Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Magdalenah

Klubowicze
  • Dołączył

Treść opublikowana przez Magdalenah

  1. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :good: e no to klysiu najważniejsze za tobą :> [br]Dopisany: 17 Październik 2011, 22:07_________________________________________________ ktos nas podgląda ---hugon?
  2. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i potem będzie na spocie----- uwaga za chwile zobaczycie............to co za chwile zobaczycie ? :>[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 22:03_________________________________________________ tak, butaprenem tak żeby już się więcej nie otwierał dziad jeden :polew: nie no ja mam śrubeczkę wpasowaną ale i tak czasem się rozewrze nad głową
  3. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    aaa numeruuu, to nie znam, a ASO zna nr całego schowka :>
  4. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :> oo widzę że też poszukujesz, coż te plastiki....póki mam patent własnej produkcji, bo jak chciałam tylko zamkniecie do podłokietnika to powiedzieli ze ni hu hu i mam cały kupić[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 21:54_________________________________________________ moge mojego "paproka" zapytać :>
  5. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    drugi chwalipięta jak tam twa A6? "moja" nadal nie sprzedana
  6. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chwalipięta :>
  7. super ! gratulacje
  8. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oby jak najdłużej....mnie sie tam nie śpieszy, bo nie mam garażu
  9. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a gdzie tu do prawdziwych mrozów.....
  10. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :good: i polecial pod sklep wiejski się pokazać
  11. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    U mnie jeździdło jeździ jedynie ostatnio czujnik temperatury płynu chłodzącego......trzeba było wymienić, nie wiem tylko czemu wcześniej zapaliła się kontrola od abs/esp/kontroli trakcji
  12. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: no to super dobrze że robisz Sebcio wrażenie, gdybym to była ja zaczęło by się od głupiej ci* a skończyło jeszcze gorzej
  13. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hmmm... ciekawe , muszę sprawdzić[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 20:51_________________________________________________ :polew: :polew: moge ci swoje pożyczyć jak chcesz umierać mając założone zimówki
  14. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry
  15. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    hej gay klysek, jakieś ukryte pragnienia? :naughty: :polew: chyba miało być hey guys [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 14:12_________________________________________________ Aniula to Ruski takie bezczelne typy :baseball: :baseball: Ale się uśmiałam tak myslę a propos pracy kto mógłby je założyć żeby sobie "pociciać " :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 14:18_________________________________________________ :good: :good:
  16. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bry i tak już dzionek w pracy za pasem i kolejny dzień bliżej emerytury
  17. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    u mnie tez, witka po imprezowo....
  18. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba gdzie ty to wszystko wykopujesz?
  19. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dziń dybry
  20. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A wy myślicie, że co? pomrzecie po 50-tce? ni kuta ! nie ma tak dobrze, ktoś na te dzieciaki musi zaiwaniać, bo ja to na emerytów obecnych dopłacam, póki co , moja emerytura wg najnowszego newsa z zus to..........uwaga.....uwagaaaaa....330 zł ! starczy na parę flaszek i aby do kolejnej ! Dlatego kombinuję jak tu zdobyć inna emeryturę.....zagraniczną hahaha a najlepiej to samemu zakisić kasę, bo po ZUS-ie nie ma co spodziewać się cudownych inwestycji, które pomnożą nasze składki. Co do wyborów.......nie wiem co powiedzieć....żadne POPiS...no i Pan wesołek nie ma szans u mnie, bo sytuacja śmieszna nie jest a kabarety to ja kocham ale w celach rozrywkowych, z drugiej strony....jak nie pojde to wygra jakiś PiS, bo babcie zawsze chodza do wyborów a wtedy chyba w trybie ekspresu stąd prysnę
  21. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    uuuuu widzę że tu same buhaje :> a sami się postarajcie o taką "stłuczkę" a nie koledze zazdrościcie :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Październik 2011, 08:47_________________________________________________ i kolejny dzień bliżej do ............EMERYTURY
  22. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to ma pewnie dobrą polisę
  23. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    oooo to bedziemy oglądać, wybrzydzać itd :gwizdanie: :>[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 18:44_________________________________________________ DJ to ta co jej ulubiony cytat brzmi - "Zasady są po to, żeby je łamać!!" ?? :polew: :polew: to tłumaczy złamanie zasad ruch drogowego
  24. Magdalenah odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i dziady :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.