Treść opublikowana przez Bulczas
-
[B5 AVG++] Lichtsilber Madafaka by Michał
Witam kolegę z okolic I autko bardzo podobne do mojego, tylko trochę młodsze Powodzenia w modach. Wpadaj na spoty katowickie we wtorki. Albo może jesteś chętny na mega spot http://www.a4-klub.pl/smf/grupowe_spoty_wyjazdowe_22_xi_09_czowa_wyjazd_1500_gosport_kto_jedzie-t98637.0.html
-
Spoty Katowice i okolice
Ja tam wolę sam dokładnie. Alu już założone znowu teraz tylko wypolerować na wysoki połysk i będzie
-
[ALL B5] Problem z ustwieniem świateł w ori soczewkach d2s..
Ja też własnie myślę nad jakimś patentem. Jutro będę próbował to kleić zobaczymy jaki efekt tego będzie..
-
Spoty Katowice i okolice
Mam zimówki i letnie tylko że letnie to rozmiar 195/45 więc raczej Ci nie podejdzie
-
[ALL B5] Problem z ustwieniem świateł w ori soczewkach d2s..
Może ktoś ma jakiś inny sposób..
-
Spoty Katowice i okolice
No miałem Stanley ale już sie sprzedały.. Kanar tylni napęd to super frajda ale trzeba umieć tym się posługiwać. Jeździłem BMW kumpla i jest mega super
-
Spoty Katowice i okolice
Przecież przedni napęd jest łatwo wyprowadzić z poślizgu. Gaz skręt w drugą stronę i wszystko. Poza quattro pewnie..
-
[ALL B5] Problem z ustwieniem świateł w ori soczewkach d2s..
Witam Mam taki mały problem dotyczący ustawienia lewego reflektora Valeo d2s. Otoż chciałem sobie sam wyregulować światła i ułamała mi się śrubka ta wewnątrz reflektora. Można jakoś rozebrać to pokrętło od regulacji?? Czy pozostaje rozwiercanie lub jakieś cudowne klejenie.. Chodzi o to pokrętło od regulacji wysokości świecenia czyli koło świateł długich. Może ktoś miał podobny problem i wie jak temu zaradzić..
-
Spoty Katowice i okolice
A podejdzie to do mnie bo jakieś dziwne sprężyny sa z tyłu?? Krolu jak co to leży u mnie w garażu. Trzeba ją wyczyścić ale oddam za grosze
-
Spoty Katowice i okolice
Wyjazd reprezentacyjny więc trzeba dawać przykład Ok spadam w kime bo o 5 pobudka Narka wszystkim i dzięki za spota
-
Spoty Katowice i okolice
Co za problem ją wyjąć z tamtąd :>
-
Spoty Katowice i okolice
Bez ryzyka mnie ma zabawy, a raz się żyje :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Keżor co myślisz o tym?? http://moto.allegro.pl/item822162449_gwintowane_zawieszenie_kw_audi_a4_vw_passat.html No lipa ale pusto było więc spoko.
-
Spoty Katowice i okolice
Ja poleciałem 215. Fajne uczucie jak sie tak mija szybko auta na autobanie
-
Spoty Katowice i okolice
Tak mnie tkneło Fis mi tylko coś wyswietlił, jakieś km/h w kółku i obok mała 2 :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ok teraz spadam na serio. Do zobaczyska jutro
-
Spoty Katowice i okolice
Ty mi tu z gorolami nie wyjeżdżaj hanysie
-
Spoty Katowice i okolice
No niech będzie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Ok to do zobaczenia. Narka wszystkim
-
Spoty Katowice i okolice
To może być o 18:45 oki?? Jeśli masz kołpaki albo czarną stal to nie będziemy się śmiać, jeśli alu to nawet nie przyjeżdżaj :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Dołożyć dwa konie i dyliżans jak się patrzy
-
Spoty Katowice i okolice
Witam z wieczora Właśnie wróciłem z baru i idę w kime. Tak jadę. Jak coś możemy się ustawić na shellu na kresowej i pojechać razem.
-
Spoty Katowice i okolice
O kurde kawałek drogi ode mnie.. Dasz mi jakieś namiary na ten warsztat??
-
Spoty Katowice i okolice
Witam po pracy 200 powinno spokojnie wybić Potrzebny dobry i tani mechanik który mi wymieni łożysko bo u mnie wołają ponad 100zł za taką opercje
-
Spoty Katowice i okolice
Ok spoko. Dobra spadam bo rano do pracy. Narazie