Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bulczas

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Bulczas

  1. No też zauważyłem że wszędzie się posty nabijają, ale pewnie później zrobią selekcję
  2. Co wy gadacie jest zajebiści hehe
  3. Musisz chyba na nowo dodać mi to podziałało
  4. I Miszka musiał sobie napisać hehe
  5. Trzeba się uzbroić w cierpliwość bo pracują jeszcze nad wszystkim
  6. Narazie chyba nie działają emoty bo też nie mogę znaleźć :gwizdanie:---------- Post added at 20:55 ---------- Previous post was at 20:54 ---------- Nawet jak się wpiszę ręcznie to nie działają
  7. Witam również. Nie wiem jak się poruszać po forum... Narazie lipa może jeszcze coś się polepszy
  8. po dąbrowie podobno takie śmiga? Tak, po DG śmiga taki sedan...[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ :hi: Też je widziałem kilka razy :gwizdanie:Ja się ku*** pytam czemu to forum jeszcze działa przerwa ma być od popołudnia :gwizdanie: niedoczytałem
  9. po dąbrowie podobno takie śmiga? Tak, po DG śmiga taki sedan...[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ :hi: Też je widziałem kilka razy :gwizdanie:Ja się ku*** pytam czemu to forum jeszcze działa przerwa ma być od popołudnia :gwizdanie: niedoczytałem
  10. po dąbrowie podobno takie śmiga? Tak, po DG śmiga taki sedan...[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ :hi: Też je widziałem kilka razy :gwizdanie:Ja się ku*** pytam czemu to forum jeszcze działa przerwa ma być od popołudnia :gwizdanie: niedoczytałem
  11. po dąbrowie podobno takie śmiga? Tak, po DG śmiga taki sedan...[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ :hi: Też je widziałem kilka razy :gwizdanie:Ja się k**wa pytam czemu to forum jeszcze działa
  12. po dąbrowie podobno takie śmiga? Tak, po DG śmiga taki sedan...[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ :hi: Też je widziałem kilka razy :gwizdanie:Ja się k**wa pytam czemu to forum jeszcze działa
  13. po dąbrowie podobno takie śmiga? Tak, po DG śmiga taki sedan...[br]Dopisany: 24 Luty 2012, 09:11_________________________________________________ :hi: Też je widziałem kilka razy :gwizdanie:Ja się k**wa pytam czemu to forum jeszcze działa
  14. Sto lat za murzynami
  15. Tak masz racje.... az pewnego pieknego dnia pojechałem na zlota do Leonów i podjechała czarna cupra na białych 18... i sie zakochalem... miesiąc później juz miałem te felgi kupione i wio do malowania... i od tego sezonu turlam biale fele ... Ile płacisz za malowanie felg? Proszkiem oczywiście malujesz Tak pełna profeska 4 szt 600zł Gotowe malowanie z przygotowaniem czy samo malowanie
  16. Tak masz racje.... az pewnego pieknego dnia pojechałem na zlota do Leonów i podjechała czarna cupra na białych 18... i sie zakochalem... miesiąc później juz miałem te felgi kupione i wio do malowania... i od tego sezonu turlam biale fele ... Ile płacisz za malowanie felg? Proszkiem oczywiście malujesz
  17. Jak coś możesz na próbę okleić lampy tak jak ma Keżor i miałem ja czyli folia na całe lampy i wycinasz tam gdzie masz przezroczyste szkło
  18. chyba nie za bardzo Dla mnie trochę to zalatuje czymś :gwizdanie:
  19. Bulczas odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Latam nawet może w tym tygodniu będę leciał a może w następnym
  20. ale super się jeździ swoim autem :kox:
  21. I nie dałem rady dotrzeć na spota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.