Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    musisz mi objasnić to cudo bo mam graty na wymianę w sensie kosza, klimy i radyjka i fajnie byłoby nie byc ograniczonym do słuchania 1 płyty [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 08:41_________________________________________________ muszę wam powiedzieć, że jazda na sankach też jest
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale u nas nie ma przepisu, że trzeba mieć zimówki [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 15:01_________________________________________________ wątpie, żeby się chociaż uzbierało 20 osób pisać kto idzie 2 szt chyba że mnie do soboty rzuci[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 15:04_________________________________________________ nie mam zmieniarki
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no popatrz na CB krążyły legendy o 20 cm śniegu w Wawie i katakliźmie :>
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kokoo mi napisało że 600 zeta rezerwacja na 20-25 do wykorzystania w barze, Club 77 rezerwacja darmowa i jedyny wymóg to - przebranie (Maska Party)
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dziś nie wiedzieć czemu dojazd na Żeligowskiego 60 minut po drodze minęłam 2 pługi na Włókniarzy czemu tak się wszyscy ślimaczyli ?
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a kto coś na ten temat powiedział ? oto jest pytanie, w niedziele też pytałam Tomka czy coś na ten temat było to powiedział, że było dużo o kiełbasie [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 16:41_________________________________________________ ci co chca isc wiedza co i jak :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Luty 2012, 16:41_________________________________________________ nie podnoś na Magdzie czcionki bo sie obrazi aha, to sorry więc skoro ja nic nie wiem to nie mam więcej pytań
  7. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    proponuję usunąć z banera ogłoszenie o imprezie 18 lutego, temat NIE ŻYJE
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry, jakby kogoś to interesowało to rezerwacja płatna na 20-25 osób w Kokoo jest możliwa- koszt 600 czyli srednio po 30 zeta na łebek do wykorzystania w barze.
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :>
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry, Info odnośnie klub 77 można rezerwować 20-25 miejsc
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dziwnie to brzmi ale na dziwki jeszcze zdazymy razem jechac klysiu :polew: [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 23:06_________________________________________________ a o jakim lokalu mowa? cos wybraliscie?
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale silka czy basen siłka, wrażenia chyba OK przede wszystkim najbliżej :gwizdanie: siłka OK :> w tym roku nie byłam jeszcze, bo czekam kurde na karty czlonkowskie i wartosciowe a komisja socjalan nie doliczyła się ile tej kasy ma na ten rok [br]Dopisany: 12 Luty 2012, 19:28_________________________________________________ po wczorajszej popijawie u mnie padło jeszcze hasło Kokoo na Moniuszki
  13. ok Bart :> miałam kurs w sobotę do Tuszyna to przy okazji pociągnęłam do 140 km :gwizdanie: nie wiem czy nie przyjdzie jakiś bilecik u mnie przy 140 km/h i oponach [205/55/16"] i temp - 8 obroty wynosiły 2300
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    DJ znajdź tą z saksofonem i walnij sobie 3 dzieci a potem mi powiedz że masz czas na wszystko [br]Dopisany: 11 Luty 2012, 00:15_________________________________________________ dobranoc :>
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie wiem czy znowu przyjadę bo córunia znowu ma cholera zawody w piłkę , jutro np. miałam w planie pobudkę koło 9 a się dowiedziałam,że wiozę dziewczyny na zawody i w związku z tym bede nawalać km bo klub kasy nie ma, więc siłą rzeczy w niedzielę muszę poświęcić czas dwójce pozostałych bo koniec ferii trzeba uczcić
  16. Fajne czytadło i na czasie, ja nie od razu odpalam :] na szczęście słuch mam dobry a każdy eksploatuje auto jak chce, podobnie z wyłączaniem silnika, jedni chłodzą turbinę a drudzy od razu wyłączają
  17. Foty z Chorwacji super dobrze że kolega taki uczynny i pokazał dlaczego nie ma takich w kalendarzu ?
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zrobię rekonesans z użyciem owej koleżanki i dam znać
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kurcze a kolezanka ostatnio była w siodemkach i powiedziała ze teraz jest klasa po remoncie i zupełnie nie to co kiedys było, mialy rezerwacje i bylo super
  20. Niedługo się widzimy więc będzie okazja aby sprawdzić auto na A2 no baaaa teraz czas myśleć o 7 lamelach Ile km masz teraz przejechane? Telefon masz w pierwszym poście - podłacz VAGa i dzwoń (potrzebuję więcej danych). 193 tys na blacie ale jest skręcony o 90
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    daje... daje.... działa ostro... na szczęście jeszcze w brzuszku mamusi no, swoje odsiedzieć musi, jak każdy - nie ma to, że tata celebryta na forum
  22. Tak Carlosa czyta się świetnie :>
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    czy powinnam teraz załączyć skaczące jajeczka ?
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no dobra to kiedy zielono kropki imprezujemy ? ogłoszenie wisi a tutaj coś cichutko....ja nie znam dobrze łódzkiego środowiska klubowego, więc nie bardzo wiem co polecić aha, Ponton jak tam junior ? daje czadu jak tatuś ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.