Treść opublikowana przez Bulczas
-
Spoty Katowice i okolice
Ma być ciepło to jak chcesz mogę Ci pomóc po pracy czyli ok 15
-
Spoty Katowice i okolice
To będę dziękował jedną literką w każdym poście
-
Spoty Katowice i okolice
Dzięki Krolu
-
Spoty Katowice i okolice
Aha kurde czyli grubsza sprawa. Może ktoś inny to robił??
-
Spoty Katowice i okolice
Da radę we wtorek na spocie czy to grubsza robota??
-
Spoty Katowice i okolice
Koledzy kto wstępnie oceni co się dzieje. Otóż jak chce odpalić auto to tak jakby nie czytał kodu immobilaisera (nie wiem jak sie piszę) Jak przekręcę kluczyk to miga mi kontrolka od immo. Czasami załapie za pierwszym razem, czasami za dziesiątym. Jutro po pracy podepnę go pod vaga i zobaczymy może coś wykaże..
-
[B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
Niepowtarzalne auto a na żywo to już w ogóle tak przyciąga wzrok że szok. Powodzenia w modach choć wtedy pewnie straci swój urok
-
Spoty Katowice i okolice
Może zrobimy grupowe wycięcie kata będzie taniej A tak na poważnie też bym wycioł u siebie
-
Spoty Katowice i okolice
Dokładnie jak będą dobrze pomalowane to nic im nie będzie. Ale w takim graficie nie za ciemnym myśle że by było ok. A nie chce srebrnych felg bo moim zdaniem zlewją się z kolorem auta..
-
Spoty Katowice i okolice
Jak sie popieści to się wszystko zmieści Co myślicie o takich felgach pomalowanych na jakiś grafit lub czerń?? http://moto.allegro.pl/item816075730_okazja_felgi_17_5x112_audi_vw_seat.html
-
Spoty Katowice i okolice
Witam po południu Ja też mam dość po wczorajszym a do tego na rano do roboty
-
Spoty Katowice i okolice
Jesli chodzi o picie to jestem jak najbardziej na tak. Że ja jestem w stanie terz coś coś napisać :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Witam wieczorem Ja wróciłem właśnie z Wisły. Tam śniegu po kolana i ogólnie fajnie. A teraz spadam do baru sie napić :drink:
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Niedługo się zbieram i jadę do Wisły na wycieczkę
-
[ALL] Jakie felgi
Na necie znalazłem takie foto ale tu chyba są 18"..
-
Spoty Katowice i okolice
Jeśli te tarcze, ani klocki nie sa zjechane tak jak pisał Arek to smiało możesz wkładać
-
[ALL] Jakie felgi
Witam Czy ktoś się podejmie jakiegoś VT najlepiej, a jak nie to oceny czy te fele http://moto.allegro.pl/item817195865_5x112_bbs_volkswagen_golf_v_passat_seat.html w kolorze czarnym lub ciemnym graficie będą ładnie się prezentowały na mojej a4. Link do mojego auta poniżej. Na wiosne na pewno przyjdzie jakaś niższa zawiecha..
-
Spoty Katowice i okolice
Hamulce to podstawa wiec warto w nie zainwestowć
-
Spoty Katowice i okolice
Widze ze Krolu szykuje niezly bolid. Wlaśnie coś takiego chciałbym włożyć u siebie.. Ale cieżko dorwac
-
Spoty Katowice i okolice
Witam Nareszczcie ktos z moich okolic Keżor jak tam sie smiga na gwincie bo tez planuje kupic. W ogole jaka to firma??
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też bym pojeździł
-
Spoty Katowice i okolice
No to decyzja zapadla jak tylko koles mi wysle fotki i bedzie ok to biore
-
[B5 AFN++]Silver limousine by Bulczas 167KM & 340Nm...
Dość dłuago tu nie robiłem aktualizacji ale chyba najwyższa pora. Autko przeszło kilka modów Najważniejsze to zastrzyk mocy w postaci chiptuningu wykonanego przez Aligatora Reszta to stylistyka i car audio. Pod młotek poszły przednie lampy. Ringi Depo zostaly zastąpione ori xenonami Valeo Jazde umila zestaw JBL W niedługim czasie może pojawi sie grill od eski To chyba tyle w miare na bieząco bede sie starał informowac o zmianach. Aha auto stoi na seutpie zimowym, felgi 7x16 ET42 i opony Continental WinterContact TS810 205/55 R16 H. Zapomniałbym dodac, zmieniłem fotele na kubełkowe. Fotki w piarwszym poscie
-
Spoty Katowice i okolice
Szału podobno nie było.. Ale jak zawsze nie było źle Ja dojechałem do maka i tam były 4 osoby.
-
Spoty Katowice i okolice
Pisałem o s4, bo takie info krążyły na forum..