Treść opublikowana przez jawosz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Potwierdzam- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Witam serdecznie z rana Chyba troche w plecy jestem bo zaczeliscie juz po 7 witanie Wczoraj byla moja pierwsza wizyta na spocie - baaardzo udana sprawa :> nie spodzielwalem sie ze będzie tyle ludzi- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W promenadzie zawsze parkowalem na zewnatrz przed wjesciem ale mam nadzieje ze sobie jakoś poradze :gwizdanie: wydrukuje mapke i jak chinski turysta bede krecil glowa za wami- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bede Pomachajcie jak zobaczycie przyglupa jezdzacego w kolko w niebieskiej B6- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zgadza się No to mi pomogles Zgadza się - ale które miejsce ?- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
yyyyy.... To teraz nie wiem gdzie sie pojawic - wiem co i kogo zabrać ale nie wiem gdzie przyjechac Wybieralem sie do promenady aczkolwiek torwar o wiele blizej :gwizdanie:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzisiaj wazny dzien :-) chce sie pojawic na spocie :-) rozumiem ze bez problemu was znajde ?- [B6 AWX] Drgania przy niskich obortach
jutro jade do bosha - chlopaki sprawdza styki- [B6 AWX] Drgania przy niskich obortach
Witam woczraj miałem wierzorny meeting ze Spanky'm i przerpwodzailismy diagnoze autka! Na wstępie chapeau bas - pelna profeska a przy tym dobra nuka. Ale jak to powiadają tragarze na całym śiwecie : Do rzeczy panowie! Po pierwszym podłaczeniu kompa przy statycznym pomiarze rzeczywiście pierwszy wtrysk cos fiksował (logi zamieszcze zaraz jak je dostane na maila). Poza termostatem nic innego się nie działo. Ciekawa rzecz się stała po tescie dynamicznym (gdzie dostałem takze wykładnie ad jazdy w PSJ ) - wtryski zaczeły działać idealnie Odczekaliśmy dłuższą chwilę (Papieros - bez zmian - perfect Ogólny wniosek - wtryski mechanicznie sa sprawne - ale możliwe, ze elektryka - jakieś przerwania są na złączach. Co o tym myslićie? Dzisiaj postaram sie znalezc mechanika, który oprócz wyczerpujacej praktyki posiada także VAG - i sprawdzi styki na wtryskach - i kolejne pytanko kumepl ma zaprzyjaźniony serwis Bosha - może tam mi to zrobią ?- [B6 AVF] Lampy Dayline
ale na święta bożego narodzenia jak znalazł choinka ale nie przesadzajmy, jeżeli ktoś by mi je pokazał jak wyglądają na żywo to wtedy mogę ocenić. Dzisiaj widziałem B6 z dayline ale innego typu - MASAKRA ! jeszcze brakowało suszarki na ręczniki z tyłu- [ALL B6] Wytarty przełącznik świateł
Problem 1: brak VAG ?(mam sie ze SPanky'm umówić dlatego zastanwiam sie czy umaiwać się po instalacji przełącznika czy przed , Problem 2: jestem nowicjuszem- [ALL B6] Wytarty przełącznik świateł
Dziekuje A czy będzie wymagało ingerowania VAG'iem ?- [B6 AVF] Lampy Dayline
ostatnio rozmawialem z elektrykiem i powiedział ze przerobienie lamp na porządne xenony to koszt 1000 zł. A jak stoją bi-xenon całe lapmy?- [B6 AVF] Lampy Dayline
ja strasznie chciałbym takie lampy na zywo zobaczyc... Jak zaczynałem ten temat to wypowiedzi forumowiczow byly jednoznaczne - WIOCHA Jezeli ma ktos fotki z takimi lampami to z milą chęcią je zobacze Podaj link gdzie je znalazles.- [ALL B6] Wytarty przełącznik świateł
