Treść opublikowana przez Piechol
-
[ALL] RNS-E a Symbian
to druga opcja a skoro wymiana softu pomaga, to E66 jest nowiutka więc powinno być ok
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azunia :oklaski:
-
[ALL] Jakie felgi
Wzór ładny, ale ja bym się nie pchał w takie "no name"...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to Ci podziękował ładnie Pawlik79 podoba mi się to
-
[ALL] RNS-E a Symbian
no to masz dwu i pół letni soft... czas na podmiankę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co tam się stanęło?
-
[ALL] Kto już założył zimowe opony ?
ja już mam, często jeżdżę rano i wieczorami i temperatury już niskie
-
[ALL B7] tuning grila s4/s-line
klasa
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
559
-
[ALL B5] Prosze pomóżcie wybrać buty
dwójeczka
-
[B5 ADR] Które wycieraczki ?
bierz płaskie Valeo
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
to co on za spodnie nosi ja miałem w B6 skórę popielatą, teraz mam jasny środek materiałowy i daje radę a już na pewno nie ma żadnych niebieskich śladów Praktyczny czarny z zewnątrz? oj nie bałdzo, nie bałdzo...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na wykładzie nudy jak cholera... :gwizdanie:
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
529
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
powitać
-
[ALL] S5 - jaki kolor wybrać ?
no to jak już będzie czarne cacko to koniecznie beż lub jasny popiel w środku
-
[B5 AFN] CZY PASUJE???
no to jak wymierzysz zawiechę to zakładaj 17/45/225 i będziesz mieć kompromis między komfortem a wyglądem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To zacznijcie szukać ja mieszkam sumie koło Browaru, ale słyszałem, że tam się raczej nie spotuje :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pożyjemy zobaczymy, ale w Pestce się pojawię na pewno
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
od razu na głęboką wodę mówisz a ja taki wstydliwy jestem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wydało się, że podglądam temat wpadnę kiedyś, obiecuje
-
[B5 AFN] CZY PASUJE???
no zależy o co chodzi faktycznie... a Ty masz za to trochę mniejsza oponkę niż "ustawa przewiduje"... :gwizdanie:
-
[B5 AFN] CZY PASUJE???
na 225/45/17 mnie trząsło!! to może czas zrobić przegląd zawiechy ja jeżdżę latem na 225/45/17 a zimą na 205/55/16 i większej różnicy nie widzę jest mała w spalaniu tylko
-
[B5 AFN] moja myszka na 16" 1996/97r *naprawde ładna* [!] 1 mod! [!]
fajne autko drewno troszkę "plastikowe" ale spoko Ty gdzieś tam widzisz niski zawias?
-
Strefa Śmiechu
http://www.narzekalnia.pl/