Treść opublikowana przez Maxito
-
[B7 BKE] Głrośna praca silnika "DUDNIENIE"
czas wymiany "1h".to jak to zrobiles?bez rozbierania przodu?nie trzeba rozbierac jak do rozrzadu? powiem Ci że też nie wierzyłem ale mam takiego magika że rozrząrd wymienia bez zbejmowania zderzaka i teraz też tak było zderzak musi zdemontowac. poniewaz nie zdemontuje się kola pasowego paska wieloklinowego, o podokrecaniu srób odpowiednim momentem już nie wspomnę. natomiast pasa przedniego faktycznie sie nie demontuje, tylko odsuwa.[br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 11:16_________________________________________________
-
[B7 BKE] Głrośna praca silnika "DUDNIENIE"
czas wymiany "1h".to jak to zrobiles?bez rozbierania przodu?nie trzeba rozbierac jak do rozrzadu? powiem Ci że też nie wierzyłem ale mam takiego magika że rozrząrd wymienia bez zbejmowania zderzaka i teraz też tak było
-
[B7 BKE] Głrośna praca silnika "DUDNIENIE"
popychacze moga przycinac sie okresowo. czasem pomaga wymiana oleju. musashi powiem Ci że sama wymiana oleju to raczej niepomoże. Jak już zaczyna je słychac to predzej czy później wymiana szklanek pewna, a wydaje mi się że lepiej same szklanki wymienić niż potem wałek do tego, bo to już kilka stówek kosztuje
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
akjam :notworthy:
-
[B7 BKE] Głrośna praca silnika "DUDNIENIE"
A jak krzywki na wałku ? Bo ktoś mi mówił, że też powinno się wymienić ? Pamiętasz który popychacz ? U mnie pierwszy nie domaga, ale narazie się wyciszył, chyba zależy jak sie ustawi po odpaleniu silnika przed ostatni popycgacz
-
[B7 BKE] Głrośna praca silnika "DUDNIENIE"
i po wymianie szklanek jedna szklanka była padnięta i to było przyczyną dudnienia , wcześniej przy 150 było głośnie w kabinie a teraz 180 i cisza czyli przy przebiegu 260 tysi trzeba wymieniać chydraulike wałek ok. czas wymiany 1 h ale trzeba się troche znać sklanki kupione u ziomka TOM 77 po bardzo dobrej cenie robocizna 50 silikon i oring to wszystko co potrzebne do wymiany jak wam silnik chodzi jak 20 letni disel wymieniajcie szklanki
-
Spoty Katowice i okolice
prawie się zeszczałem jak ten gościuu tylko ze śmiechu :polew: :polew:
-
Będę tatą :-))
to i ja się pochwalę 25 03 2011 mam termin więc troche czasu jeszcze mi zostało.
-
Spoty Katowice i okolice
miszka ja uważam że strojenie radia to ściema kiedyś podjechałem do gościa coś tam mi pomajdrował skasował 30 pln a jakiejś super różnicy nie zauważyłe. Wiadomo jeśli jest to nowe radio to zestroić, moje radio było strojone na b4 potem b6 ib7 niestroiłem, a zrobisz jak chcesz moim zdaniem szkoda kasy wydawać
-
Spoty Katowice i okolice
a tak na chwile wpadłem
-
Fotki Zlotowe z Fotoradarów
A tak sie skończyła wyprawa po fele
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
potwierdzam Maxiu to moja dzielnica CHWDP itd swoją drogą nie mów Max że miałeś imprezę firmową w takiej spelunie :polew: to był ostatni przystanek przed rozwuzką szefa to jego dzielnia
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
miszka w katosach na zadupiu w jakimś podrzędnym barze około 22 00 pewnie dalej tam siedzi i żłopie
-
Spoty Katowice i okolice
Max Ty żyjesz? ledwie zipie ale dzieki że pytasz
-
Spoty Katowice i okolice
- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dziś katowice ulica sokolska na swiatłach obok citirocka b6 szare SCI klubowe ramki i co mogę dodać na klapie po lewej stronie jakieś naklejki sedan- Spoty Katowice i okolice
zboki i normalni- Spoty Katowice i okolice
ello melomani- Spoty Katowice i okolice
nie zagaduj tylko pytaj [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 19:31_________________________________________________ noooo rodzinne, motoryzacyjne, i takie tam dobra diman koniec bo nas zbanują choć na nasze forum A4 TATO PL tam będziemy mogli w spokoju o pampersach pogadać bo tu nie ma klimatu :polew: :polew: :tongue4: :tongue4:- Spoty Katowice i okolice
