Treść opublikowana przez marcin248
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Ja mieszkam w Lublinie ale jakoś nigdy nie byłem na spocie
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
dorwałem takie koloru białego na allegro fajnie teraz świeci z podsufitki jak bendę miał wiecej czasu to zrobie parę ujęć jak to wygląda na jasnej skórze
-
[ALL] Wybór anteny do CB-Radia
Witam a ja mam pytanko a zacznę w ten sposób że mam takie radio sunker elite tree link http://www.allegro.pl/item1085627447_cb_radio_sunker_elite_three_asq_gratis_nowe_fv.html antena http://www.allegro.pl/item1094167347_cb_antena_presenter_missouri_3db_oslona_gumowa.html no i coś jak dla mnie słabo zbiera bo np mnie kolega słyszy w odległości ok 3km a ja go nie on ma prezidenta ponad 150cm no i myślałem sprzedać aktualną i zakupić stilo ml147 albo midland ml145czytając sporo w temacie dowiedziałem się ze ważna jest masa i mocowanie na stałe a że mam w audi A4B5 99rok po 2gim lifcie antenę wkręcaną z tyłu po lewej stronie (auto miało navi ale jakieś stare i nie działało wiec wyjąłem idą dwa kable do anten od radia sumphony1 jedno do dnateny drugie do anteny navi i wymysłem odkręcić antenę ta z tyło po lewej bo innej nie ma prócz tej z linka na dachu i albo da się ją wkręcić w to miejsce lub kupić dłuższa i lepszą żeby dała się wkręcić i podłączyć ten kabel bod cb radio byłą by na stałe i myślę ze była by dobra masa skoro to fabryczna antena co o tym myślicie dołączę zięcia na dniach pozdrawiam dodam że denerwuje mnie to że jak pytam o scieżke i slysze że ktoś odpowiada czasami to nic nie rozumiem domyslam się ze czasami nie slysze jak ktoś mi odpowiada
-
[B5 ADP] Regeneracja wahaczy - pytania
a wie może ktoś z Was gdzie w lublinie ew lubelskim regenerują wachacze ?
-
[ALL] Ukryte funkcje symphony1? w A4 B5 99r
ja mam podpięte i nie działa może to jest związane ze w liczniku coś było grzebane z przebiegiem i komuś się nie powiodło bo nie miga mi lewy kierunek na szafie a prawy jest ok a tam nie ma wymiennych żaróweczek ze dwie tylko (czerwone podświetlenie )
-
[B5 AJM] Skąd "pobrać" sygnał GALA do radia?
Dzięki Rysiuu [br]Dopisany: 17 Czerwiec 2010, 06:05_________________________________________________Więc koledzy sprawa wygląda tak mam podpięty kabelek biało-niebieski pin 3 z zegarów w niebieskiej kostce i prowadzi do radia pod pin GA ale przed samym radiem ten kabelek się rozgałęzia i idzie też obok zegarów w stronę bezpieczników tak samo jak kabelek od mute w radiu i on napewno prowadzi w wiązce pod spodem do chyba bagażnika tam jest takie coś nawigacja z płytą cd i pewnie to prowadzi do tego tak samo jak wyświetlacz tej przedwojennej navi i co teraz odpiąć lub odciąć ten od gali przy radiu żeby nie było rozgałęzienia ? bo tą navi i tak chcę wyjąc bo nie potrzebuje jej, mam inna jak by coś nowszą Więc ten rozgałęziony kabelek od gali Idzie do tej nawigacji odpiąłem właśnie kostkę od niej i zobaczymy czy coś się zmieni może navi było zje..ne i powodowało że gala nie działa [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2010, 16:30_________________________________________________ Więc ten rozgałęziony kabelek od gali Idzie do tej nawigacji odpiąłem właśnie kostkę od niej i zobaczymy czy coś się zmieni może navi było zje..ne i powodowało że gala nie działa odłączyłem nawigację i ten kabelek ślepo kończy się w kostce w bagażniku dalej żadnych zmian GALA nie działa chyba że coś z licznikiem jest nie tak przy róznych kombinacjach przycisków AS w radiu pojawia się dzwięk pulsacyjny najpierw cicho pózniej coraz głosniej z tym że nie ma róznicy czy na postoju czy podczas jazdy
-
[ALL B5] Którędy poprowadzić kable audio?
