Treść opublikowana przez lis
-
[ALL B5] Śmierdząca dmuchawa
mam podobny problem więc podepnę sie do tematu u mnie natomiast nieprzyjemny zapach pojawia sie wtedy gdy wyłączam klimatyzację, zaraz po wyłączeniu zaczyna capieć z nawiewów, capi tak około 5 - 10 minut i przestaje, czy w moim przypadku pomoże to ozonowanie czy będę musiał wykręcać całość klimy i myć wszystko
-
[ALL] Smród nie do pokonania
panowie podłącze sie pod problem u mnie nie śmierdzi jak nie włączam klimy, również jak jeżdżę na klimie to tez nie śmierdzi ale jak wyłączę klime podczas jazdy to capi jakoś tak dusząco zastanawiam się czy wystarczy mi zwykłe czyszczenie pianka czy mam jakiś poważniejszy problem czym to teraz wyleczyć aby mi na stałe cacko nie zachorowało?????????
-
[ALL B7] Navi mówi do mnie po niemiecku
mmh. 300zł no trudno na razie polatam na tym co mam a za jakiś czas pomyślimy
-
[ALL B7] Navi mówi do mnie po niemiecku
tą navkę którą ściągnąłem mam z wgranym lektorem polskim i podczas jazdy jest elegancko, natomiast wybór funkcji nadal został w jeżyku angielskim może ktoś ma namiary na poprawną mapkę Polski? co by wszystko śmigało.
-
[ALL B7] Navi mówi do mnie po niemiecku
ok dzięki odezwę się jak znajdę pzdr[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 13:39_________________________________________________no, udało się mi polskiego lektora ustawić ale za to teraz nie wiem gdzie wpisywać cel dojazdu pewnie niedługo znajdę dzięki[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 17:56_________________________________________________------------------------------------------------------------------------------------------ ------------------------------------------------------------------------------------------ spoko wszystko działa, lektor prowadzi poprawna polska polszczyzną, tylko wybór funkcji został w języki angielskim czy można również to zmienić na język polski ????????? czy można zmieniać opcje lektora tzn.: różne głosy ?????????????
-
[ALL B7] Navi mówi do mnie po niemiecku
tak mam navi DX polska Czechy 2009/2010 i wydaje mi się że mam wgranego polskiego lektora bo tak było napisane przy gdy ściągałem mapkę, w takim razie gdzie wybrać ten "Angielski Metryczny" skoro mam wszystko po niemiecku a jakoś tego jeżyka nie jarzę no i co wtedy jeżeli nie mam dogranego polskiego lektora czy mam poszukać innej mapy?
-
[ALL B7] Navi mówi do mnie po niemiecku
witam problem mój polega na tym, że po włożeniu płyty do navi z mapą polski (lektor polski) nadal obsługa nawigacji oraz obsługa innych funkcji głosowych samochodu odbywa się po niemiecku mimo że w nawigacji jest polski z polskim lektorem to wybór funkcji/trasy, również odbywa się w języku niemieckim
-
[ALL B7] Jakie alu do B7 w COMBI ?
a czy na 225/45/17 czy tam 225/40/17 to opony nie będą za szerokie na nasze koleiny, czy nie będzie mi się jeździć po całej drodze?
-
[ALL B7] Jakie alu do B7 w COMBI ?
ok. dzięki mam na szczęście trochę czasu do lata żeby pomyśleć nad 17tkami narazie zimę najbliższą przejeżdżę na 205/55/16 a lato zobaczymy albo 16 alu ori albo 17tki 215/50/17
-
[ALL B7] Jakie alu do B7 w COMBI ?
dobra a co z zawiechą i komfortem jazdy czy przy 17 poleci zawiecha szybciej niż przy 16 i czy komfort jazdy sie pogorszy[br]Dopisany: 25 Sierpień 2009, 07:33_________________________________________________a jeżdżę raczej po tych wyboistych drogach
-
[ALL B7] Jakie alu do B7 w COMBI ?
klubowicze pomóżcie jakie alusy założyć do B7 Avant 1.9.tdi(2005)? - 16 czy 17? - i jaki rozmiar opon do nich założyć? - proszę o radę czy przy 17 nie poleci mi szybciej zawieszenie? - jakie oponki do nich założyć żeby nie były za szerokie na nasze polskie drogi? [br]Dopisany: 23 Sierpień 2009, 15:46_________________________________________________a i jeszcze jedno: czy przy 17 felgach będę musiał obniżyć zawieszenie i jakie ET felgi ma być jak będę chciał kupić jednak te 17fele
-
[ALL B5] Pomoc w doborze felg oraz opon
wydaje mi się że na felach 17 (215/50/17)lepiej będzie wyglądało auto, ale komfort i ochrona zawieszenia na 16 (205/55/16)jest większa, większa felga - szybciej poleci zawiecha.
-
[ALL B7] Szykuję się do kupna zimówek - prośba o poradę
do 16tek wystarczające w zupełności 205/55 poza tym producenta tak zaleca
-
[ALL B7] mały kłopot: felgi 16" czy 17" ? co wybrać ??
koledzy mam mały dylemat: jakie wybrać felgi do B7 AVANT--- 16" czy 17" ? 17" : ładniejsze 16" : tańsze, lepsze na nasze drogi, pewnie komfort jazdy też lepszy czy to prawda że przy 17tkach szybciej poleci mi zawiecha,? a to nie małe koszty wymiany. co wybrać????????????/
-
[ALL B5] Pomoc w doborze felg oraz opon
jeśli mogę sie wtrącić to doradźcie mi co założyć do b7 w combi fele17 czy 16tki ?, i jak to się będzie miało do trwałości zawieszenia ????????
-
[ALL B7] Szykuję się do kupna zimówek - prośba o poradę
ja zimę przejeździłem na stalówkach 205/55/16 myślę że jeżeli założysz szersze opony to na nasze drogi i naszą zimę będą za szerokie. mam natomiast dylemat nad kupnem aluminiowych felg, czy kupić 16tki czy 17tki wiem że na 17tkach lepiej auto wygląda ale nie chcę za pół roku wymieniać zawieszenia bo nasze drogi są jak dobry szwajcarski ser...
-
Płyta do navi plus
może ktoś ma informację do linka gdzie można tą mapę ściągnąć do A4 B7 NAVI pomiędzy zegarami i jak ją nagrać, bo słyszałem o jakkiś problemach pzdr
-
[ALL] Pojawiła się mapa Polski i Czech 2009/2010
witam hej szukam mapy do a4 B7 navi pomiędzy zegarami (płyta w bagażniku) może ktoś pomoże z linkiem, gdzie go mogę znaleść? i jak to nagrać bo z tego co czytam to jest nie mały problem
-
Nowicjusz - wątek powitalny
watam, wawka szukam informacji na forum i chyba częściej tu pozaglądam