Treść opublikowana przez akjam
-
Spoty Katowice i okolice
Pojemny ma przełyk!
-
Spoty Katowice i okolice
:naughty:
-
[ALL B6] Dekory wewnętrzne
Dokładnie tak jak mówisz.
-
Spoty Katowice i okolice
Jutro zaś bedzie... :polew: Jeśli tak to Poniedziałek albo środa... :gwizdanie: a kiedy będziesz na 100% wiedział ? no i chyba lepiej środa , to bym Ci na spocie dał paczke Raczej środa...
-
[ALL B6] Dekory wewnętrzne
Zobacz jeszcze kolorek dekorów u H4mm3R'a... Na żywo wygląda o wiele lepiej niż na fotkach. Jak zobaczyłem to na fotkach to tak sceptycznie do tego podchodziłem ale na livie wygląda na serio OK.
-
Spoty Katowice i okolice
Jeśli tak to Poniedziałek albo środa... :gwizdanie:
-
Piłka nożna
Już 1:4 i kolejny gol Lewego.
-
Piłka nożna
Freiburg - BVB już 0:1 Gol Lewego 7 minuta
-
Spoty Katowice i okolice
No ostro w ciuul na drodze. Miejsca na szpilke... :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
ciekawe czy sie zesrał ten co filmował
-
[ALL B8] Tokarz potrzebny
Czy klocki też będziesz musiał wymieniać?
-
[ALL B6] Dekory wewnętrzne
Nie wygląda źle. Ale chyba trudniej z utrzymaniem czystości na tej alcantarze w porównaniu z alu. Na żywca pewnie wygląda jeszcze lepiej.
-
[ALL B6/B7] Jak wam się widzi ten przód do B6
No właśnie cena powala ale cały pakiet wygląda OK.
-
Spoty Katowice i okolice
Oko siemaka czas wrócić do żywych
-
[ALL B6/B7] Jak wam się widzi ten przód do B6
Hofele więc wioski nie ma. Reszta to rzecz gustu. Co do samej firmy tuningowej to jak najbardziej na tak. Wejdź sobie na ich stronkę i pooglądaj co tam mają. http://hofele.com/en/automarken_news_en.html
- Spoty Katowice i okolice
-
[ALL B8] Tokarz potrzebny
Jak czujesz drgania a tak mówisz to pewnie są poza granicami błędu jak to ładnie określiłeś.
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
:naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
Na Dąbrowskiego na parkingu strzeżonym udostępniają odpłatnie kanał za kilka złociszy. To chyba o to chodzie, że Miszka nie wie jak wsiąść w samochód i podjechać na ostrej bani...
-
Spoty Katowice i okolice
Myślałem, że dziś nic innego nie powiesz jak tylko to :sick: ale widzę, że nie jest najgorzej. :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
Chlory... :polew: Kółko wzajemnej adoracji... :decayed:
-
Spoty Katowice i okolice
WIgilia pracownicza się udała, znaczy się. :naughty: :naughty: To znaczy BARDZO się udała... :naughty: :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
WIgilia pracownicza się udała, znaczy się. :naughty: :naughty:
- Spoty Katowice i okolice