Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://moto.allegro.pl/audi-a4-b6-b7-dywaniki-gumowe-petex-z-zaczepami-i1354992868.html ktos cos takiego moze kupował ? poszukuje do autka[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 13:56_________________________________________________ Kimi a pewny jesteś ?
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Jak się nie znamy to się może kiedyś poznamy na zlociku czy spociku No bycie gówniarzem jest na pewno przyjemniejsze niż obiektem muzealnym [br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 13:50_________________________________________________ wzajemnie A ja nie dostanę buziaka? ;( Kimi nie marudź, po tym Twoim logo mam kompleksy
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wzajemnie
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku, Madziu :good: :good: Kimi smacznego Madziu wkroczyliśmy w nowy rok nowym banerem Taaak widziałam, widziałam
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Witka w Nowym roku co tam u Was słychać?
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Barmanka :> no wlasnie nie bo tam byli tylko barmani no to była w takim razie dziewczyna barmana albo Fanka zgromadzonych heheh
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Barmanka :>
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Henioooo to koniecznie musi byc kto bedzie tanczyl z martwymi przediomtami :polew: :polew: No i pamiętajcie o 29-tym, też trzeba pościągać chłopaków z okolicy :naughty: chłopaków ? :bicz3:
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A dziękuje, udane, nie było czasu klikać czym innym się zajmowałam [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 10:38_________________________________________________ To nie lepiej kupić F-16? Chyba od razu lotnisko żeby te kuce ujeżdżać hehehe
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja nowe ramię wycieraczki i same wycieraczki hahahahahah. Robić no właśnie ....trzeba...my na nowym miejscu więc jeszcze w chaosie ale dojazd mi się podoba, 30 min i jestem nowe miejsc pracy rozumiem nie zamieszkania Tak tak, pracy oczywiście. Kasia podziwiam ja zimę to kocham ale na obrazkach ewentualnie w Norwegii, gdzie ma aż takiego mrozu jak tu , że wychodzę z psem i w tej samej minucie zamarzają mi spodnie na tyłku. Czekam na wiosnę z wielkim utęsknieniem. Powinnam zapadać w sen zimowy......
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja nowe ramię wycieraczki i same wycieraczki hahahahahah. Robić no właśnie ....trzeba...my na nowym miejscu więc jeszcze w chaosie ale dojazd mi się podoba, 30 min i jestem
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witka dawno nie widziani jak tam po świetach? przybyły nowe zabawki do aut ? albo innego rodzaju?
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witka, wczorajsza trasa do domu przez lasy, okólna "jedyne" 1,5 godz. Gratulacje dla kierowców skutecznie blokujących skrzyżowania Traugutta i Kilińskiego a potem Narutowicza z Kilińskiego. Takie figury i ustawienia samochodów jak wczoraj widziałam to normalnie mistrzostwo! No ale trzeba było sobie jakoś poradzić Za to potem droga przy lasku w śniegu superr
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    E tam zaraz horror Trochę snieżku poprószyło i panikę siejecie :gwizdanie: Kimi a juz jechałes teraz, że panike siejemy? :gwizdanie:
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja miałam przyciski w klimatroniku wymienić ale zrezygnowałam. Poczekam do wiosny...Tak się zastanawiam wyglądając za okno któredy do domu jechać i kiedy dojadę......znów wygląda mi to na pewna poniedziałkową masakre. Własnie byłem zapalić i tak dużo tego śniegu nie spadło, więc dramatu chyba nie ma :gwizdanie: u mnie nie ma jak wyjechac z parkingu, wszystko stoi, w którą stronę nie spojrzeć......
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tak z OC mpk lodz
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja miałam przyciski w klimatroniku wymienić ale zrezygnowałam. Poczekam do wiosny...Tak się zastanawiam wyglądając za okno któredy do domu jechać i kiedy dojadę......znów wygląda mi to na pewna poniedziałkową masakre.
