Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

akjam

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez akjam

  1. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  2. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    SPiżdżam powoli. Jakiś filmik może obejrzę... :gwizdanie:
  3. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Co najmniej jedno L4 w miesiącu... :naughty:
  4. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: ja chlorem nie jestem i nie spie Cię kapne na grubie za lewe L4 masz piwo? to sie na nim skup hehepozatym niejest lewe a moje piwo jest bezalkoholowe
  5. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja chlorem nie jestem i nie spie Cię kapne na grubie za lewe L4 masz piwo? to sie na nim skup hehepozatym niejest lewe Taaaa... yyhhhyyymmmm...
  6. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja chlorem nie jestem i nie spie Cię kapne na grubie za lewe L4 :nabijasie::nabijasie: :polew: :polew:
  7. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    M.U. zagrał słaby mecz, podłoże słabego występu jest dosyć głębokie :gwizdanie: To serio musiał zagrać słabo jak dostał aż 3 do zera...
  8. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ja chlorem nie jestem i nie spie To że nie śpisz to widzimy...
  9. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :decayed:
  10. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Newcastle U. 3 - 0 Manchester U.
  11. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no prosze ponawiam pytanko : Tyyy wogole lecisz jutro z nami?? :gwizdanie: Kto wie...
  12. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :gwizdanie:
  13. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Musisz się jakoś trzymać tzn. wypij coś mocniejszego żebyś się nie zaraził.
  14. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ukradkiem wychodzi... :naughty:
  15. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: :polew: Chciałbym widzieć mine mojej po takiej akcji... pewnie od razu dostał byś z pół obrotu bez pytań moja dala by mi od razu kare :polew: tyś akurat lepszą akcje w energy odpier**lił i tylko 3 dni Cie nienawidziła
  16. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Że niby co? :polew: :polew: Chciałbym widzieć mine mojej po takiej akcji... pewnie od razu dostał byś z pół obrotu bez pytań moja dala by mi od razu kare :polew: Jakie daje Ci kary?
  17. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Pokaże jej to dzisiaj gdzieś na zakupach...
  18. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: :polew: Chciałbym widzieć mine mojej po takiej akcji... pewnie od razu dostał byś z pół obrotu bez pytań Eeee tak ostro by nie było ale mina bezcenna... :naughty:
  19. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: :polew: Chciałbym widzieć mine mojej po takiej akcji...
  20. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Hub nie mów, że wszystkie telefony które wymieniełem to badziewie. Tak jak keżor powiedział - to nie będzie mój stacjonarny komputer. Nie będzie to mój aparat bo do zdjęć służą inne sorzęty i już taki posiadam. Widzę, że wklepałeś info z jakiejś stronki dotyczące konfiguracji telefonów (bo chyba nie znasz tego na pamięc) co wogóle do mnie nie przemawia. Fakt jest taki, że dzisiejsze "telefony" mają więcej niż powinny i nie są tak wytrwałe jak kiedyś ale czy w związku z tym mam szukać jakiegoś starego telefonu? Bez sensu. Kiedyś NOKIA to była marka, której warto było zaufać ale teraz niestety jest głęboko w d... z telefonami! Wiodącą marką na rynku nie jest teraz NOKIA ani BlackBarry ani HTC o których wspominałeś a właśnie Samsung, Apple i SE (chyba nawet w tej kolejności) i gdzieś tam później inne i nie są to dane ze statystyk. Co do RAMu to wybacz ale nie będę miał tam aplikacji które będą pożerać choćby połowę z tego. A o symbianie nie będę wspominał... :gwizdanie: Jak widzisz nie wymieniłem tam żadnej NOKIi choć od 10ciu lat tylko taką markę miałem u siebie. Co do pytania i prośbę o podpowiedź co wybrać to miałem nadzieję, że ktoś poda mi jakieś sparwdzone info i to pomoże mi coś wybrać. Skłaniam się póki co do Samsunga S+ tak jak mówił MArio albo SE xperia ray...
  21. Jaki telefon wybrać? Samsung Galxy S+ Nokia E6 Nokia E7 komunikator Sony Ericsson Xperia ray Sony Ericsson Xperia arc S Proszę o opinie użytkowników poszczególnych telefonów. NET już mi wiele powiedział. Jak jest z awaryjnością telefonów? Szybkość działani, etc. Z góry dzięki za odp.
  22. akjam odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
  23. akjam odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    No byłaby ale ogólnie to znowu nic wielkiego nie pokazał. :gwizdanie:
  24. ...niech On się lepiej za narty złapie... :gwizdanie: Sam chyba nie myślał, że będzie to aż takie trudne... http://tv.eurosport.pl/tvschedule.shtml
  25. akjam odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bier wszystkie niemusisz dziekowac za rade

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.