Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Dzięki Krolu ale w totka to nie wygrałem chyba że o tym nie wiem :gwizdanie:
  2. No ciekawa propozycja tylko ciężko znaleź takie..
  3. Jakiejś fajnej zawiechy... I myślę na tym AWX-em...
  4. Siemka wszystkim. Jakoś nie mam czasu ostatnio spamować z wami :gwizdanie: Części może szukam ale nie ma nic ciekawego..
  5. Takiemu to dobrze :gwizdanie:
  6. No właśnie nie bardzo bo koleś jest ze szczecina
  7. Witam Fajny spot mieli niebiescy Wszyscy swapy widzę szykują to i ja szukam gratów. Gość z poprzeniego forum ma dmuchawkę z AWX za 500zł Piszę że 2005 rok i tylko 67 tys. przebiegu. Coś mi się nie chce w to wierzyć.. I się zastanawiam czy brać poniżej kilka fotek
  8. Nie wkładałem ich do starych lamp ale tu w tych ori też nie ma za dużo miejsca. Szerokości i przyczepności
  9. Hmm wyglądają ok ale w trochę zdjęcia nie pod tym kątem. Ja mam od Fabii. Poszukaj tu na miejscu czegoś
  10. Bulczas odpowiedział(a) na miki_sc temat w Audi A4 B5
    Jedna lampa na pewno nie jest pod D2S. Numer seryjny na końcu powinien mieć oznaczenie AN a na zwykłej H7 AK
  11. Witam Mgła masakryczna nic nie było widać jak wracałem z roboty. Podejdzie mi to coś do mojego afn'a http://www.a4-klub.pl/smf/turbina_garrett_gt1749va_20_tdi_140hp-t105903.0.html
  12. Witam po spocie opłacało się dojechać żeby do 24 w maku posiedzieć. A w drodze powrotnej było wielkie bum koleś na zakrecie przesadził chyba i auto całe zmasakrowane prawie.
  13. Wróciłem i zaraz do roboty. Mam jeszcze bo jechałem zgodnie z przepisami :wallbash:
  14. Bo mnie nie było to foty wam nie wyszły
  15. Wiem że drogi ale może uda sie gościa postawić do pionu i zejdzie opowienio z ceny.. Takk za 600zł myśle że by było warto go kupic..
  16. Pucek też byłem skłonny już kupować TaTechnixa, ale znajomy z poprzedniegu klubu który sie zna na rzeczy radził kupić jakąś lepszą używkę. TaTechnix jest dobry do golfa i takich aut podobno. Jeszcze mam trochę czasu może coś się trafi. Do wiosny kawałek. To oczywiste ale jechać 150km żeby obejrzeć to trochę daleko... :gwizdanie:
  17. A co myślicie o takim zestawie?? http://moto.allegro.pl/item833890759_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_b5_96_01_sedan.html
  18. Ja pie....le przepisy i rzadko ich przestrzegam bo są do bani. Ale zakupie CB to będzie luz Keżor jak zajrzysz tu to oceń ile jest wart taki zawias http://moto.allegro.pl/item833890759_zawieszenie_gwintowane_audi_a4_b5_96_01_sedan.html bo ta cena podana to chyba lekka przesada jak za używkę. A wygląda na ładny stan
  19. Witam po pracy Miałem jechać z nimi foty robić ale kurde rano mi wyjazd do czewy wypadł i trza by sie wyspać trochę. Jutro wpadnę po robocie na chwilę na spota jak będziecie.
  20. Wiem Miszka ja przed zrobieniem prawka maluchem zwiedziłem cały śląsk i nawet byłem w świętokrzyskim
  21. Poszło
  22. Będę zmuszony jeździć na lewo, bo ja bez auta to jak żołnierz bez karabinu[br]Dopisany: 30 Listopad 2009, 00:30_________________________________________________Przypomniało mi się teraz jak wracałem dziś z zakopca to podjechałem do maka w olkuszu. Wysiadam z auta a tu gość mi daje coś w rodzaju wizytówki. Patrzę A4 klub polska na górze. To mu mówie żeby na ramki sobie popatrzył. Co się okazało on był z Ełu i jak zobaczył ramki to odszedł :polew: Coś tam jeszcze parsknął na końcu że to te brzydkie i gorsze ramki. A ja se pomyślałem że głupszym się ustępuje i zamknąłem auto i poszedłem.
  23. Chętnie ale jestem w roboicie od 14-22
  24. Za rok też tak będę mówił :polew:
  25. Muszę zainwestować w to CB bo za te mandaty to bym miał turbo albo wtryski :wallbash:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.