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jestem w toku ale może to już będzie to coś Chriss to jakbyś znalazł to daj znać,w tym problem, że ja nie mam kiedy szukać i potrzebuje auto jak najszybciej. Muszę jeździć a do mnie na wieś komunikacją miejską to wiesz- przyjedzie albo nie. Reasumując potrzebuje lakiernika dobrego, sprawnego i nie takiego co struga w garażu. Moi mechanicy mi polecili faceta ale on spod Pabianic i do tego świeży tatuś, nie będę więc ryzykować jak mi teraz polakieruje Nie wiem też co jeszcze w trawie piszczy oprócz lakieru np. geometria kół ? więc sam rozumiesz.....[br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 16:52_________________________________________________ Tekst miesiąca Pana kierowcy autobusu- Ja juz nie wsiadam wiecej za kółko, znowu kolizja , ja to pechowy jestem , bo znowu kobieta i te EZG..... Ja tam w sumie mam dość zimy w tym roku.Szkoda mi samochodu i te załatwianie a ja w pracy mam przeprowadzkę tuż przed Wigilią i bez auta teraz? Nie wiem jak geometria kół a nie mam kiedy sprawdzać. Nic tylko czołg kupić. Zawsze się znajdzie taki co powie o drugim że ten spier......sprawe, czy to lakierowanie, czy to naprawianie. Skoro nie ja płacę to dlaczego mam się zastanawiać czy robić u Idczaka ? No dlatego tez chcialem robic u Idczaka skoro nie place. Magdo nie chce nic mowic ale mnie koles wyjechal z rejestracja zaczynajaca sie na litery EZG i tacie tez 3 magiczne litery EZG:) ale to pewnie zbieg okolicznosci:) Tomciu .....moje wszystkie uszkodzenia niestety spowodowały EL hehehe cóż za zbieg okoliczności. Generalnie zlewam to. Zaskoczył mnie tylko tym tekstem, bo wiesz facet po 60 a takie pierdoły opowiada ? napisać powinien, że mnie jeb* bo miałam EZG w rejestracji? Koń by się uśmiał.
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tekst miesiąca Pana kierowcy autobusu- Ja juz nie wsiadam wiecej za kółko, znowu kolizja , ja to pechowy jestem , bo znowu kobieta i te EZG..... Ja tam w sumie mam dość zimy w tym roku.Szkoda mi samochodu i te załatwianie a ja w pracy mam przeprowadzkę tuż przed Wigilią i bez auta teraz? Nie wiem jak geometria kół a nie mam kiedy sprawdzać. Nic tylko czołg kupić. Zawsze się znajdzie taki co powie o drugim że ten spier......sprawe, czy to lakierowanie, czy to naprawianie. Skoro nie ja płacę to dlaczego mam się zastanawiać czy robić u Idczaka ?
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kasia, no nie gadaj ze kręcą Cię takie wymuskane 'laleczki' dawaj coś bardziej męskiego Rozumiem, że to list do Mikołaja z życzeniami? [br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 08:23_________________________________________________ Misiek słyszałeś ? wiesz ja też slyszałam np. że po 120 tys multitronic zdycha. Ja poproszę o jakieś dokładniejsze info. Mam robotę,bo Pan z MPK łódzkiego zmieniał pas w piątek i jakoś zapomniał w lusterko spojrzeć. Będę naprawiać z jego polisy więc do Idczaka chcę wstawić. Nie wiecie jak wygląda sprawa z felgami? Mam uszkodzoną też [br]Dopisany: 19 Grudzień 2010, 08:29_________________________________________________ Skoro tak ciągle monotonnie o dupeczkach, to moja propozycja na Mikołaja Pozdrawiam
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Idę się ogarnąć i wyjąc ten klimatronik. NA razie, pa
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Madzia wyjaśniłaś sprawę otarcia autka ? co ty za przyciski chcesz wymieniać pewno + i - Wymieniam - + i off, ale co tam sama spróbuje, widzę, że jeśli chodzi o jaja to tylko w kwestii robienia sobie jaj co niektórzy są dobrzy Kwestia porysowania się nie wyjaśniła, oczywiście nikt nic nie widział, nie wie i nie zrobił, ale obserwując poczynania sąsiadów w ostatnich dniach ( nagłe zdjęcie haka, oglądanie mimochodem boku mojego auta itd) domniemywam kto ma coś za skórą. Ponieważ to już 3 szkoda na moim aucie w ciągu roku ubezpieczeniowego od każdej naprawy potrącają mi udział własny w wys. 800 zł. Reasumując niedługo dojdziemy do stanu kiedy będzie można całe auto polakierować od nowa...
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hej, kto mi podmieni przyciski w klimatroniku ? mam instrukcje tylko sie boje
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    witka ponownie, jak juz bedzieci mieli te fotoski to poprosze o pw. Ja rzadko siedze na forum ostatnio. Muszę chyba chałki zacząć kupować .
  25. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Idę się zasadzić na kolegów od odśnieżania i zrobić zdjęcia tej masakry. Fajnie by było umieścić foty ze spotów wszystkie na Sebusia stronie a tak sorry ale nie mam zdrowia przewalać te strony spamu w poszukiwaniu :> jestem strasznie wkurzona, najlepiej jakiś worek treningowy i rękawice by mnie ratowały. A ...Kasiu nie znalazłaś u siebie jakichś czarnych rękawiczek ze skóry? zgubiłam kolejne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.