Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Słuchaj ja mówię, że B7 siemiana mi się podoba ale....to nie będzie R8 więc o czym my gadamy? To jest i będzie B7 w macie i do tego walnęłabym odpowiednie felgi żeby podkreślić efekt lakieru. To wszystko. Jak dostanę emeryturę norweską to na stare lata walnę sobie Spydera Poza tym to tylko zmiana lakieru. Ja swoje mody robię pod B6 lepiej doposażoną a nie RS np. to jakie kto ma gusta i jak spaprze swoje auto--- jego brocha-- dokładnie ale tu lakier nie jest takim badziewiem jak kiera od spydera w B7 np. Pontonik kto ci dziś wścieklizny dolał do kawki ?
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mat by MTM dla Pontonika :] plus fela kox Ty to masz "sysko w pupie" niczym Morales :>
  3. bo to zwykły ...uj był też trafiłam na "miszcza" kierownicy MPK i mam pamiątkę na bezwypadkowym aucie, bo wiadomo naprawione ale nie będzie jak fabryczne
  4. nie wypiął się....poprostu nie może w sumie nie musi móc a o powód nie pytałam przecież a ten schoboszczak i reszta mnie też w tym roku ominie
  5. jakie grzeczne to menu kiełbaska, herbatka, rosołek ........... i szef się wypiął no ale w sumie to ja szefa z % nie widziałam...
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    każdy ogier już swoją klacz posiada także na miekko :gwizdanie: :gwizdanie:
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witka przy piątku jak się ma łódzkie stado ogierów ?[br]Dopisany: 15 Lipiec 2011, 12:33_________________________________________________Jak się Wam podoba projekt black mat Siemiana ? mi bardzo :gwizdanie:
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie widział mnie no.....a awaryjnych też we wstecznym chociaż ? hyhy będę trąbić w takim razie [br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 09:11_________________________________________________ jakie wrażenia ? aaa dzień dobry zapomniałam.... [br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 09:14_________________________________________________ Osz w d*pę jeża, ale ładna.... :slina: :slina: .... B6-ka :tongue4: :tongue4: B6 ? widziałam ładniejsze np. Bart-S'a a co do Pani....Kimi już wolę twoje panienki jakby taką sesyjkę zrobić cioci Basi np. ooo to już by była malinka :gwizdanie:
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam i pozdrawiam kierownika czarnej klubowej B7 EPA co mnie dziś minęła w Zgierzu na Konstantynowskiej
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    taaa 16:00 i ulewa myk na łeb......
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    matko jaka ciemnica będzie chyba łomot z ulewą zaraz - tak bywa tuz przed weekendem
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seeebaaa noooo, na tablicy mam !!! uzytkownik moto.pl a sprzecior w jego albumie pt. Flu, MX-5 i...
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Hmmm.......ja codziennie wstaję po 6.....i dlatego w sobotę mam lenia, ale jakbym go nie miała to gdzie dokładnie?
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    udostepniłam fotos na FB to looknij sobie[br]Dopisany: 08 Lipiec 2011, 12:04_________________________________________________ no.....trochę wcześnie no i dojechać na te 8-9 jeszcze trzeba...... chyba sama opierdzielę te tapicere...
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a widziałeś na FB sprzęcior chłopaków ? napisałam żeby nam pożyczyli ale milczą hehehe
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bry
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ta ostatnio krzyczałem na CB do ciebie :evil2: i kicha, ani słowa odpowiedzi Chyba, że ty lubisz tylko słuchać :mysli: :decayed: przyganiał kocioł też ślepy i głuchy jezdeś albo jak lasem po zgierzu jezdzisz to masz zakłócenia :>[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 18:09_________________________________________________ Podlałbym jej "różyczkę" :kox: :kox: :kox: :kox: gratuluje to był mistrzowski koment
  18. Gratulacje i niech się dobrze sprawuje
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ok zapodam , przy sobie nie mam[br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 12:06_________________________________________________Wzbogaciłam się w związku z wyjazdem o CB radio i wracając z pracy mam słuchowisko, można się ubawić tą wymianą zdań. Poza granicami zaś kiepski przepływ informacji bo zaliczyłam mandat za prędkość w Austrii
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemka w przerwie [br]Dopisany: 07 Lipiec 2011, 11:40_________________________________________________ oooo to jak się wybiore do kuzyna to chyba zajadę pooglądać i te 2,5 zwłaszcza , w czasie urlopu i wizyty w Monte Carlo szczękę zgubiłam na chodniku i ledwo nadążałam z fotami Audiol z najwyższej półki a i A4 cuuuuudną widziałam :slina:
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba film fajny i ta blondi w zwolnionym tempie - ależ Ty masz oko hahah jedyne co to ta szara Łódź.....niekorzystnie wypada ale co zrobić [br]Dopisany: 05 Lipiec 2011, 15:11_________________________________________________ a tu taka jedna lala widziana
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    potrzebnych byłoby 5 kocyków i szósty dla psa hardocora
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    My też Cię widzieliśmy.. Trzeba było wstąpić na spocik.. po 1800 km w aucie i z odleżynami na tyłku to sorry ale marzyłam tylko żeby przyjąć pozycję leżącą :>
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witam po urlopie. Pogoda jak widzę fantastyczna aż miażdży widziałam Was w niedziele na spociku, właśnie wjeżdżałam do Łodzi, fajnie tak od wjazdu klubowiczów zobaczyć
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja też się żegnam do obaczenia w lipcu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.