zgadza się jeśli o tym samym myślę z tym że ten otwór musi być szczelny ja raz zapomniałem wsadzić tej gumy w otwór i po deszczu miałem powódź w samochodzie po lewej stronie z przodu i z tyłu woda dostawała się tamtędy przy lince otwierania maski. PS. niezły taboret hehe
-
Działanie urządzeń elektrycznych z USA w Polsce
Dzięki koledzy pytałem bo mam możliwość kupienia przeliczę sobie wszystko porównam ceny i pomyślę. Pozdrawiam
-
Działanie urządzeń elektrycznych z USA w Polsce
Witam mam pytanko jak w temacie. Chodzi mi o to czy takie urządzenia elektryczne jak szlifierka kątowa wiertarka itp zakupione w usa będą poprawnie działać w polsce pomijając różnice wtyczki bo tą można wymienić. Z tego co wiem to płynie tam jakiś inny prąd co Wy na to
-
[B5 AJM] Skąd "pobrać" sygnał GALA do radia?
Witam chciał bym odświeżyć trochę temat by nie zakładać następnego więc u Mnie funkcja gala nie działa chciał bym sprawdzić czy mam doprowadzony ten kabel od licznika do radia. Od licznika jest w tym poście a nie wiem pod który pin powinien być podłączony w radiu symphony 1 niżej link do schematu Czy to jest ten pin oznaczony GA ?? bo tak jakoś by mi wyglądało z tego zdjęcia no i na logikę GA skrót od GALA ?
-
[INNE] Tani sub + wzmacniacz
o ile pamięć mnie nie byli to jest 8 ka
-
[INNE] Tani sub + wzmacniacz
Witam i dołączam się do tematu tylko u mnie chcę tylko wzmacniacz i subwoofer poczytałem trochę o ty m wszystkim i już się pogubiłem chciał bym najlepiej chyba jakiegoś monobloka nie wiem o jakiej mocy jeszcze ale ponad chyba 100w rms bo mam możliwość mieć głośnik 200w 36cm długości to chyba 15cali nie pamietam z pieca basowego gitary w dużej obudowie jest teraz i pamiętam jak podłączałem muzykę to szyby drżały w bloku więc jaki wzmacniacz by pasował do niego?
-
[ALL B5] Którędy poprowadzić kable audio?
wydaję mi się że najlepiej pod wykładziną przy wiązce tylko że sporo roboty z wyjęciem jej mi zalało auto właśnie bo podczas puszczania kabla przez tą gumę nie włożyłem jej dobrze i linką ciekło do środka miałem sporo wody wykładzinę wyjąłem i się suszy i też chce kupić jakieś kable tylko od radia symphony1 do wzmacniacza no i od aku lub radia też do wzmacniacza widziałem jakieś komplety po 70zł z bezpiecznikiem może taki zestaw kupić i założyć tą wykładzinę zanim kupię wzmacniacz i subwoofer bedzie juz wszystko leżało a wzmacniacz nie ma być specjalnie wydziwiony,tylko na jednym aku żeby wszystko chodziło
-
[B5 AFN] Wentylator klimy
trudno heh
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Drogie nie zawsze znaczy lepsze, a tanie gorsze, Czasami jest po prostu większa przebitka za sztukę hehe ja potrzebuje teraz takiej żarówki http://www.led.nazwa.pl/netsun/BA9S/bas9_HP_bok.jpg x4 kol tylko biały
-
[B5 AFN] Wentylator klimy
Ja Kolego dałem 50 zł za 4szczotki, wspominałem do czego mi są potrzebne hm jesteś pewnien że dobre szczotki CI dali? chodzi mi o wytrzymałość , albo ja przepłaciłem , albo chodzi że 18 za sztukę :gwizdanie: pozdro
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Efekt jest dla mnie jak najbardziej ok na jasnej skórze fajnie widać światło delikatnie się rozprasza i mi wystarczy. Jak dodam jeszcze te żarówki o których pisałem wcześniej to bezie ok i obiecuje wstawię fotki jak to wygląda
