Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
no jak mam mieć już od 8 rano samolot to nie wiem kto was zawiezie
-
Platforma cyfrowa NC+
pierwsze słyszę a używam multiroom'u jakieś dwa miesiące minusy które zauważyłem: -przerywa dźwięk na kilku kanałach (w połowie marca ma wyjść aktualizacja softu naprawiająca ten problem) -dostajesz używany sprzęt -biały dekoder wolno działa -pełna olewka ze strony N Kolega pisał o multiroomie w Polsacie i tu tak jest co jakiś czas trzeba na chwilę przełożyć kartę z głównego dekodera
-
Spociki Łódzkie
Aha i do Łodzi to mam autobusem dojechać ?
-
Kto nie wytrzymal
pozazdrościć ja tez tak chcę ....nie cierpię tej zimy no
-
Spociki Łódzkie
no też nie wiem bo tak na serio to rano ok.....w jedna stronę ale kurcze nie chciałabym wracać po 18 np do chaty ....raczej poranne godziny ( oczywiście nie 8 :00 ) ale do południa by mnie interesowały
-
Platforma cyfrowa NC+
Zanim się obejrzałam małż przedłużył umowę Mamy multiroom i pełną ofertę kanałów na 2 tv. Wkurza mnie przekładanie karty z głównego dekodera do dodatkowego średnio raz w tygodniu.... po to by multi działał...
-
Spociki Łódzkie
gadałem z pomorzem i kuj-pom beda w lodzi ok 8.oo - 8.30 powiedziałem ze sie zabierzemy z nimi czy wszystkim odpowiada godz. wyjazdu druga sprawa Tomuś rozmawiałeś z Madzia coś tam rozmawiał tylko że ja w niedziele rano wracam jego autem i nie wiem czy się zabierze :polew:
-
Spociki Łódzkie
dzien dobryy:oczko:
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
Tydzień na który wracam będzie strasznie napięty (chętnych jest mnóstwo ). Skontaktuj się ze mną w połowie marca. :naughty:
-
Spociki Łódzkie
B8 i rezanie......w B6 i B5 to można porezać a tak możliwości są nieco bardziej ograniczone ---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ---------- heheheh tu są sami eksperci od B8:polew:
-
Spociki Łódzkie
goździki, rajstopy....co ty Misia nie oglądałes i innych perełek PRL -owskich ?
-
Spociki Łódzkie
tja dobrze że ewoluuował rodzaj kwiecia i są tulipanki
-
Życzenia dla Pań
:thankyou2:
-
Spociki Łódzkie
nommm :hi:thx badylków mam 5
-
Spociki Łódzkie
dzień dobry....
-
Spociki Łódzkie
dokładnie tak jak piszesz bry
-
Spociki Łódzkie
Siema jaki piekny gwiazdzisty wieczorek
-
Spociki Łódzkie
wstaw tam mego face'a i mam już sesje hehehe ---------- Post dopisany at 11:45 ---------- Poprzedni post napisany at 11:43 ---------- polecam najpierw kolegom wypróbować to ciepło od maski tylko koniecznie proszę w samych majtasach usiąść
-
Spociki Łódzkie
to musisz kasie poprosić ona ma takie dłuuuugie nogi u mnie byś musiał fotoshopem je wyciągnąć, zresztą kurcze zimno jest ni kuta spódnicy czy sukienki nie założe, no i skąd weźmiemy A8 ?
-
Spociki Łódzkie
masz na myśli grupowy harlem shake ?
-
Spociki Łódzkie
jesssst tylko duuuzo niżej trzeba dalej pogrzebać ---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ---------- ooo zobacz
-
Spociki Łódzkie
Sebek ja znalazłam tak- google.com -----audi advertisement
-
Multitronik padł
Na przyszłość polecam wątek o Multi wyczerpująco omawia wszelkie przypadki oraz serwisowanie tej skrzyni, łącznie z tym jaki olej, ile i kiedy wymieniać http://a4-klub.pl/uklad-napedowy-12/all-b6-and-b7-multitronic-encyklopedia-80905/
-
Spociki Łódzkie
:hi:siema przy piątku ja mam drugiego LG u bąboli w pokoju ale LCD i tu muszę powiedzieć że jest do d*** ---------- Post dopisany at 08:49 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ---------- Seba i o takie coś mnie się rozchodziło laska super ---------- Post dopisany at 08:52 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ---------- jasne że ja , 20 lat temu ---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ---------- Seba jesteś z Miskami w rezydencji? czy Tomkiem i Klysiem ? z tego co ja wiem w pokoju bede ja,Seba,Tomek i jeszcze nam maja dokoptowac dwoch typasow z pomorza tylko czy chlopaki sie zgadzaja na dwoch przybyszow ? ee to moze ja te kolezanke namówie ...chyba ze wolicie typasów
-
Spociki Łódzkie
jasne że ja , 20 lat temu ---------- Post dopisany at 14:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:55 ---------- Seba jesteś z Miskami w rezydencji? czy Tomkiem i Klysiem ?