obiżkami w Manufakturze no cóż....ja tam wystartowałam do konkursu z nagrodą pt. przejażdżka z ex Stigiem z TopGear....a takie tam fanaberie
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja tam wolę te dzikie i nieekologiczne
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ku......kotów http://www.samar.pl/__/3/3.a/63694
  23. może to głupie ale tez już nie raz o tym myślałam.....
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kto by pojechał do Frankfurtu na wrześniową wystawę >?[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 09:59_________________________________________________http://www.iaa.de/besucher/
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a tak nawiasem mówiąć to Lipton z Biedry smakuje jak Saga [br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 09:19_________________________________________________a oglądałeś wczoraj filmik o RS4 B5 ?[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 09:21_________________________________________________Ben Thomas' B5 Wagon

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.