Treść opublikowana przez rafik84
- Konkurs
-
[B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
- [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!
zamawiaj z zawody jest to sprawdzone i nie ma problemów z montażem ja mam i jest ok . pierwszą owiewkę zamówiłem w Łodzi miała być s line , jak mi ją przysłali okazało się że koło s line to ona nawet nie leżała wyglądało to tak:- [B7 BKD] 1.9 Tdi Se -czy ktoś wie co oznacza Se
jest to zwykła wersja nie s line- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
obudowy nie pasują [br]Dopisany: 14 Maj 2011, 15:52_________________________________________________wszystkie graty dotarły teraz tylko malowanie i montaż Numery części dla potomnych bo ja miałem z tym troszkę zamieszania IC z jednej strony 8E0 117 335 P kierownica lewa ( strona Kierowcy) 8E0 807 681 F kratka wlotu powietrza strona lewa ( strona Kierowcy) 8E0 807682 G kratka wlotu powietrza strona prawa z zaślepką ( strona pasażera) 8E0 807 285 AT 1QP - szara, ramka tablicy rejestracyjnej dla zderzaka bez PDC jak na foto- [ALL B7] A4 B7 :)
co musiałeś przerabiać ?? bo niedługo mnie czeka montaż- [B7 BPW] Moja nowa - stara niunia :)
a mnie nic odwiedź nawi forum- [B7 BPW] Moja nowa - stara niunia :)
Ładna furka- [B7 BRB] moja pierwsza audica
u mnie też są pomarańczowe produkcja luty 2007 ładna furka motorownia jak u mnie- [B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.
brak prawej kierownicy Intercoolera mam na zbyciu taką furka- [B7 BLB] Ot kolejny zwykly Avancik :)
Gratki auta- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
ku.wa u mnie tak samo indigo udało mi się gałe dobrać w kolor po za tym lipa:wallbash:- [B7 BKE] Recaro plus nowe gifty str. 64
http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-ARMREST-LID-8E0864245AF3E1-NEW-GENUINE-PART-/140538805696?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item20b8c3fdc0- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
właśnie jestem w trakcie poszukiwania zderzaka a co do gleby to muszę coś zrobić z tym przodem [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 14:25_________________________________________________No i stało się niedługo zawita zderzak s line tylko jeszcze muszę rozejrzeć się za kratkami i ramką tablicy [br]Dopisany: 11 Maj 2011, 22:11_________________________________________________Koledzy mam pytanie odnośnie tych gratów czy podejdą do mojego auta, chciałem się upewnić co by nie było wtopy z góry dzięki 8E0 807 682 F 01C - kratka wlotu powietrza prawa - z wlotem do intecoolera 8E0 807 681 G 01C - kratka wlotu powietrza lewa - bez wlotu intercoolera 8E0 807 285 AT 1QP - szara, ramka tablicy rejestracyjnej dla zderzaka bez PDC 8E0 117 336 N kierownica powietrza prawa, Czy ta kierownica jest konieczna stara nie podejdzie ??? 8E0 117 335 P ta kierownica jest odpowiednia jeśli macie ic z jednej strony (kierowcy)- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Niestety nie ori bo cena :wallbash: [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 13:33_________________________________________________obudowy na aucie obecny wygląd- [B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
nakładki teraz są- [B7 BPW] Moja wymarzona "Niunia" :D:D:D
Ładna Ja śmigam po UK autem z Polski i też nie mam problemów co do jazdy, tylko jak jestem w PL to zdarza mi się pomylić strony zwłaczcza na jakiś osiedlowych drogach bezawaryjnej jazdy- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Autko Przeszło pełny serwis wymiana pasków, olejów itp . Teraz jeszcze czeka na nowe obudowy lusterka z S4 :>- [B7 BLB] Nowe mody!Audi A4 rocznik 2005 , 17, 1BE,Hamulec 320mm
Zawias wygląda tak samo jak u mnie na 1 bv ale to jest chyba normalne :naughty: nie licz że siądzie.- [B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
http://allegro.pl/oryginalne-nakladki-audi-rs4-audi-a4-b6-b7-i1412889835.html[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 21:08_________________________________________________albo komplecik http://allegro.pl/nowe-nakladki-na-pedaly-podstopnica-audi-rs4-a4-s4-i1555925254.html- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
nie jest tak źle zdjęcia dają taki efekt (hu...y )fotograf :polew: jak na razie springi zostają pierw muszę wymienić parę innych gratów- [B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
to samo miałem na myśli- [B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
zakładaj wszystko od rs4 wtedy będzie przepraszam ale te nakładki nie pasują do ale decyzja należy do ciebie- [B7 BRB] S line ściema szybek dvd ,kamerka
Odświeżenie tematu dwie fotki na szybko- [B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Z tymi nakładkami to pojechałeś przypominają mi o moich ledach :facepalm: :doh1: :doh1: :doh1: - [B7 BKN] My Audi by Ślebiod A4 3.0 Quattro Avvvvant...LED-y 30.05/11.12.2012 DPF OUT!