Treść opublikowana przez wojci
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
ciekawe czy jest jakaś opcja dla kurtyny, wie ktoś może?? [br]Dopisany: Czerwiec 16, 2010, 09:17:15 _________________________________________________I jeszcze jedno czy roleta z b5 94-99 będzie pasowała do poliftowego??
-
[B6 AMB] Swiece do 1.8T AMB
nie mylisz się to właśnie takie:
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
Uploaded with ImageShack.us Czy dobrze rozumiem, że nie stosować przy kurtynie powietrznej z tyłu?? Bo jeśli tak do u mnie d*pa wrrrrr
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
daj fotki jak wyszło
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
czyli sama roleta bez półki?? wg etki nr jest 8D5 861 325 A Dużo zachodu zamontować ją w półce w której nie ma ori otworu na roletę??
-
[ALL B5] Montaż Rolet przeciwsłonecznych drzwi tylnych - akcesoria Audi
a tu : http://www.allegro.pl/item1075112608_polka_tyl_audi_a4_sedan_zlawies.html trochę drogo
-
[B5 ADR] Moja audiczka
witamy kolegę z Lubelszczyzny
-
Spotkania na drodze
po lifcie czy przed?? lampy standard czy inne?? no i czy LZ czy LZA ?? bo ja być może wiem kto to
-
Spotkania na drodze
tak moja ulubiona hurtownia, mam tam kumpla i robię zakupy bezmarżowe
-
Spotkania na drodze
to ja
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
o to samo miałem pytać ale pomyślałem, że trochę głupio, ale to już druga taka wypowiedź Elmo potrzebna jakaś pomoc??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja w Zamościu nie znam za bardzo w Lublinie mógłbym coś bardziej polecić
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja jadę po łączniki stabilizatorów Lemforder cena 50zł/szt i po rozrząd
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
osiwiałem czy Paraf chce jakieś części bo będę w weekend robił zaopatrzenie w hurtowni o świetnych cenach
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja to nawet całą noc myślałem jak odnieść się do wypowiedzi Elmo :kox: :kox:
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
to d*pa ja na Szczebrzeszyn-Biłgoraj
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
PARAF chyba wymięka i siedzi na mazowszu. Na piwko to raczej nie bo ja muszę spod Zamościa dojechać wiec ja nie piję. Jakiego dnia by Ci odpowiadało??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a ja weekend będę w Zamościu
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
że może na długi weekend BożoCiałowy?? no chyba, że w ostatniej chwili znów się zmienią ustalenia
-
Biało biało, czyli na co komu ... quattro :)
:good: :good: :good:
-
[ALL B5] Felgi od mercedesa?
jak merc to może takie: http://www.moto.allegro.pl/item1043761244_mercedes_e_klasa_felgi_16_reczna_polerka.html ??
-
Spotkania na drodze
kolega jest z samego Zamościa czy spod?? Bo nie wiem czy nie pochodzimy z tej samej miejscowości ??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Tam nikt z Naszych nie zagląda już raz opisałem i nikt się nie przyznał a nie prawda, ja tam zaglądam i pisałem niedawno, że widziałem Elmo
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
e Pany bez kłótni mi tu Paraf no nie mieszaj, ja nie dam rady o tak wczesnej godzinie. Rano umówiony jestem w Kraśniku z potencjalnym klientem, później wracam do Lublina i jak już się żona wygrzebie to atakujemy na Zamość, tak że myślę, że 15 jak dla mnie jest nieosiągalna. PS idziemy dziś na USG i zobaczymy co i jak, a jak u Ciebie PARAF?? A ja już mówię, że 13 nie dam rady do mam wyjazd na ten weekend właśnie zaplanowany i raczej się nic nie zmieni, chociaż kto wie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie no klub adoracji wzajemnej tworzycie czy co ??