Treść opublikowana przez dykan
-
[B5 AHL] Moja audiczka
Pablo One są najlepsze jakie tylko audi mogło mieć) Tyle sie borykałem jakie kupić itp a te są idealne;)0 ( na nasze drogi) pzdr dykan[br]Dopisany: 26 Marzec 2010, 21:13_________________________________________________Witam Dobrze by było jak by ktoś podpowiedział jakie rozmiarowo oponki do tych felg zakupić.? pzdr dykan
-
[B5 AHU] Moje sreberko: -40/-30 16"
Cerb Jakiej farby użyłeś na pomalowanie zacisków? i czy je ściągałeś czy malowałeś jako założone? i czym malowałeś czy sprayem czy pędzelkiem? pzdr dykan
-
[B5 AHL] Moja audiczka
No i takie coś dziś przyszło kurierem:)) pzdr
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
No Pablo teraz twoja wygląda jak moja. No i sławetny Most tolerancji w plenerze. ostatnio jechałem tamtędy ale nie miałem już sił i czasu aby się zatrzymać i spotkać) Mody jak najbardziej na plus. Mnie teraz czeka kupno felg i opon i myślę że tez czymś się pochwale;)) pzdr dykan
-
[B5 ADP] Audi A4 B5 1.6, 1995
Widać ze zadbana . Jeśli możesz zarzuć zdjęcia wnętrza . dykan
-
[ALL B5] Granat ;) 1.6, climatronic ;)
Witam No widzę kolejny posiadacz audi z dolnośląskiego. Powodzenia w modach. Ja wymienisz lampy na poliftówki będzie już gitesik wyglądał samochodzik. pzdr dykan
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
pablo rewelacja . tak trzymać. No i chyba czas się do ciebie wybrać na przejażdżkę) pzdr dykan
-
[ALL B5] Pomoc przy zakupie felg
Azunia a jak u ciebie z tymi ksenonami? nie masz zdanych sprysków w zderzaku a śmigasz czy nie masz problemów z policją?? i wogole jaki tam sprzęt zainstalowałeś? (jakieś fotki) pzdr dykan
-
[B5 AFN]Czarna Perła
ładnie się prezentuje szczególnie na tych felgach. dykan
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
Wojci bardzo ładna sztuka. kolorek tez piękny. dykan
-
[B5 AHL] Moja audiczka
gazety to fetysz mojego ojca . jak jeździ audi i ma buty w śniegu to woli nie otrzepywać butów a wyłożyć gazety i niech w nie wsiąka woda. Wiesz teraz to raczej wole kupić felgi plus opony a z radiem poczekam do następnej wypłaty ) dykan
-
[B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
Dla mnie rewelacja . Na tych felgach audi ma to coś. dlatego zakupie tez oryginalne 16 audi i tak jak pablo w rejonach jeleniej góry jest więcej dziur niż asfaltu wiec obniżenie auta to ostateczność) Audi naprawdę elegancko wygląda. dykan
-
[B5 AHL] Moja audiczka
Tak olej wymieniałem w zwykłym zakładzie bez podpinania pod komputer. Ale spoko to się załatwi. Co do radyjka jakie są koszta i czy montaż plus zmieniarka by wymagał dużo roboty? dykan
-
[B5 AHL] Moja audiczka
Załączam parę fotek wnętrza, za jakość przepraszam robione w garażu. ku mojemu zdziwieniu gdy przekręciłem kluczyk pojawiła się informacja SERVICE OIL . dziwne skoro wymieniałem olej jakieś pól miesiąca temu. no chyba że jest tak w komputerze wbite ze przekraczając 190 tys ma taka informacja wyskoczyć? czy to zniknie czy trzeba jakoś tę informacje wykasować? co do felg skusze się na 16 oryginalne i obniżę autko o -30mm i myślę ze będzie kozacko;)) pzdr dykan
-
[B5 AHL] Moja audiczka
Audiofil dzięki za dobre słowo. Co do rozrządu ja mam zderzaczek pięknie złożony bo dałem do dobrego mechanika . Kosztowało mnie to 900 zł ale sam się nie musiałem pastwić nad rozbiórka połowy auta ) Wrzuć jakieś fotki bo ciekawy jestem jak twój wózek wygląda. dykan
-
[B5 AHL] Moja audiczka
No co do silnika nie ma co gadać porostu mi zupełności wystarcza. kursuje na trasach do łodzi, poznania i szczecina i nie narzekam . Po prostu jeśli przyjadę o 10 min później od jakiegoś demona szos wcale mnie to nie rusza. Lubie wygodę a mocy mi w zupełności wystarcza. Co do felg właśnie dałem temat na forum o pomoc w dobraniu czegoś do audi. Jeśli miałbym obniżyć to jakie są koszta sprężynek? i czy musiałbym obrazu wymieniać amortyzatory przy tym??? No i oczywiście ile go obniżyć ? dykan
