Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    spoko... Bartek jak bym się za to brał to i tak bym kupował wszystko przez Twoja źródło.... Aktualizacja softu w skrzyni tiptronic wynosi: Idczak 350zł BURSIAK 205 zł Część serwisów przy pytanie o upgrade softu w skrzyni tiptronic nie wie o co kaman.... jeden się ze mną sprzeczał, że to jakaś bzdura i jak nie ma akcji serwisowej to nic takiego nie ma... Porażka te całe ASO w Polsce.... to tak jakbym wchodził do spożywczego i poprosił przyprawę Wegetę a laska do mnie "Wegetę? A co to jest....... To jest taka przyprawa.... Przyprawa... pierwsze słyszę.... " Polecam Serwis SS Sopa. Fachowo i wszyscy ze skrzyniami automatycznymi tam się udają.
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zostałeś rozgrzeszony ta słyszeliśmy, trzeba by go wypożyczyć żeby te relingi koledze odzyskał na dąbrowskiego
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No stali bywalcy są
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :> :> zmęczyli się a jutro do pracy pozdrawiam, zajrzałam żeby zobaczyć ile nas się uzbierało na 29
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :gwizdanie: fiu fiu widzę, że tu grubo dzisiaj się dzieje
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jak dla mnie wkurzony Misiek wystarczy :] [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 15:50_________________________________________________ :polew:
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wszystko fajnie tylko trzeba kogoś z siłą perswazji [br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 14:15_________________________________________________ Pracuja , pracują witam Basiu
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chcesz kupić na alledrogo? trzeba jeszcze będzie oprócz samych lamp dokupić parę bajerów. kostki chyba itp.[br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 21:47_________________________________________________ Ta reklama zarąbiście jest zrobiona pod baby.... R8 jest super ale pokazana w takim stylu to sory.... ale nie trafia to do mnie....albo jestem za prymitywny by takie coś zrozumieć.... też możliwe. zgadzam się w 100% :good: ta reklama to nie wiem kto target na nią wymyślał. może lepiej niech się zajmą produkcją samochodów a nie reklam każdy niech robi to co umie najlepiej BABY to sobie marzą oglądajac Detroit 2011 o Audi A6 hybrydzie :slina: [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 22:35_________________________________________________ Tomek a Tobie ile czasu będą naprawiać auto? bo tak sobie gdybam ile moje mogłoby stać.
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A wy co? :> jeszcze nie śpicie?
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 12:46_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 12:53_________________________________________________ Kimi miał dzisiaj tylko bułeczki kajzerki na śniadanko [br]Dopisany: 13 Styczeń 2011, 14:08_________________________________________________ to pewnie przez te brwi :polew: OOOczy wiście
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witka przedweekendowo Kimi ja wiedziałam że wcześniej czy później małżonka zajrzy i bardzo dobrze, teraz będzie grzecznie i anielsko. Nareszcie od rana sie nie" zestresowałam" tą Valentiną
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Śliczne te widoki
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemka Seba relaksuj się , relaksuj zanim Cię spot pogrąży hehehe i będziesz godorywał
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kawusi ?
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry ...... śpię normalnie....
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dokładnie, bo znów chłopa się przez dobę nie odnajdzie
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi nie widze twych fotosów
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jest i najtańsze w Polsce
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie będę, mogę być bez auta
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja tam wolę samodzielnie Wstępnie mnie wpisz ale nie wiem czy mi nie wypadnie wstawka auta do naprawy, bo kosztorys juz mam. W sobotę mam temat obgadać z Idczakiem w Łodzi, bo im się kosztorys nie podoba, chcą sobie zdjęcia porobić i wycenić u siebie. Jak mi się nie będzie podobało to muszę szukać nadal. Zostaje mi Bursiak chyba.
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W Bazy...co ? a gdzie to jest ? Koło Placu Niepodległości, za Górniakiem. Madzia, tu sobie zajrzyj: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=177433.msg2063945#msg2063945 [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 10:44_________________________________________________W Bazyliszku, takim małym Bazylu No to wyprawa.......... zastanowię się nad tą golonką i pierogami....
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    W Bazy...co ? a gdzie to jest ?
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A gdzie wogóle się spotykamy?
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witka przy porannej kawce zaraz trzeba zawijac rękawy i brac się za robotę.
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :blink: Potwierdzam, bardzo fajowe foty :gwizdanie: Jak to się kurna stało, że ja tego nie wątku widziałem? Ale dzięki Fotki jak zawsze w Twoim wydaniu pierwsza klasa

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.