Treść opublikowana przez Koczis
-
[ALL B7] Klapa bagażnika-od jakiego to typu?
Dokładnie, jak tylko przekonam żonę co do słuszności (czyt. konieczności) zamiany klapy, to tylko w ori malowaniu. Jedynie co, to jeszcze wchodzi opcja z mini spojlerkiem, co w rodzaju RS4 tak jak tu:
-
[ALL B7] Klapa bagażnika-od jakiego to typu?
Dziękuję za odpowiedzi, może jak przekonam żonkę to pozwoli taką kupić
-
[ALL B6] ZAMYKANIE DRZWI - od strony kierowcy trzeba mocno trzaskać
Dwie: 1. opuścić trochę sam skobel na słupku, ale drzwi dalej będą opadnięte i to dalej będzie widać 2. odkręcić dolny zawias przy drzwiach i delikatnie poluzować górny(ale naprawdę tylko musnąć) i podnieść drzwi od drugiego końca. Będzie widać jak było poprzednio skręcone i jak przesuniesz o 1-2mm to dokręcasz i masz równe drzwi [br]Dopisany: 27 Grudzień 2009, 21:06_________________________________________________Oczywiście przesunie się tylko na dolnym mocowaniu, bo górne pomimo tego zluzowania nadal ma trzymać drzwi na swoim miejscu.
-
[ALL B7] Klapa bagażnika-od jakiego to typu?
Witam. Jak w temacie. Od jakiego typu A4 jest to klapa(tylko nie piszcie, że od B7, bo to chyba oczywiste hehe)? Nie jest to RS, ale czy może były takie montowane w S-line? Różni się od zwykłej fajnym przetłoczeniem nad rejestracją. tu fotka:
-
[ALL] Czy mam odblokowane radio Concert CD czy nie ?
A3 z 2001, choć modelowo rocznik 2002, ale nie wiem jaki kaseciak był wcześniej, bo poprzedni właściciel nie pamiętał.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Niby znośnie, ale to było 10km po umyciu autka , a zawsze chciałem mieć czarne autko hehe
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Kurcze, ale fajna zabaweczka: [br]Dopisany: 22 Grudzień 2009, 23:34_________________________________________________jak obchodzić się z gazem
-
[ALL] Czy mam odblokowane radio Concert CD czy nie ?
jak już wyżej pisałem,jeśli masz działające radio w aucie(nawet jeśli pochodzi z innego audi) i odłączysz aku,to nic się nie stanie,bo nie trzeba wklepywać kodu.dopiero jak włożysz do innego auta No chyba nie do końca, bo np. w moim poprzednim audi (A3), gdy odłączyłem aku, to radyjko się blokowało. Nie było ono oryginalnie od początku w aucie, bo z fabryki wyjechało na kaseciaku, a ja wymieniłem na Concerta z CD.
-
[ALL] Czy mam odblokowane radio Concert CD czy nie ?
Dziękuję, obym miał to radio od nowości, bo ani-ani nie będę wiedział jak się do tego zabrać. Pozdrawiam.
-
[ALL B7] Zapięcie/mocowanie pasa kierowcy-numer części?
Dziękuje, a czy orientujesz się czy aby wymienić ten zaczep, to trzeba zdemontować fotel, czy da rade jakoś podejść kluczem?
-
[ALL] Czy mam odblokowane radio Concert CD czy nie ?
Ale tylko Vagiem?
-
[ALL] Czy mam odblokowane radio Concert CD czy nie ?
A co jeśli radio nie było na wyposażeniu, a nie ma się kodu. Pytam, bo nie wiem czy to radio co mam w autku było od nowości, czy poprzedni właściciel wymieniał, a przy zakupie nie miał kodu do radia. Czy jest jakiś sposób, aby sprawdzić jaki jest kod zanim odłącze aku?
-
[ALL B7] Problem z klapą bagażnika
Ja mam to samo od kiedy są mrozy. Wystarczy, że dłużej posuszysz suszarką sam skobel i powinno być ok, a jak nie masz jak to zawsze można wozić ze sobą odmrażacz do zamków w spraju i po prostu trochę psiknąć.
-
[ALL B7] Zapięcie/mocowanie pasa kierowcy-numer części?
Witam. Szukałem i szukałem i nie widzę żadnego wątku, gdzie można prosić o porady w sprawie numeru części. Czy zatem może Ktoś napisać jaki ma numer zapięcie/mocowanie pasa przy fotelu kierowcy, ale takie co posiada kabelek od czujnika zapiętego pasa. Znalazłem takie na allegro, ale nie wiem czy będzie do mojego autka pasowało: tu jest numer: 8E0 857 755 G 01C czy będzie ok? Dziękuję.
-
Padł na mnie blady strach!!
Witaj, a możesz napisać ile sobie życzą za to minicasko, ale bez udziału własnego, bo mi się kończy za 2 miechy AC i też się zastanawiam nad PZU, ale jak dziś pytałem o AC(pełne), to przy 60% zniżki wyszło 1800zł za rok, a zależy mi tylko na ubezpieczeniu od kradzieży.