a4 dla rodziny :polew: ... mój jest max 2 osobowy... a w b7 jest jeszcze mniej miejsca z tyłu :gwizdanie: krolu jak masz coś co waży 5 kg w pełnym ekwipunku, wież mi na pewno mu w a4 kombi będzie wygodnie ja nie narzekam na brak miejsca a reszcie jak nie pasuje proponuję PKP Interciti :polew: :polew: jak waży 5 kg to wejdzie do sedana... wyszło na moje :kox: nie wydaje mi się ale niech ci będzie ja tam ugodowy człowiek jestem próbowałeś rozkminić temat kodowania kluczyków ??? bo zastanawiam się czy nie kupiś jakiś używek i je spróbować przekodować [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 19:16_________________________________________________ no ja wlasnie tez mysle ze za rok pojade razem z moja zobaczymy i tak właśnie zrobimy ja właśnie szukam mebli może masz jakieś namiary na jakieś fajne w dobrej cenie czy jeszcze narazie o tym nie myślałeś. w lutym czeka mnie malowanie więc może zaczerpnę opinii fachowca jak farba itd- Spoty Katowice i okolice
siemanko diman niestety nie wiem czy będę na śląsku, bo dalej się i wracam dopiero w sobotę lub niedziele . A co już fest wali ??? no wlasnie nie ale mamy do roboty u akjama w wozidle rezanko i pomyslalem ze moze to opanujemy ale spoko jakos moze innym razem co mu będziesz rezał???? bose ???? czy puknął z coś nie no moze sie za te bixy wezmiemy fakt ty zakładałeś u siebie więc jakieś doświadczenie w tej materii masz... widziałem że na bukowinę się zapisałeś a Kasia chce cię puścić ja mam wtedy termin więc zlota spędzę na porodówce :polew: :polew: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 18:59_________________________________________________ Krolu dla rodziny rozwojowej jak ja idealna (patrz wózek) tu wlasnie o kasie chodzi to ona mnie męczy rzebym jechal ale chyba nie pojade jeszcze zobacze zapisalem sie narazie proforma no co ty gadasz Kasia cię wygania no nieźle, ja jak wspomniałem to od razu "zapomnij" i krótka piłka ;( ale coż może za rok w 3 pojedziemy- Spoty Katowice i okolice
a4 dla rodziny :polew: ... mój jest max 2 osobowy... a w b7 jest jeszcze mniej miejsca z tyłu :gwizdanie: krolu jak masz coś co waży 5 kg w pełnym ekwipunku, wież mi na pewno mu w a4 kombi będzie wygodnie ja nie narzekam na brak miejsca a reszcie jak nie pasuje proponuję PKP Interciti :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
siemanko diman niestety nie wiem czy będę na śląsku, bo dalej się i wracam dopiero w sobotę lub niedziele . A co już fest wali ??? no wlasnie nie ale mamy do roboty u akjama w wozidle rezanko i pomyslalem ze moze to opanujemy ale spoko jakos moze innym razem co mu będziesz rezał???? bose ???? czy puknął z coś nie no moze sie za te bixy wezmiemy fakt ty zakładałeś u siebie więc jakieś doświadczenie w tej materii masz... widziałem że na bukowinę się zapisałeś a Kasia chce cię puścić ja mam wtedy termin więc zlota spędzę na porodówce :polew: :polew: [br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 18:59_________________________________________________ Krolu dla rodziny rozwojowej jak ja idealna (patrz wózek)- Spoty Katowice i okolice
nie stać mnie ale m]nie ukrywam że takie 3.0 bym przytulił z miłą chęcią chyba że poczekam i może dozbieram na 3.0, albo na Mirona wozidło poczekam- Spoty Katowice i okolice
siemanko diman niestety nie wiem czy będę na śląsku, bo dalej się i wracam dopiero w sobotę lub niedziele . A co już fest wali ??? no wlasnie nie ale mamy do roboty u akjama w wozidle rezanko i pomyslalem ze moze to opanujemy ale spoko jakos moze innym razem co mu będziesz rezał???? bose ???? czy puknął z coś - [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana