Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. właśnie wróciłem ale po 5 tygodniach szkolenia (czytaj chlania i obżarstwa ) to była męczarnia...
  2. ale z doopy pogoda :gwizdanie:
  3. to jeszcze bez tragedii
  4. ile taka przyjemność do ciężarówki? [br]Dopisany: 06 Październik 2011, 15:20_________________________________________________ bardzo bry zamoczyłeś z rana?
  5. dopiszcie i mnie Piechol 1.9 TDI BLS
  6. 900 PLN jak się załapie na grupowe jeszcze co do DPFa to dopóki się nie zapcha to nie robię z nim nic :gwizdanie: jeżdże dużo w trasie i jeszcze nigdy nie miałem kontrolki
  7. ja miałem CB, ale nikt nie jechał z naprzeciwka i byłem pierwszym szczęśliwcem no i to była niedziela 10.00...
  8. nic mi nie mów, w niedziele przyjąłem 100 zł i 4 pkt. 89/50 także i tak nie najgorzej...
  9. chyba jade do Patroxa jednak :gwizdanie:
  10. ja zapraszam do Ślesina
  11. [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 20:57_________________________________________________ mi teraz nie kopci podobno prawie wcale, ale to zasługa DPFa w dużej mierze
  12. no dokładnie, ale trzeba też sie piąć w góre trochę odpoczniesz, to może wróci do normy wszystko [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 20:21_________________________________________________ hyhy
  13. to nie za dobrze kurde... trza się szanować i jak się da to opierniczać ja po 5 tygodniach szkoleń nie wiem jak sie zbiorę do normalnej roboty
  14. spoko loko, wróciłem z Wawy niedawno... a co w Germani słychać?
  15. zacząłem się zastanawiać nad cipkiem, bo wiem, że pojeżdże tym autem jeszcze pewnie ze 3 lata :gwizdanie: sprzęgło jest nówka i dlatego nie wiem czy mam się obawiać czy nie... wiadomo, że nie chce pałować na 1 i 2 czy tam strzelać ze sprzęgła na światłach, ale na 3 czasami lubie ciągnąć pod czerwone pole chodzi o elastyczność na trasie a to faktycznie głównie 4 i 5 mam rebusa
  16. wiem mniej więcej jak to działa ale dzięki u mnie w BLS na bank jest 228mm tak? ale chyba masz racje to chyba odpuszcze kutwa...
  17. napisałem do Patroxa, zobaczymy co wyjdzie :gwizdanie:
  18. tylko, żę ja mam seryjnie 250 Nm, a po wirusie wychodzi ok 320 Nm z mojej obserwacji ... to sprzęgło jak już załączysz to da radę problemy/zużycie pojawić się może gdy: 1. będziesz strzelał - np.3kRPM i potraktujesz sprzęgło 0-1 (wduszone-puszczone) 2. jazda na półsprzęgle w różnych okolicznościach, ale przede wszystkim jak masz duże obroty, jakieś niezdecydowane akcje ze zmianą biegów nie na tak raczej nie robie i nie zamierzam
  19. ja jak już to też się zdecyduje na ECU w Wro, tylko czytam i czytam i piszą, że sprzęgło może sie szybko rozlecieć jak się zrob i ok. 320 nm ja mam praktycznie nowe i szkoda by było
  20. a napiszesz czy warto oddać auto w jego ręce? :gwizdanie: bo się zacząłem mocno zastanawiać nad cipkiem
  21. ale daje radę ten Wojtek? właśnie zobaczyłem jak z bliźniaczego silnika do mojego wyciągnął +40KM i +90NM... o ponad 30% jedno i drugie lepiej...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.