-
[B5 AHL] Moja audiczka
Witam chciałem przedstawic moje wozidełko. nie jest to demon szos bo 1.6 AHL . Rocznik 1999 czerwiec . Wyposażenie : - 4 x air bag - climatronic itp. Proszę o ocenkę i ewentualne rady co do upiększenia tzw designu ) pzdr dykan
-
[ALL B5] Pomoc przy zakupie felg
Azunia a możesz zarzucić jakieś fotki twego audi na tych felgach? I wogole czy jeździ ci się dobrze przy silniczku 1.6? dykan
-
[ALL B5] Pomoc przy zakupie felg
Witam co do felunku na jakim teraz jeżdżę to to coś takiego: http://allegro.pl/item888462997_kola_zimowe_15_audi_a4_a6_100_5x112_et45.html Natomiast podoba mi się audi audi na felunku oryginalnym o takim: http://allegro.pl/item902844670_alufelgi_5x112_audi_a4_a6_a8_a3_vw_i_inne.html natomiast opcja autka na 17 tez wchodzi w grę ale tutaj jest wybór ogromny anie chciałbym kupić czegoś na czym audi by wyglądało jak strach na wróble. na pewno 17"dodały by audiczcce fajnego wyglądu. Jutro zrobię zdjęcia mojego autka może kolor wam w czymś pomorze. pzdr dykan
-
[ALL B5] Pomoc przy zakupie felg
Witam panowie Prosze o pomoc w doborze felg do mojej audiczki ) Nie jest to demon szos bo 1.6 benzyna z 99 roku ale liczę na waszą pomoc bo ja sam już nie wiem co wybrać? Czy oryginalne 16 audi czy może coś większego ? poradźcie koledze bo kolega jest niezdecydowany. Za wszelkie porady z góry dziękuje , a może ktoś z was ma na sprzedaż fajny felunek w rozsądnej cenie? pzdr dykan
-
[ALL B5] Pomoc w doborze felg oraz opon
Witam . Czyli do A4 kupic najlepiej jakies 17' zeby były chociaz widoczne. teraz kwestia czy typowe dla audi czy zupelnie jakies inne? Tak zeby przy normanym zawiasie ładnie się prezentowały bo narazie nie chce obnizac autka ze wzgledu na gorskie drogi. pzdr dykan
-
[ALL B5] Pomoc w doborze felg oraz opon
tak zawieche chce seryjną bez obniżania . I chyba skłonie sie ku tym 16" orginalnym od audi , mysle ze i tak bedzie na nich sie łądnie prezentowała. teraz kwestia opon jakie do nich kupic?
-
[ALL B5] Pomoc w doborze felg oraz opon
Oto moje propozycje : są to felgi 16" http://moto.allegro.pl/item706138525_audi_a4_a6_16_cali_5x112_oryginal.html http://moto.allegro.pl/item715005469_komplet_16_audi_a4_a6_a8_vw_passat_i_inne.html http://moto.allegro.pl/item711797007_piekne_aluski_audi_a6_a4_z_niemiec_zobacz_warto.html http://moto.allegro.pl/item716441244_felgi_alu_audi_a6_a4_passat_merc_high_line_okazja.html felgi 17": http://moto.allegro.pl/item705581451_felgi_alu_17_5x112_audi_a4_vw_passat_a6_golf.html http://moto.allegro.pl/item716144310_felgi_audi_a4_a6_a8_17cali.html http://moto.allegro.pl/item716441233_felgi_alu_audi_a6_a4_passat_mercede_super_zobacz.html http://moto.allegro.pl/item716441234_felgi_alu_audi_a6_a4_passat_mercede_super_zobacz.html http://moto.allegro.pl/item714791219_nowe_intra_germany_7x17_5x112_audi_a4_a6_vw_passat.html co o nich myślicie i które by najlepiej pasowały:)) wraz z doborem oponek do nich. pozdrawiam dykan
-
[ALL B5] Pomoc w doborze felg oraz opon
Witam prosiłbym znawców o dobór felg oraz opon do audi A4 sedan w kolorze ciemny grafit. rocznik 99 po lifcie. prosiłbym o poradę jakie najlepiej felgi kupić w jakim rozmiarze czy 16" czy może 17" plus jakieś oponki na lato . dzięki za każda poradę dykan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Jestem nowy na forum. nazywam sie Mateusz ksywka DYKAN Jestem szczęśliwym posiadaczem audi A4 1.6 benzynka 1999 rok. pozdrawiam wszystkich forumowiczów dykan