Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Szkoda, że nie udało mi się zajechać... ;/
  2. Muszę się przejechać zobaczyć, bo na żywo jeszcze nie widziałem
  3. Co powiecie na odrobinę luksusu? A8L W12
  4. Każdy ma swój gust. W tej kwestii do porozumienia nie dojdziemy. Dla mnie rant do naszych Audi średnio pasuje... Oczywiście zdarzają się fajne ranty
  5. Na żywo muszę obczaić felunek Moim zdaniem Ech... Notlauf mnie prześladuje.
  6. Ja nie wykluczam, że pojadę. Ale wszystko zależy od tego czy nie będę śmigał do Trójmiasta w tym czasie.
  7. Przyłączam się do pytania... Daj znać na PW ile cię komplet wyniosł jeśli możesz, mnie chyba też czeka...
  8. Piękna sztuka! Pozazdrościć! Felunek zmienisz i będzie !
  9. A AFN tak jest chyba, a w pozostałych silnikach nie wiem.
  10. Sto lat Newman! Najlepszego!
  11. Jędrek, najlepszego
  12. A mi się te kółka nie podobają... HA! Odwiedziłem dzisiaj Krakowskiego i klima śmiga aż miło
  13. Co dokładnnie zrobili?
  14. To będę musiał tam przedzwonić
  15. Grzechu jak będziesz nabijać, zapytaj o odgrzybienie i przegląd też. Chce kompleksowo sprawę załatwić bo z klimą jeszcze nic w autku nie robiłem, a nie wiadomo kiedy ostatnio taki przeszła audica...
  16. Wszystko do ustalenia ;P
  17. Ja proponuję do Poznania wcześniej wyruszyć. Moim zdaniem jak już jedziemy, to moglibyśmy trochę czasu tam spędzić, a nie wskoczyć na spot i wracać...
  18. Mnie najprawdopodobniej jednak nie będzie dziś.
  19. Za tydzień niestety ja również odpadam... Trzeba się jeszcze dogadać.
  20. JA tylko napisałem, że preferuję 18:00+ Najwyżej dojechałbym później i na krócej ;P
  21. Wszyscy są nowi
  22. Jak już skończą Ci się pomysły, to dam Ci namiary na lekarza mojej Audiczki. Gościu czyni cuda SPOT BYDGOSZCZ 11.04.2010 miejsce i godzina do ustalenia 1. ArturB6 2. jedrekx 3. Siucek 4. Kierownik 5. Petara 6. Reniu 7. Majki 8. Felipe.avant 9. Manny (preferuję późniejszą godzinę 18:00-.... 10. PS. pozwoliłem sobie wpisać również wahających się
  23. Tragedia...
  24. W pełni się zgadzam
  25. Majkiego fele są

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.