Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Worf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Worf

  1. Jak będziesz wycinał kata to żeby Ci jakiejś cienkiej rurki nie wspawali. Na seryjne turbo 2.5cala rura i będzie git(nawet do 7KM, wszystko zależy od stanu twojego kata). Środkowy też wycinaj i się nie zastanawiaj. Brzmienie będzie już całkiem przyjemne a przyrost mocy w granicy 3KM/5Nm. Pozdro.
  2. Worf odpowiedział(a) na cantona temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Czytałem GT. Co tu dużo mówić. Śliczna. Gratuluje wytrwałości;)
  3. Nie taniej wyjdzie sprzedać swoje auto i kupić S4... :gwizdanie: Pewnie i taniej ale kolega nie o to sie raczej pytał. Zestaw oparty na jedny Turbo czy bi ?
  4. Jakos mi to wszystko znajomo brzmi :gwizdanie: Co do klapki to jest ona mocowana na nicie ktory z wiekiem lubi sie poluzowac. Wyciagasz suszare i zabijasz nita mlotkem, tylko z glowa http://www.allegro.pl/item1010963895_nowa_turbina_seat_vw_audi_1_8t_1998_04_k04_15.html a tu jeszcze dokladnie to samo turbo na Allegro .
  5. Bez dodatkowych modyfikacji o ktorych pisla kolega turdzi nie ma sensu sie zabierac za sportowe walki. Jedyne co osiagniesz to pogorszenie dolu czyli dynamika pojdzie do lasu... Samochod bedzie elastyczny. W zasadzie w silnikach NA to walki sa dopelniemniem dobrze przygotowanej glowicy po obrobce kanalow , komory spalania itp itd ... Do tego przewanie wymiana walkow wiaze sie z kolejnymi modyfikacjami glowicy bo rzadko to dobrze dziala z seryjnymi sprezynami ktore musza byc wymieniane na twardsze.
  6. a co sie stanie z momentem na kolach gdy w tym samym samochodzie zmienimy obrecze przykladowo z 16" na 18" ?
  7. Wykresik ladny widac ze koni mozna nabic ta turbina ale co z zalozeniem ze ma jechac z samego dolu ? Wg mnie jezeli do 250ps to k04 sprawdzi sie lepiej bo dol bedziesz mial lepszy. Z regoly im wieksze turbo tym wiecej mocy zrobisz kosztem elastycznosci no i laga tez bedziesz mial wiekszego
  8. Sam program plus k04 to jakies 230KM ale rozwazasz chyba takze jakies inne mody? Trzeba by odetkac wydech postarac sie o paliwo no i FMIC wtedy 250 bez problemu bedzie. Kolega na seryjnej k03 po programie Abt ma 195KM w B5 aeb z 95' i daje rade musze powiedziec
  9. Co do tej turbiny to nie odpowiem natomiast wiele projektow opiera sie o k04. Swap turbiny niemal plug and play a co do laga porownywalnie jak na k03. No i na 250ps starcza
  10. Dzieki chlopaki za konkrety
  11. Wim jaki mam uklad, natomiast nie wiem co jest w ecu ...
  12. Witam. Jak w temacie ? Czy ktos sie orientuje jaką podstawke kupić aby byla mozliwosc przekladania kości 44pin w ecu me7.5 ? Z gory dzieki.
  13. Witam Wszystkich, nazywam sie Piotr jestem z nad morskiej miejscowosci Władysławowo jezdze zielona B5 AEB :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.