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Ok z tym ultrafioletem przesadziłem ale dzisiaj kupiłem u siebie w mieście 2x żarówki coś jak led koloru białego http://www.allegro.pl/item1057732424_can_bus_led_diody_rurka_36_39_42_mm_szczecin_jafra.html z tym że ok 10zl sztuka 3 takie kwadraciki świecące brakuje mi jeszcze 4x takie same 2xtył i 2xprzód oddzielne właczanie do czytania czy coś tam zapala się wszystko przy otwieraniu drzwi i wyłączania alarmu. Ale do rzeczy zaje.. efekt ten biały brakuje mi 4szt muszę na allegro zamówić bo w żadnym elektronicznym nie ma u mnie tych święcących w bok a w pierwszym poście tego tematu są pokazane. Chyba wyciągnę te niebieskie z bagażnika i też białe wsadzę 3x po lewej jedna wyrezana tzn taka sama (niebieskie) a pod nogi czerwone żeby był kontast jakiś połączony z zegarami więc myślę ze będzie git :gwizdanie: Kolego Kowi87 mógł byś dać namiar od kogo masz te żarówki?? http://www.led.nazwa.pl/netsun/BA9S/bas9_HP_bok.jpg http://img413.imageshack.us/img413/6126/postojeiq8.th.jpg
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
właśnie pomyślałem że może by dało radę w środku uzyskać efekt w miarę możliwości zbliżony do ultrafioletu tzn jasna skóra ew jasne ciuchy wtedy by fajnie świeciły ale to chyba tyczy się białej skóry :gwizdanie: chyba że to wyglądało by na wiochę co myślicie na ten temat ? czy odpuścić i wsadzić jakiś biały moduł
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Dzięki Kolego a jak uważasz czy ledowe żarówki dadzą rade ładnie oświetlić środek czy poszukać jakiegoś modułu ? koloru białego, teraz się zastanawiam czy wiochy nie dałem w bagażniku bo są niebieskie ledy 2x, góra i prawy bok
-
[ALL B5] Oświetlenie wnętrza - wymiana na LED(info 1 post)
Witam wszystkich ma pytanko jaki kolor podświetlenia wnętrza mogli byście polecić a mojej A4 B5 ?? mam oczywiście na czerwono zegary i konsolę środkową, schowek zmieniłem też na czerwony led i pod nogami też chcę (tylko nie mogę trafić diody świecącej w bok) u siebie w mieście kolor czerwony. Zastanawiam się jaki kolor będzie pasował z podsufitki ?? dodam że mam skórę koloru kremowego i myślałem o czymś co podkreśli jej barwę niebieski albo biały led niżej fotki ze środka auta http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b07f26a1f0fd111.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8cf2be1bcb3b6686.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0b37bf9c599c584c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2882489b27c864f9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b3b719be0e5e01d9.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/b01b7ffa5f692646.html
-
[B5 AVG] Wskazania temperatury
więc ja wymieniłem czujnik g2g62 ori z salonu 130zł i wcześniej zakupiony termostat za ok 40 zł wahler, a w salonie ok 100zł Lublin w sumie mogłem już kupić ori termostat ale trudno puki co na termostacie pisze ze 87st a sprawdzając węże przy chłodnicy puścił przy temp 84 na klimatroniku a na vagu była delikatna różnica 2-3stopnie (im wyższa temp tym róznica temperatur mniejsza a teraz jeżdżę i sprawdzam sobie vagiem i klimatronikiem temperatury dzisiaj przy 25 na dworze podczas jazdy doszła do ok 85 klimatronika i 84 vag silnika no i w korku itp dochodziła do 87 klimatronika i vag silnika to chyba nie jest źle jak na termostat vahlera ciekawe jak będzie w zimie
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
no to teraz mi kolega pojechał oba domykają centralny, żaden nie otwiera chyba że ten przełącznik jest skopany ale jak rozbierałem kiedyś tapicerkę drzwi kierowcy to wszystko tam było ok :gwizdanie: dodam że nie świeci mi się też i nie miga dioda sygnalizująca włączanie się alarmu a po stronie pasażera
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
HEH dobrze wiedzieć bo ten p.... przycisk u mnie przynajmniej działa tylko w jedną stronę, czyli tylko zamyka centralny
-
Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
a mnie ta funkcja domykania drzwi denerwowała na początku fajny bajer ale w sytuacjach np powrót po dom żeby otworzyć bagażnik i no wyjąc zakupy musiałem gasić auto a wiadomo ze przy rozgrzanym turbo trzeba było jednak poczekać i wyłączyłem to