Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jerzu

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jerzu

  1. to jeszcze fotki z wczoraj. Chętnie cyknę coś jeszcze, w końcu kupiłem aparat i testuje go
  2. coś bardziej z boku
  3. Na zdjęciu z boku niestety widać że tył jest już dobrze opuszczony, a przód trzeba jeszcze pokręcić. Wrzucę dziś coś z boku
  4. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak to rano w sobote:kwasny: cisza jest potrzebna i piwko
  5. Wiem ze takie jak Twoje:( Dogadywalem je od lutego, w końcu się udało:) ---------- Post dopisany 10-05-2014 at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany 30-03-2014 at 13:37 ---------- 10.05.2014r. Koło 2014 na aucie + nowa gałeczka Wreście udało się wrzucić docelowe koła na auto Jeszcze zostało mi tylko kręcenie gwintem Do tego pojawiła się nowa gałeczka S-line, ale aluminiowa. Podobała mi się od dawna w końcu się trafiła
  6. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Powinno zadziałać, jutro sprawdzę u siebie gdzie zmienić język i dam Ci znać
  7. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    kodowanie liczników za pomocą VCDS
  8. Polecam Tomka Dudka z AutoCentrumSerwisowego
  9. Dla mnie autko super, ale koło mnie nie przekonuje
  10. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprzedaje tak długo bo wie co ma i nie chce oddać za bezcen, autko mega zadbane i w ogóle 3.0 tdi i tiptronic
  11. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ja chce zrobić właśnie najjaśniejszą folią, KANAL jak jeździsz przez dobroń to na skrzyżowaniu stoi A4 B7 do sprzedania mojego przyjaciela i ona właśnie jest zrobiona najjaśniejszą folią
  12. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Do nich w ciemno polecam, robiłem tam już parę aut, podejrzewam że Twoje obecne też były tam robione AMS Car Design, Łódź - przyciemnianie szyb, folie okienne
  13. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    KANAL Ty chyba z SDZ jestes? Tam aż tak źle? Jestem tam co weekend i na szczęście nie zatrzymywali mnie jeszcze tam. Niedługo też będę robił szyby, mam nadzieje ze nie bede musial zrywac
  14. moja sprawiała takie wrażenie przed ślubem, a teraz tylko dom i dom
  15. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czyli w drodze... Szkoda ze tak wypadlo
  16. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :siema: Jak spędzacie ten piękny weekend?
  17. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    to weekend stracony
  18. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    niestety nie zawsze, ja mam w ksenonie grube przetwornice, do bixów musiałem dokupić nowe cieńsze
  19. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W polcarze wszystko znajdziesz Tylko nie koniecznie do swojego auta:facepalm: Kiedyś próbowałem kupić lusterko do scudo, czarne, grzane, składane i dostałem trzy razy lusterko z kangoo podstawowe do malowania:kwasny:
  20. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    chyba jest w niej wszystko co tylko się dało
  21. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja jestem ze, to nic że nie ma mnie w komisji ale i tak mam najwięcej do powiedzenia bo jebne Jerzu tak poważnie to trwa głosowanie Pewnie i tak będę za mało porezany Ale pracuje nad tym. Dzięki za info
  22. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ok Czyli do Sierpnia
  23. jerzu odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak dlugo czeka sie na odp z B6D?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.