Treść opublikowana przez jerzu
-
B6 DIVISION
Panowie, ciężko jest przełożyć osprzęt z ksenonu do biksenonu? W dzień się wyrobię?
- B6 DIVISION
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Nie wiem jak to się dzieje, ale wydaje mi się, że więcej miejsca jest na bagaż jest w A3 niż w A4 kombi Generalnie autko super! Jednak Recaro z alcantarą to kierunek dla mnie
-
B6 DIVISION
Dzień dobry Jestem zadowolony bo wjechał do mnie kolorowy FISik ---------- Post dopisany at 18:39 ---------- Poprzedni post napisany at 18:37 ---------- Ja mam u siebie VALEO, takie mi zostały polecone. Podobno Bosch szybko twardnieje
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Wiem, wiem brakuje listew od s4 Będą. Tymczasem wpadł kolorowy FIS. Autko z 2002r., licznik z 2004 i udało się Był czerwony FIS 8E0 920 900G, w jego miejsce pojawił się licznik z kolorowym fis'em 8E0 920 930T i czekam na zamówiony Bixenon
-
Kolizja , sprawca nie przyznaje sie do winy ?
Czekaj na decyzje sądu i wstawiaj do ASO, w serwisie dogaduj wszystko na nowe części. Jeżeli autko wcześniej nie miało naprawianych elementów to przysługuje Ci takie prawo. U mnie jakiś czas temu jakiś Pan oparł się na zderzaku na parkingu. Z jego OC wstawiłem samochód do ASO i z powodu uszkodzeń jak w załączniku moja dokładka została wymieniona na nową. Więc nie zgadzaj się na naprawy tylko niech robią dodatkowe oględziny na wymianę elementów.
-
B6 DIVISION
Właśnie kojarzyłem, że był ten temat gdzieś i nie mogłem znaleźć Dzięki
-
B6 DIVISION
Przerabiał ktoś montaż MCE HIGH z B7 do B6? Mam teraz moduł 8e0907279E i chciałbym z B7 w celu wyrzeźbienia ori DRL jak w B7
- B6 DIVISION
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
W czwartek o 19
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
Nie masz co czekać, soft to podstawowa modyfikacja, przy tej wadze 130 stoi w miejscu
-
[B6 AVF] Audi A4 1.9 TDI S-line Quattro 174,7 KM 393 Nm
I wpadło nowe radio Poprzednie musiałem oddać żonie do A3 i kupiłem do siebie Concerta, ładniejszego bo z chromowanymi gałkami Niestety RNS-e musi chwilę poczekać
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
już sobie poradziłem Za climatroniciem był kabeł do anteny głównej, więc już mam obie podpięte i jest wszystko ok
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
To ja mam jeszcze pytanko, które się tutaj chyba nie pojawiło. Czy mogę mieć tylko antene diversity czyli tą na ten mały zółty wtyk? Nie odbiera mi w ogóle radio, dzisiaj założyłem Concerta II i nie łapie on stacji.
-
warto quattro kupić?
nie ma szans, chyba że przystanek. Jak szukałem swojej to obejrzałem sporo, nastaw się raczej na autka świeżo sprowadzone i dopiero pojawiające się na allegro lub sam się po takie wybierz. To co dłużej stoi w Polsce jest raczej już wielokrotnie obejrzane i nic nie warte...
-
B6 DIVISION
ja używam VCDSa kabelek z programem kupisz za ok 250 zł, sprawdzisz nim w razie czego przebieg i zrobisz logi, pokodujesz więc myślę że warto
-
warto quattro kupić?
b6 q jest trochę droższe ale warto!
-
warto quattro kupić?
Mam A3 ASZ FWD po programie na ok 170 i A4 AVF Q po programie na 175 i szczerze mówiąc już więcej ośki nie kupię Q to piękna sprawa!
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Za każdym razem jak jestem u Idczaka to planuje się przymierzyć do nowego A3 i ciągle brak czasu
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
fajne jest to nowe A3? Nie miałem jeszcze okazji się do takiego przymierzyć
-
[B6 AVF] pocas - SPRZEDAM
Widziałem w piątek pod "Idczakiem" Pięknie się prezentuje!
-
B6 DIVISION
dzień dobry Kojarzycie kto w Łodzi ma fajnie porobioną A4 czerwoną?
-
B6 DIVISION
http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/audi-a4-1-9-tdi-s-line-quattro-174-7-km-393-nm-272237/ u mnie w temacie masz fotki i to dokładnie tej dokładki o której piszesz ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting
- B6 DIVISION
- B6 DIVISION