Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. Witam kolegę z okolic I autko bardzo podobne do mojego, tylko trochę młodsze Powodzenia w modach. Wpadaj na spoty katowickie we wtorki. Albo może jesteś chętny na mega spot http://www.a4-klub.pl/smf/grupowe_spoty_wyjazdowe_22_xi_09_czowa_wyjazd_1500_gosport_kto_jedzie-t98637.0.html
  2. Ja tam wolę sam dokładnie. Alu już założone znowu teraz tylko wypolerować na wysoki połysk i będzie
  3. Ja też własnie myślę nad jakimś patentem. Jutro będę próbował to kleić zobaczymy jaki efekt tego będzie..
  4. Mam zimówki i letnie tylko że letnie to rozmiar 195/45 więc raczej Ci nie podejdzie
  5. Może ktoś ma jakiś inny sposób..
  6. No miałem Stanley ale już sie sprzedały.. Kanar tylni napęd to super frajda ale trzeba umieć tym się posługiwać. Jeździłem BMW kumpla i jest mega super
  7. Przecież przedni napęd jest łatwo wyprowadzić z poślizgu. Gaz skręt w drugą stronę i wszystko. Poza quattro pewnie..
  8. Witam Mam taki mały problem dotyczący ustawienia lewego reflektora Valeo d2s. Otoż chciałem sobie sam wyregulować światła i ułamała mi się śrubka ta wewnątrz reflektora. Można jakoś rozebrać to pokrętło od regulacji?? Czy pozostaje rozwiercanie lub jakieś cudowne klejenie.. Chodzi o to pokrętło od regulacji wysokości świecenia czyli koło świateł długich. Może ktoś miał podobny problem i wie jak temu zaradzić..
  9. A podejdzie to do mnie bo jakieś dziwne sprężyny sa z tyłu?? Krolu jak co to leży u mnie w garażu. Trzeba ją wyczyścić ale oddam za grosze
  10. Wyjazd reprezentacyjny więc trzeba dawać przykład Ok spadam w kime bo o 5 pobudka Narka wszystkim i dzięki za spota
  11. Co za problem ją wyjąć z tamtąd :>
  12. Bez ryzyka mnie ma zabawy, a raz się żyje :gwizdanie:
  13. Keżor co myślisz o tym?? http://moto.allegro.pl/item822162449_gwintowane_zawieszenie_kw_audi_a4_vw_passat.html No lipa ale pusto było więc spoko.
  14. Ja poleciałem 215. Fajne uczucie jak sie tak mija szybko auta na autobanie
  15. Tak mnie tkneło Fis mi tylko coś wyswietlił, jakieś km/h w kółku i obok mała 2 :gwizdanie:
  16. Ok teraz spadam na serio. Do zobaczyska jutro
  17. Ty mi tu z gorolami nie wyjeżdżaj hanysie
  18. No niech będzie :gwizdanie:
  19. Ok to do zobaczenia. Narka wszystkim
  20. To może być o 18:45 oki?? Jeśli masz kołpaki albo czarną stal to nie będziemy się śmiać, jeśli alu to nawet nie przyjeżdżaj :polew:
  21. Dołożyć dwa konie i dyliżans jak się patrzy
  22. Witam z wieczora Właśnie wróciłem z baru i idę w kime. Tak jadę. Jak coś możemy się ustawić na shellu na kresowej i pojechać razem.
  23. O kurde kawałek drogi ode mnie.. Dasz mi jakieś namiary na ten warsztat??
  24. Witam po pracy 200 powinno spokojnie wybić Potrzebny dobry i tani mechanik który mi wymieni łożysko bo u mnie wołają ponad 100zł za taką opercje
  25. Ok spoko. Dobra spadam bo rano do pracy. Narazie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.