Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojci

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojci

  1. O mój rewir Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  2. Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  3. Jak sie pytasz o moje lpg to byłem wczoraj na przeglądzie i jest ok Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  4. ło masz to mi się oberwało dobrze przynajmniej że nie jeżdżę dieslem ;D
  5. O tak o: Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  6. Paraf Ty stary populisto Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  7. oczywista sprawa 1,8T to podstawa
  8. Paraf mosku chciałbyś takie spalanie w swoim wozidle ;p Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  9. Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  10. Ja moją fure serwisuje sam. Mechaników staram się nie dopuszczać a Tescio z mechaniki noga totalna A felunek mam ładny i Paraf zazdrości po prostu, znaczka OOOO z nich nie zdejmę
  11. Thx drogi? Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  12. Panowie dajcie namiar na tego waszego mechanika bo tescio chce przegub wymienić Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  13. Pochwa --- lony. Ciach bajera!!! *** Pany, leci ktoś w niedalekiej przyszłości do Fabryki Mocy...? Co Ci trzeba? Na następny weekend bede w Zamościu to Ci coś mogę od nich przywieźć Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  14. Lubelskie klasyki przeniosły się z parkingu Olimpu
  15. np w Sharanie żarówkę postojową tez trzeba wymieniać od nadkola tak samo jak i kierunek
  16. Pewnie z kibla pisze czy coś
  17. Czarny avant ok 11 w Zawadzie na wiadukcie, ramki klubowe Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2
  18. 3000x3,5zł + opłaty (cło vat i cała reszta) szkoda, że franek tak wysoko stoi bo ni cholery nie opłaca się dobrego auta ściągać z CH o jakieś 1zł za drogo na 1CHF
  19. a która to?? ta z żółtymi halo? tylko niebieski rozjaśnia ten "ciemny" spot
  20. ptaka nie widać ale gratulacje syn to syn
  21. szare b6 1,9TDi LU 303XX ramka klubowa tylko z tyłu dziś przed 14 na Jana Pawła II w stronę Diamentowej, kierowca włos przyprószony siwizną
  22. Obok Kościoła w Wielaczy avant czarny b6/7 LZA z ramkami
  23. czarny avant z naklejką na klapie LU 96... stoi właśnie na parkingu przy Świętoduskiej Uploaded with ImageShack.us
  24. ja tak miałem w b5 Unidena 520 umieszczonego tylko głębiej, totalnie nie widoczny z zewnątrz
  25. bo ja mam ml-kę presidenta i myślałem o czymś zgrabniejszym tylko żal mi zasięgu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.