Treść opublikowana przez kyniu
-
[B5 AEB] Zamiennik odmy
Orginał kosztuje 105 zł
-
[ALL B5] Pytanie o Sprzęgło
Jak się nie ślizga to jest ok jeszcze pojeździsz na tym sprzęgle Tak jak wyżej pisali sprawdź w jakim stanie masz poduszki pod silnikiem i skrzynią
-
[ALL B5] Pytanie o Sprzęgło
u mnie sprzęgło też bierze wysoko audi tak ma dwumas to koło zamachowe koszt nowego 1600 pln
-
[ALL B5] Pytanie o Sprzęgło
witam sprawdz sprzęgło w taki sposób.Wbij trzeci bieg powoli puszczaj sprzęgło jeśli obroty zaczną się zwiększać a auto będzie stało to znaczy że sprzęgło się ślizga jest do wymiany Stukanie może świadczyć że dwumas jest do wymiany pompę oleju najlepiej ori ale cena kosmos,zamiennik febi też do tanich się nie zalicza
-
[B5 AEB] Nagle, nie oczekiwanie przestał odpalać
Tak jak kolega wyżej pisze sprawdz moduł wzmocnienia zapłonu możliwe że się kostka uwaliła albo sam moduł
-
[B5 AEB] Przeboje z AEB - turbawka
Na filmiku widać że dymi gdzieś od dołu więc ciężko stwierdzić dokładnie co do vaga u mnie ciężko nawiązać komunikacje z silnikiem może mam coś w ecu namieszane
-
[B5 AEB] Przeboje z AEB - turbawka
dziurę masz dlatego bo brakuje obudowy dolotu powietrza do filtra moduł powinien być przykręcony do obudowy nieszczelność turbo wygląda że puszcza uszczelka między turbiną a katem u mnie też ciężko nawiązać komunikacje z silnikiem jedynie się udało kts vag
-
[B5 AEB] Przeboje z AEB - turbawka
Między kolektorem a turbo jest uszczelka te wtyczki to jest moduł wzmocnienia zapłonu
-
[B5 AEB] Turbina świszczy na zimnie
turbina zaczyna niedomagać,u mnie też tak było z początku lekko gwizdała a teraz jak jadę to ludzie się oglądają bo wyje jakby karetka jechała na sygnałe.W następnym tygodniu wymiana turbinki :> :>
-
[B5 AEB] Turbina od passata do a4
Witam moja turbinka się wysypała,mam okazje kupić używkę od passata 1.8T.Czy podejdzie ona do mojego AEB ? W jaki sposób sprawdzić wymontowaną turbine ?
-
[B5 AEB] Problemy z zapłonem i olejem
Dziwna sprawa raz ubywa raz nie,jedno co mi przychodzi na myśl to wyciek bo raczej nie możliwe aby silnik tyle oleju pożerał
-
Zakup psa-opinie posiadaczy różnych ras
ja mam owczarka środkowo azjatyckiego polecam tą rasę łagodny dla dzieci a obcego nie wpuści bardzo bobry z niego struż http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRIgugLXAgaVrw8MjkmF38sz7lBmh54nVkdIcHoeJl1JJ3WN5Akxw
-
Czy jesteś szczęśliwy , że posiadasz Audi ?
Zawsze chciałem mieć audi pojechałem po diesla wróciłem z 1.8T AEB.Z perspektywy czasu dość awaryjny silnik troszke kaski popłynęło Następne też będzie audi jakie?czas pokaże
-
Przepis domu
Dzięki chłopaki za odpowiedzi Sprawa wygląda tak że rodzeństwo się spisze oprócz jednej siostry,która od dawna jest wyrodną córką kilka lat wstecz wyniosła się z domu pod namową swojego faceta założyła sprawę w sądzie przeciwko swoim rodzicom,aby oni płacili alimenty na nią oczywiście sprawę przegrała Czy podczas sprawy spadkowej będzie można to przeciwko niej wykorzystać?
-
Przepis domu
Ale teść nie żyje to chyba mają prawo do jego części?
-
Przepis domu
Witam mam takie pytanie dla obytych w temacie Moja teściowa chce przepisać dom na moją żonę teść nie żyje,czy jest możliwość przepisania nieruchomości w taki sposób aby rodzeństwo mojej żony nic do tego nie miało ? Siostry mojej żony od dziesięciu lat nie mieszkają w domu rodzinnym,przez ten okres my łożyliśmy na dom ponieśliśmy spore wydatki na remont domu a one domagają się swojej części
-
[ALL] Sprzedający 312MC
Ja jutro jak znajdę czas to się przejdę na policje,podam jego dane co mi podał do przelewu Jak znam życie za dwa tygodnie przyjdzie pismo że spawa umorzona ze względu na małą szkodliwość Ciekawe czy ktoś jeszcze go podał ?
-
Podawajcie swój czas zalogowania!
7 dni 8 godz 2 min
-
Wasze sposoby na KACA
Ale ja nie mam wyjścia żona nie odpuści
-
Wasze sposoby na KACA
Na kaca nie ma żelaznej reguły,każdy inaczej reaguje zależy od organizmu Na sobie przetestowałem chyba wszystkie możliwe sposoby,na drugi dzień rano zawsze jest tak samo za***ista bania,gonitwa od łóżka do kibla i tak do wieczora masakra,ale jedno wiem że już więcej nie piję warunek żony inaczej rozwód ;(
-
Szczęśliwego Nowego Roku AD.2011
Wszystkiego najlepszego w nowym roku
-
Na ile Wam starcza 4 litrowy zbiornik płynu do spryskiwaczy?
Zrób 400 km w pluchę to przekonasz się że 4l płynu będzie mało Mi ostatnio w trasie zabrakło jechałem za tirem masakra zero widoczności,niestety musiałem na stacji dokupić a tam cena kosmos :>
-
[B5 AEB] Prawdopodobnie padła cewka zapłonowa
U mnie były te same objawy palił na trzy gary trzęsło budą,byłem pewien że to cewka,okazało się że padł moduł wzmocnienia zapłonu Kupiłem używkę na allegro,problem ustąpił do dnia dzisiejszego jest ok
-
Na ile Wam starcza 4 litrowy zbiornik płynu do spryskiwaczy?
Nieraz bywa że robię dłuższą trasę ,błoto pośniegowe,jazda za tirem i cztery litry wypryskam W normalnych warunkach powinno starczyć na dłużej To zależy ile km robi się w tydzień
-
[ALL] Sprzedający 312MC
U mnie cisza,wygląda na to że się nie odezwie Czekam do końca roku będzie trzeba zgłosić na policję aby dalej nie robił wałków A wy oszukani jak postąpicie ?????