-
[ALL] Jaki pakiet wybrać AC,OC, NNW,ASSISTANCE
Witam. Byłem w PZU i wygląda to tak. OC - 690zł AC - 1840zł NNW- 80zł AutoPomoc - 120zł Jak widać 2700 przy zniżkach(60%) i bez udziału własnego i naprawa na ori częściach bez utraty wartości starych części. Jedynie wycena auta na 44 tyś, ale liczone gdyby był już 2010 rok więc cena chyba ok. P.S. do końca stycznia przy zawieraniu umowy OC jest dodatkowe 25% zniżki, więc to też warte rozważenia. Nadal szukam, bo u Link-a taki pakiet to 1800zł więc dopłata 1000zł jakoś mnie jeszcze nie przekonuje, ale co sądzicie? Lepiej wydać te 1ooopln wiecej i ubezpieczyć w PZU, czy może HESTIA lub coś jescze innego? Pozdrawiam
-
[ALL] Jaki pakiet wybrać AC,OC, NNW,ASSISTANCE
Witam. Trochę odświeżę kotleta, ale niedługo muszę gdzieś wykupić OC i AC. Czy coś się zmieniło, czy nadal PZU jest naj. Zastanawiam się nad AXA i Liberty, ale też inne, zależy mi na: cenie i ew. wysokości odszkodowania.[br]Dopisany: 16 Grudzień 2009, 00:31_________________________________________________Właśnie się dowiedziałem ile sobie życzą w Avivie, no szczena opada. Mam 60% zniżki na OC i AC, a tu uwaga---cena za pakiet z udziałem własnym(4200zł) wynosi: 6200zł. Jak łatwo wyliczyć, dla kogoś kto nie posiada zniżek taki pakiecik wyniesie 15tyś zł. Chyba się coś komuś pomieszało, bo autko warte może max 50 tyś zł. No nic szukam dalej.
-
Ile warte jest moje b7?
Do A-rek. Dokładnie, wyposażenie lipa, choć ma bi-ksenon i 4el szybki, itd, ale jak zobaczyłem fakt z zakupu to padłem, bo za prawie 150tys zł to bym tak wyposażonego autka nie kupił.
-
Ile warte jest moje b7?
Mój jest gorzej wyposażony, a kosztował 50tyś i to jest dość dobra cena, tyle że mój jest z PL i ma 147tyś km(ponoć na to też się patrzy-kraj). Wszystko zależy od rynku, zobacz jakie są ceny, weź średnią i za tyle sprzedawaj. Do akjam, ja też mam autko od niedawna, bo od września (BLB) i też myślałem aby sprzedać i kupić taki sam, ale z innym silnikiem, ale jednak wole już nie szukać(zanim tego kupiłem to z 50 aut oglądałem) i jak coś, to naprawić, może nie będzie tak źle z tym BLB, chyba wszystko zależy od traktowania silnika i jego eksploatacji.
-
[ALL B7] Ktore fele na lato?
Chyba zdecyduję się na te 17, ale dopiero poszukam okazji na wiosne, choć teraz ceny chyba są bardziej przychylne. Zastanawiam się tylko, czy nie lepiej na wiosnę zrobić przekładkę (mam teraz 16 alu ori) i dozbierać kasy, aby nie żałować, że się kupiło coś co się jako/tako podoba. A że nie jest to RS4 ani S4 oraz nie planuję żadnej gleby to 17 będzie ok.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2009, 23:55_________________________________________________P.S. Bardzo dziękuję za rady i proszę o kolejne opinie.
-
[ALL B7] Ktore fele na lato?
Właśnie znalazłem. Te z fotki są za 2300zł z oponami, ale akurat Święta i wydatki więc z tą okazją to poczekam do wiosny
-
[ALL B7] Ktore fele na lato?
A co myślicie o takich: Są od A3 i chyba tam wyglądają najlepiej, ale cenowo są do wytrzymania: lub te, są to wymarzone fele, ale cena jak dla mnie zabija, bo 2,5-3,5tysia za komplet używek to troche za dużo, ale jaka Wasza opinia:
-
[ALL B7] RNS low BNS 5.0 vs Concert II?
Witam. Mam pytanie. Czy jest jakaś słyszalna różnica w muzyce między tymi dwoma sprzętami i jak z podłączeniem, czy wszystkie kabelki od Concerta będą pasowały do BNS-a i czy mając teraz 10 głośników w autku na BNS-sie też będą wszystkie grały i na koniec, czy wystarczy podłączyć nowy sprzęt-odkodować/rozkodować i wszystko działa, czy trzeba coś Vagować? Sporo pytań, wiem, ale czy warto bawić się w zmianę, czy nie? Dziękuję
-
YouTube - filmy warte obejrzenia
Nie wiem czy było ale filmik, a szczególnie auto faaajne: [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 01:34_________________________________________________Zastanawiają mnie 3 sprawy: jaka jest droga hamowania , jak to coś skręca i jak przenoszony jest napęd-Ktoś wie? [br]Dopisany: 07 Grudzień 2009, 01:46_________________________________________________Jak pozdrowić policjanta
-
[ALL B6] Numer katalogowy części
Witam. Trochę odgrzeję kotleta, ale czy wiecie, czy siatka od Octavi II będzie pasowała do A4 b7 sedan, bo cena ori w audi to 230zł, a do skody 100zł. Dziękuję.