Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. No laprimera. No dzwoń bo nie zawsze mam możliwości
  2. Nie no nie bedzie tak zle chyba. Z czym chcesz?
  3. załatwisz zniżke na pizze? Może tak :gwizdanie: ale nie naplujesz?! czy coś w tym stylu? Dla Ciebie mam ofertę specjalną
  4. załatwisz zniżke na pizze? Może tak :gwizdanie:
  5. Witam tych co przybyli. Ja wduupiłem frytki z omletem
  6. A potem ile spałeś :gwizdanie:
  7. to pewnie ja byłem Raczej nie Ty
  8. lpgieusz
  9. Więcej optymizmu [br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 11:32_________________________________________________ Przywieź Ci pizzę [br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 11:32_________________________________________________Że niby wszyscy ciężko pracują :gwizdanie:
  10. Raczej nie da rady. Min. 10mm dystansu
  11. Przed wczoraj ku mojemu zdumieniu Kędzior w swoim padle na rondzie w ludwiku
  12. A ja się nudzę w robocie Dziś jestem cwany i zabrałem laptopa do roboty
  13. Dzięki za spota od kiedyś tam Ale te złote łuki wciągają
  14. Jeśli masz alufelgi bierz z rantem, jeśli masz stalówki bierz bez Co do opon to jeżdżę teraz cały sezon na tych oponkach i złego słowa nie mogę na nie powiedzieć. Ciche i dość dobrze trzymają się drogi.
  15. Nie będzie mnie chyba jutro na spocie a rozkurwić to mogę Ci tą fiestą Twoje paskudne audi na ledach
  16. Taką za 500 [br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 23:58_________________________________________________ Spoko tym się nie przejmuje. Miałem escorta i mi wdzięcznie służył
  17. To ma być wół roboczy ale jeździ się fajnie
  18. I nikt nie zgadł bo forda fiestę [br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 23:55_________________________________________________ bogacz burżuj sknerus odezwał się ten któremu auto więcej stoi niż jeździ
  19. Kupiłem drugie auto i mogę należeć do klubu LPG
  20. mi pasuje, mam blisko myślę że nawet Miron będzie chętny aaa najlepszą porą będzie wieczór Keżorek, a Ty nie na imprezie? tak w ogóle, to boisko jest oświetlone? :gwizdanie: oświetlone, kryte trybuny na 8 tyś kiboli I do tego w roli sędziów kobitki w toples
  21. To kiedy gramy może jutro
  22. Jestem jak najbardziej na tak jeśli chodzi o bale
  23. Do mojego idealne
  24. Autko fajne a gleba przesadzona jak dla mnie :gwizdanie: tak gadasz , bo Twój jest wyżej , a masz na max skręcony Kto ma wyżej ten ma a gwintu mam jeszcze w ciul Ale zawsze mi się coś robi jak widzę czarne auto na białej feldze :slina:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.