Treść opublikowana przez wojci
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
nie zrobiłem logów przeskanował mi tylko błędy ale to i sam mogę zrobić
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
lipa nic nie zdziałał
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Umówiliśmy sie po obiedzie Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
wiesz no ja wiem, ceny ma ok, mamy wspólnego dobrego kumpla u którego zaopatrujemy się w części ja tam mechanikom nie wierzę i jeśli koniecznie muszę to gdzieś jadę, ale mojemu szwagrowi narobił kilka razy trochę kłopotów mi termostat zmienił za 50zł a zeszło mi 3 godziny pójdę jutro to Go zapytam
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ile bierze za logi? w sumie sam mogę do niego podskoczyć niby się znamy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
oj dzięki :-P zmieniał mi co prawda termostat i tyle :-P reszty dotknąć nie dam ;D nie pytaj dlaczego jest sąsiadem moich Teściów
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Który mechanik w Zawadzie? Bo tu dobrego nie ma? Marcin? Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
mogę jutro podjechać do Zamościa co za "Gościu" ??
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Nie wiem co, jakby turbo słabo dmuchalo Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
Robi któryś z was ligi może? Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
A kiedy Marek powraca, wie ktoś? Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
pewnie raczej sraczka
-
Spotkania na drodze
Dziś ok 10:30 pod Tesco Hugo bardzo uprzejmie przepuścił mnie z dziećmi na przejściu na rondzie, dzięki Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Zrobi mi któryś logi w Lublinie? ew może ktoś pomoże jak na virtual machine zainstalować kabel kkl bo mam u siebie win7 prof 64bit i vag cm ni huhu nie idzie
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
a Ci kolesie w Sitańcu to nie za bardzo?
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
jak jesteś w LZ gadaj z chudineze No nie jestem Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
-
Spociki lubelskie - najbliższy spot Niedziela 26.05.2024r godz.16.00 - parking LPNT
Panowie, zrobiłby mi ktoś logi w moim 1,8T? Coś mi się kaszani i auto nie ciągnie jak trzeba.
-
Spotkania na drodze
Srebrny B6 avant LU w Szczebrzeszynie przed chwilą, czarny b6 RLE między kolbuszowa a mielcem Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
w Zawadzie nie ma żadnej stacji benzynowej BP jest w Wielączy
-
Spociki Zamojskie - druga niedziela miesiąca godz. 15.00 patrz 1 post
ja polecam Boscha w mojej byłej są i świetnie się mają Bosch ostatnio lepiej się sprzedaje ponoć niż TRW w swoim też założyłem Boscha
-
Spotkania na drodze
Czerwone b5 LZ w Zawadzie Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
-
VW Sharan 1.8T
Jak w mojej stopce. Między 11 a 12l Setup wiosenno-letni ---------- Post dopisany 15-08-2013 at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 18:19 ---------- mały mod:
-
[B5 AFN] Żaba na gwincie i 18'
ładne koło
-
Spotkania na drodze
Pewnie sedan z dziennymi... ... wysłane z WC za pomocą szczotki do kibla ... i brzydka baba za pasażera. to daroo26 , ale ostatnio w du pie nas ma i nie zagląda na forum Sedan ale d*pą stał do mnie więc dziennych nie widziałem Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
-
Spotkania na drodze
Dziś rano b6 na okrzei Zamość niebieskie Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2