Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na lukasera temat w Łódzkie
    będę pamiętał :naughty: [br]Dopisany: 06 Maj 2011, 10:42_________________________________________________no to nie uwierzycie ile mi powiedzieli za OC/AC/NW na rok za B7 :gwizdanie: całość 6,5tys. może znacie jakiś tańszy wariant? Płać i płacz Audi jest w cenie, zliczając co ma na wyposażeniu wyjdzie tego Najlepsze warunki miała do niedawna Compensa z pakietem PKP, niestety już go nie ma w ofercie. Zajrzyj na wątek o ubezpieczeniach.
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A teraz koledzy kulturalnie napiszą kto jedzie "podlewać" działkę Tomaszowi w sobote
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: albo skrót od VIP - Very Impatient Penis :naughty: :polew: :> ooo widzisz :polew:
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tomkowi to zamiast "władca postów" to np "władca zakrętów" albo skrót od VIP - Very Intensive Pressure (pedału gazu oczywiście) :>
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja zauważyłam :] czytałam dziś w zakupie kontrolowanym :] Oooo faktycznie klubowicza dostał. Też nie zauważyłem :polew: :polew: P.S Witam z rana sam dopiero teraz zauważyłem :naughty: miałem większe parcie na klubowicza, więc musiałem kupić B7 które w zasadzie jest mi niepotrzebne :polew: a tak w ogóle to powitać :hi: Niesamowite.....jak to ludzie sie poświęcają żeby tylko mieć tego "klubowicza" . Dobrze że nie trzeba mieć w "stajni" po jednym z każdego modelu Audi :>
  6. Ponieważ sama mam psa (i kota też ) to rozumiem całe nieszczęście dziecka. Na wsiach sorry jeśli ktoś to odbierze jakoś osobiście, bardzo często spotykam się z poglądem, że zwierze to taki kolejny element podwórka. Raz jest , raz go nie ma, zdechnie to się zakopie, rozjedzie się kombajnem to trudno, będzie nowe. Nikt jednym słowem nie roztrząsa się nad latającymi psami i kotami jak my mieszczuchy. Brak szacunku dla zwierzęcia jest w zasadzie normalny. NA zachowanie tego "buraka" jest jedna rada- zbierać na niego haczyki do kupy i spokojnie, bez nerwów. Nie liczyłabym na egzekwowanie praw zwierząt, bo nie ma u nas wciąż służ które bym się tym zajęły i przepisy sa jakie są i ciężko coś udowodnić. Pies nie żyje, to już fakt i nic tego nie zmieni. Pozostaje cierpliwie filmować i łapać delikwenta na wszelkich przeginkach. Wiadomo sympatii to sąsiada Wam nie przysporzy i w zasadzie będzie to historia bez końca a chcecie mieć kolejnego zwierzaka. Pies zanim nauczy się określonych zachowań to niestety jest najpierw nieświadomym niczego psiakiem i trzeba mieć to na uwadze. Polecam kupno pieska który zrobi wrażenie :] jak dorośnie - nie no żartowałam Reasumując zacznij naprawdę od ogrodzenia. Pozdro
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Doooo piątunio , powitać
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja zauważyłam :] czytałam dziś w zakupie kontrolowanym :]
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    cudze chwalicie -swego nie znacie :>
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: :polew:
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie chwal się po malutku jezdzimey spokojnie rozumiem..lans zimny łokieć (teraz bardzo zimny nawet) :gwizdanie:
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie chwal się
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na http://www.autobaza.pl/ można sprawidzic takie podstawowe info... a za drobna opłatą trochę wiecej LINK przetestowałam, wynik- totalna bzdura, reasumując- nie polecam się nim kierować przy zakupie auta. Są koledzy na forum którzy mają dostęp do prawdziwych zasobów.[br]Dopisany: 05 Maj 2011, 13:41_________________________________________________
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    po majówce jak tam się miewacie ?
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :good: :good: trening czyni mistrza :>
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a w przerwie klepań kodów nic innego nie klepiesz? to smutny ten weekend majowy [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2011, 12:43_________________________________________________ już będziesz moczył jajka? :naughty: hhehe nie jeszcze nie ale lodeczki beda bedzie :drunk: i bedzie fishing czyli moczenie kija obyś coś wyhaczył a nie tylko maczał. Ja w góry, będę trenować nad zakwasami i po wypoczynku zdychać :>
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ależ tu się zrobiło pępkowo :> Basieńka zajrzała nawet. Będą dwa dzidziole klubowe wkrótce znaczy sie Nie panikować proszę, cesarskie cięcie to nawet niektóre by sobie życzyły. Wszystko będzie dobrze kanu Ja dziś po drzemce 3 godz. i po super koncercie One Republic. Jak tam plany na weekend majowy?
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wyjeżdżam na weekend'a majowego, w związku z czym pytam czy na okoliczność ślubu niejakiego Krzysia jakieś ustalenia są? czy nie ma będzie pranie tapicerek ? A i jeszcze jedno- gdzie serwisujecie i nabijacie klimatyzację ? czas zabrać się za ten temat.
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witka, fotoski fajowe
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wreszcie coś pięknego a nie te wampy Kimiego :> A ha Witka i co z omawianym 14 maja? jakieś szczegóły techniczne ? wstążeczki w klameczkach czy cos ? Magda auta mają być przyozdobione zgodnie ze wzorem na podstronie [2252] już mi się chce przewalać te strony
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wreszcie coś pięknego a nie te wampy Kimiego :> A ha Witka i co z omawianym 14 maja? jakieś szczegóły techniczne ? wstążeczki w klameczkach czy cos ?
  22. tak jak masz w opisie - wchodzisz w szczegóły pt. ceny/dostepność tam wybierasz sobie okres jaki cie interesuje od-do i obok masz wyswietlona później cene za obiekt- czyli domek na wybrany okres. Doczytaj o innych opłatach- zwykle kaucja którą pozniej zwracaja w dniu wyjazdu http://www.holiday-home.org/pl/portaldata/1/frame.aspx?tabid=132&LANG=4&Suchen=Suchen&mod=lbfh&NFS=checked&ANR=&LAN=HR&RG=72&ORT=1615&smid=2&STR=300[br]Dopisany: 26 Kwiecień 2011, 09:59_________________________________________________tu strona innej sprawdzonej agencji we Włoszech ---http://www.agenziamc.com/index.aspx
  23. Bylismy na kołach w Bibione, region Venezia. Trasa super i można pognać Morze rewelacja, wynajmowaliśmy domek z basenem z agencji na stronie ---http://www.holiday-home.org/pl/ .Domek miał wspólny basen ponieważ w pobliżu stało kilka domków. Pomimo to nie było tłoku w basenie Miejscowość wypoczynkowa, można spokojnie się wyżywić na miejscu albo samemu zabrać ze sobą cosik i sobie gotować. Blisko do Venezii. Jest mnóstwo opcji zakwaterowania i cen. Polecam brać klimatyzacje w opcji Znajomi mieszkali w blokowcu i spali na zewnątrz bo w środku się nie dało wytrzymać.
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mnie już po 2 dniach tyłek boli do samej kości umykam popracować i życzę wszystkim wesołego i mokrego jajka w gronie rodzinnym i proszę w niedziele pod Tesco nie przyjeżdżać ( to tak jakby ktoś w amoku miał pomysła) :buziak:
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a co on tam w takim razie chciał sprzedawać ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.