Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:hi:bry co tu taki zastój w spamerstwie ? wszyscy zalkoholizowani po sobocie ?- Spociki Łódzkie
:hi:no rzeczywiscie- Spociki Łódzkie
bryyy panom i pianiom- Spociki Łódzkie
czyli następna składka będzie jeszcze wyższa- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
wspaniały,,,,,i ten look ---------- Post dopisany at 14:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:19 ---------- jak dzin lampa zostala potarta i prosze bec i jest :D no jest fajna nawet bardzo Zes mnie kurna wywolal takie zdjecia to moglbym miec w wielkim formacie i z autografem :jerk::jerk::jerk::jerk: :polew:- Spociki Łódzkie
czyli najblizsza okazja robimy grilla na spontanie ok :]- Spociki Łódzkie
taaaakk:evil: ---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ---------- ---------- Post dopisany at 14:09 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ---------- Kongraty DJ- Spociki Łódzkie
mozna..mozna ale najlepiej chyba te spontany wychodzą.....bo ten wyjeżdża...temu nie pasuje ...itd- Spociki Łódzkie
jak pogoda dopisze to mozna sezon rozpocząc na grilla- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
nie wiem kiedy będę bo nie mam już auta DJ.......moze sie kiedyś z Misiami zabiorę jak mnie wezmą oczywiscie- Spociki Łódzkie
ooo widzisz :] niejakiego Dzidka odnotowałam w świerzakach jedynie i Tomkowy rabunek ze zwrotem- Spociki Łódzkie
to chyba cały weekend mi zejdzie :D- Spociki Łódzkie
dawno waszego spamu nie czytałam- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no to trzeba uiścić wpisowe plus przejść pomyślnie głosowanie zarządu sam wyjazd na zlocik ogólnopolski nie wystarcza aa i 100 postów w dziale technicznym- Spociki Łódzkie
tzn kto oprócz ciebie ?- Spociki Łódzkie
HEHEHE moze mi to ktos podesłać na skrzynkę ?To grupowe bez gabeczki- Spociki Łódzkie
:hi:bry ---------- Post dopisany at 08:09 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ---------- bo mu nie do twarzy z różowym....mi też zresztą- Spociki Łódzkie
:dancing:dzień dobry.....idzie wiosna ---------- Post dopisany at 11:14 ---------- Poprzedni post napisany at 11:12 ---------- trzech ynteligentów i jedna niezbyt jarząca ..... ---------- Post dopisany at 11:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:14 ---------- to za siedzenie ci płacą ? ja wysiaduje i wysiaduje i marnie to finansowo wygląda- Spociki Łódzkie
hipnotajzer- Spociki Łódzkie
Ty Sebciu też miałeś jak spałeś przełożony przez kanapę ale mi usunąłeś ---------- Post dopisany at 09:21 ---------- Poprzedni post napisany at 09:20 ---------- szefowo dziekuje ci bardzo za zawiezienie i przywiezienie moich zwłok odbiję sobie za rok, bo nie będę miała czym jechać hehe nie ma opcji przeciez ja nie spalem fakt ...na chwilę straciłeś przytomność a jak tam się miewa wykrywacz ? coś się udało na łódzkim terenie ?- Spociki Łódzkie
jakie sanki w jakiej zaspie ? no mam to na filmie - wyglądało Bardzo niebezpiecznie Pewnie że tak było ....zamarłam w owym momencie:kwasny: ale żadne kontuzje się ich nie trzymały, Tomcio winien po tańcach leżeć połamany a śmigał jak halny:banan: - Spociki Łódzkie