Fakt koszt przełącznika to 350 zł :/ Czytając forum gdzieś natknąłem się na posta ad dorabianej naklejki na przełącznik... W najbliższych dniach będę się kontkatował z zaprzyjaźnioną drukarnią i zapytam ich ile by kosztowało zrobienie takiego wynalzaku z jakiegoś wytrzymałego materiału... Moja wizja jest taka... Druk czarny na przezroczystej folii (ze znaczkami nie barwionymi - czyli prześwitującymi Bądź druk na czarnej matowej folii z białymi znaczkami do wycięcia - troche pracochłonne w ten sposób po niższych kosztach można przygotować minimalną poprawę estetyki Pozostaje kwestia przygotowania projektu w Corell'u... Az strach się bąć jak mi on wyjdzie chyba że macie jakies schematy bądz zdjęcia z którch mogłbym zaadaptować ten pomysł [br]Dopisany: 22 Lipiec 2009, 15:47_________________________________________________Mam jeszcze jedno pytanko Ja obecnie mam taki przełącznik: http://allegro.pl/item682188847_audi_a4_a_4_przelacznik_swiatel_8e0941531a_vat.html Co się stanie jak podłącze taki : http://allegro.pl/item676806203_przelacznik_swiatel_audi_a8_03_08_nowy_model.html TO w ogóle jest wykonalne?[br]Dopisany: 24 Lipiec 2009, 22:58_________________________________________________ jak by ktos miał problem z wymontowaniem przełącznika to przez google znalazlem: [br]Dopisany: 27 Lipiec 2009, 15:25_________________________________________________ Mam jeszcze szybkie pytanie czy przy wymianie przełącznika muszę odłączyć akumulator?- [ALL B6] Jak zdjąć cały tunel ?
a to zmienia postać rzeczy dzisiaj zamawiam i podam dokladna cene- [ALL B6] Jak zdjąć cały tunel ?
Mam szalony pomysł też mam problem z panelem na drzwiach kierowcy i pasażera - a moze potraktować jakimś sprayem do czyszczenia karoserii i ladnie wytrzec? mam obawy czy nie zrobie kompletnej wioski- [B6 AWX] Wymiana czarnego (aluminiowego) trójkąta
w Aso chca za sztuke 125 zł :/ ehhh masakra- [B6 AWX] Wymiana czarnego (aluminiowego) trójkąta
boje sie ze metoda na pomalowanie moze byc krotkotrwała ze wzledu ze jest to aluminium- [B6 AWX] Wymiana czarnego (aluminiowego) trójkąta
Witam serdecznie. Ze względu na to, że jeden z trójkątów (nie wiem jak to nazwać - jest czarne :gwizdanie:) na tylnich drzwiach troszeczkę jest zmęczony życiem (chyba aluminium sie utlenilo i powstały purchle ) chciałbym się zapytać gdzie są śruby mocujące go w drzwiach. Z moich domysłów szukałbym pod uszczelką - jednak zanim to zrobie to mam małą watpliwość: czy przypadkiem jak zdejme ta uszczelke na drzwiach to czy nie będę musiał jej wymieniać na nową bo straci szczelność ?- [ALL B6] Schowki i organizacja miejsca
A czy taki tunel amerykański można kupić w aso? Czy trzeba na ebay szukac ?- [ALL B6] Zmieniarka SD
jest wymieniony chorus w radiach współpracujących a czy ktos z klubowiczow ma takie cus ?- [ALL B6] Zmieniarka SD
Mam Chorusa i nie chce zmieniać radia - zeby nie kusilo idiotów wybijajacych szyby. Jednak samo radio to troche mało - chciałbym czasem posłuchac jakies swojej ulubionej muzyki. Co sadzicie o tym sprzęciku ? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=689908107 Chyba ze macie jakieś inne propozycje?- [B6 AWX] Drgania przy niskich obortach
Uspokoiłeś mnie - przynajmniej na chwile Ja tez całe życie jezdziłem "benzyniakami: Co do dodatkowych dzwieków to czasem przy odpalonym silniku na jałowym biegu stojac przy otwartej masce slysze lekkie popiskiwanie - jakby pasek :gwizdanie: - ale mechanior powiedzial ze tym wogole nei musze sie przjemowac Samochod ma swoje przejechane (228k) wiec nie spodziewam się, że będzie w 100% bez loozików Co do paliwa - to faktycznie teraz mam zatankowane lepsiejsze paliwo, a wczesniej bylo zwykle i nie odczuwalem tych dragan Musze to sprawdzic - dzisiaj moja niebieską strzałe zatankuje zwykłą oliwą - bo zbliżam sie do rezerwy - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.