Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
eee tam jak pokojowo nastawieni to wpuszczą poza tym do wieczora chyba dojdą do tego pokoju czy sypialni:grin:
-
Spociki Łódzkie
siemka:decayed: jak tam dziś Wawa ? bo się wybieram.....
-
Spociki Łódzkie
:grin: cięta riposta, PAntoś ma teraz kilka projektów i syn idzie spać a on nie
-
Spociki Łódzkie
wyjebisty w kosmos byl powiem ci ze w zyciu nie jadlem tak samcznego miesa dla mnie bomba ---------- Post added at 16:30 ---------- Previous post was at 16:21 ---------- wszyscy tutaj chyba dzisia nie zyja żyją i oglądają foty głodni hyhyhy
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
Przeholowany to mało powiedziane:wink: mnie to musieli kuźwa zanieśc do pokoju:polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
bry poprosimy o foto z wczorajszej kiełbasy :]
-
Spociki Łódzkie
No czyżbym się doczekał spotkania z Tobą na spocie? :naughty: heheh Rafałku popatrz jak to czas leci ostatni raz ......nawet nie pamiętam kiedy był
- Spociki Łódzkie
-
Bukowina Tatrzańska HOT LINE
Kuba Bielak kurcze że nie pojechałam....
-
Spociki Łódzkie
o jejaaaa to buziaki dla Bielaka kurde spóźnione :\ jak juz bedziecie mieli propozycje co i jak to DJ rzuć sms może dam radę się wybrać
-
Spociki Łódzkie
to szerokiej drogi i szczesliwego powrotu żeby po zlocie nikogo nie ubyło Dobrze zjeść, wypić i poskakać a jak da radę aparat w ręku utrzymac to fotosy poproszą ci co nie jadą do zoba
-
Spociki Łódzkie
też mam urlop w czerwcu
-
Spociki Łódzkie
Gitez majonez tylko wytrzep i wyszoruj bo niedługo babki będziesz z piachu stawiał ---------- Post added at 10:52 ---------- Previous post was at 10:51 ---------- :siema: siemmaaa ależ mam dziś radochę
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Był wypiliśmy wszystko co było Madziu co robiłaś W CZMP? Pediatria? nie, endokrynologia z córcią ---------- Post added at 20:05 ---------- Previous post was at 20:02 ---------- Pogoda super, szkoda że od jutra leje :\ ale dziś się pojeździło aż by się chciało zapakować manatki i gdzieś ruszyć
-
Spociki Łódzkie
bry:hi: po 3 dniowej przerwie , CZMP jest masakryczne...... widzę że piknik był dziś ? a jutro się widzimy ?
-
Spociki Łódzkie
Wuj Wacław nie wie , można sobie wstawić wybraną fotę na www.post.image heheheh i skopiowac linka >? ---------- Post added at 10:26 ---------- Previous post was at 10:24 ---------- i witam ---------- Post added at 10:28 ---------- Previous post was at 10:26 ---------- nie śmiać się - pójdzie na eksperta dla tych co oblali 6 raz egzamin na prawko
-
Spociki Łódzkie
uuuu Krzysio ale pojechałeś ja tam w totka gram a co? pomarzyć sobie nie wolno ? ---------- Post added at 10:00 ---------- Previous post was at 10:00 ---------- wszystkim
-
Spociki Łódzkie
okólna- szpital tam jest krancowka mpk ---------- Post added at 16:31 ---------- Previous post was at 16:27 ---------- to ja się szykuje MArio masz do mnie tel jakby co
-
Spociki Łódzkie
ja bede stała na krańcowce autobusu bo nie wiem gdzie tam mozna autem wjechac
-
Spociki Łódzkie
kto ma fona do DJ?
-
Spociki Łódzkie
klysiu zabrac cie? DJ mial ciasto ale milczy chyba zeżarł wszystko wczoraj, ja miałam kawe wziąść
-
Spociki Łódzkie
no sama mowisz ze cichych dlatego siedze cicho ty napisałeś że gila leczysz i nie bedziesz ale są ci co sie wybierali i milczą , chyba trzeba zamieścić w 1 wątku sondaż w 2 opcjami: bedę i nie będę to szybciej się dowiemy
-
Spociki Łódzkie
teraz 14 cichych wielbicieli ---------- Post added at 16:03 ---------- Previous post was at 16:03 ---------- oki ja bede a ci milczący albo będą albo nie ?
- Spociki Łódzkie