Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

rafik84

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez rafik84

  1. rafik84 odpowiedział(a) na Patrykbor temat w Lifestyle i Hydepark
    386
  2. zamawiaj z zawody jest to sprawdzone i nie ma problemów z montażem ja mam i jest ok . pierwszą owiewkę zamówiłem w Łodzi miała być s line , jak mi ją przysłali okazało się że koło s line to ona nawet nie leżała wyglądało to tak:
  3. jest to zwykła wersja nie s line
  4. obudowy nie pasują [br]Dopisany: 14 Maj 2011, 15:52_________________________________________________wszystkie graty dotarły teraz tylko malowanie i montaż Numery części dla potomnych bo ja miałem z tym troszkę zamieszania IC z jednej strony 8E0 117 335 P kierownica lewa ( strona Kierowcy) 8E0 807 681 F kratka wlotu powietrza strona lewa ( strona Kierowcy) 8E0 807682 G kratka wlotu powietrza strona prawa z zaślepką ( strona pasażera) 8E0 807 285 AT 1QP - szara, ramka tablicy rejestracyjnej dla zderzaka bez PDC jak na foto
  5. co musiałeś przerabiać ?? bo niedługo mnie czeka montaż
  6. a mnie nic odwiedź nawi forum
  7. u mnie też są pomarańczowe produkcja luty 2007 ładna furka motorownia jak u mnie
  8. brak prawej kierownicy Intercoolera mam na zbyciu taką furka
  9. ku.wa u mnie tak samo indigo udało mi się gałe dobrać w kolor po za tym lipa:wallbash:
  10. http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-ARMREST-LID-8E0864245AF3E1-NEW-GENUINE-PART-/140538805696?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item20b8c3fdc0
  11. właśnie jestem w trakcie poszukiwania zderzaka a co do gleby to muszę coś zrobić z tym przodem [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 14:25_________________________________________________No i stało się niedługo zawita zderzak s line tylko jeszcze muszę rozejrzeć się za kratkami i ramką tablicy [br]Dopisany: 11 Maj 2011, 22:11_________________________________________________Koledzy mam pytanie odnośnie tych gratów czy podejdą do mojego auta, chciałem się upewnić co by nie było wtopy z góry dzięki 8E0 807 682 F 01C - kratka wlotu powietrza prawa - z wlotem do intecoolera 8E0 807 681 G 01C - kratka wlotu powietrza lewa - bez wlotu intercoolera 8E0 807 285 AT 1QP - szara, ramka tablicy rejestracyjnej dla zderzaka bez PDC 8E0 117 336 N kierownica powietrza prawa, Czy ta kierownica jest konieczna stara nie podejdzie ??? 8E0 117 335 P ta kierownica jest odpowiednia jeśli macie ic z jednej strony (kierowcy)
  12. Niestety nie ori bo cena :wallbash: [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 13:33_________________________________________________obudowy na aucie obecny wygląd
  13. Ładna Ja śmigam po UK autem z Polski i też nie mam problemów co do jazdy, tylko jak jestem w PL to zdarza mi się pomylić strony zwłaczcza na jakiś osiedlowych drogach bezawaryjnej jazdy
  14. Autko Przeszło pełny serwis wymiana pasków, olejów itp . Teraz jeszcze czeka na nowe obudowy lusterka z S4 :>
  15. Zawias wygląda tak samo jak u mnie na 1 bv ale to jest chyba normalne :naughty: nie licz że siądzie.
  16. http://allegro.pl/oryginalne-nakladki-audi-rs4-audi-a4-b6-b7-i1412889835.html[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 21:08_________________________________________________albo komplecik http://allegro.pl/nowe-nakladki-na-pedaly-podstopnica-audi-rs4-a4-s4-i1555925254.html
  17. nie jest tak źle zdjęcia dają taki efekt (hu...y )fotograf :polew: jak na razie springi zostają pierw muszę wymienić parę innych gratów
  18. to samo miałem na myśli
  19. zakładaj wszystko od rs4 wtedy będzie przepraszam ale te nakładki nie pasują do ale decyzja należy do ciebie
  20. Odświeżenie tematu dwie fotki na szybko
  21. Z tymi nakładkami to pojechałeś przypominają mi o moich ledach :facepalm: :doh1: :doh1: :doh1:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.