Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ogarnęliśmy Majki, Nowek, Rafi wpadł na chwilę, no i kolega Artur swoją B6, bardzo ładną zresztą Nowek fotki wrzuć jak będziesz miał czas
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Może jednak uda się, żeby kolega Kukoc B6 przyjechał?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Też jestem za 18.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chętny
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zapraszamy A może jutro jakiś spocik? Kto jest za?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://blogs.nvidia.com/ntersect/2010/01/how-silicon-valley-innovations-improve-driving-safety.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ciekawe kiedy moje osiedle doczeka się odśnieżenia... Gdybym tylko dał radę do Nakielskiej zjechać to byłoby OK. A przez okno mam istne kino, co chwilę ktoś się zakopuje ;D Zastanawiam się nad zrobieniem małego interesu ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja też Jednak nie ma to jak : Budzę się, patrzę przez okno zakopał się pod domem jakiś busik. Walczy chyba godzinę żeby wyjechać. No i niespodziewanie przyjechało wybawienie: Audi A6 3.0 TDI Quattro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja dzisiaj nie miałem jak od siebie z ulicy wyjechać, bo inteligentni sąsiedzi zamiast wrzucać śnieg pod płot, albo na kawałki zieleni wszystko spychają na środek drogi ;/ Nie ma co, są dość rozgarnięci...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Klubowy kulig? Majki przyjedź do Bydgoszczy i nas pociągniesz swoimi kucami
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jest fun Najciekawsze, że cały cza sypie. I jeszcze ten wiatr. Dzisiaj jak poszedłem do garażu to na drzwiach się prawie metrowa zaspa usypała... Strach pomyśleć co będzie rano!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mistrzowski mod Nowek
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To cię w pracy odwiedzimy Dzisiaj wieczorem może ogarnąłbym spota, jutro na 100% odpada.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chyba jednak też jestem za środą... Jutro jedne urodziny, w niedzielę siostra, także nie ogarnę spotu weekendowego raczej.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak zwał, tak zwał. Ważne, że błyszczy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Majki pożycz koleżankę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No właśnie kombinowałem z tym progiem i boczkami, ale ostatecznie się nie powiodło. Jutro jeszcze spróbuję, dzisiaj z grubsza wyszlifowałem, jutro podjadę po jakiś drobny papier ścierny i do końca wyszlifuję. Później polerka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No niestety u mnie fajki doszczętnie wyżarte ;P żeby śladów nie było to chyba musiałbym obciąć 2-3 cm fajek... Chyba, że zeszlifuje je do grubości kartki [br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 16:11_________________________________________________btw... Reniu, jak ściągnąłeś zderzak? Wyczytałem, że w bagażniku są jakieś 4 śruby z podkładkami, ja widzę tylko 2... ;/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Idę do garażu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pewnie do twoich nie będą się umywać, masz mistrza w polerce Norman wpadaj w środę Generalnie śledź wątek, wtedy będziesz na bieżąco ze spotami
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Korzystając z dnia wolnego: POLERKA FAJEK - in progress
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ktoś będzie?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jestem za browarem i bilardem A czy będę na spocie nie wiem, zależy jak się z robotą wyrobię. Mam nadzieję, że uda mi się zawitać, chociaż na chwile. Rafi, masz jeszcze te programy na myjnie?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ależ mnie zdziwienie ogarnęło... Wchodzę rano na forum a tu 5 stron postów nieprzeczytanych od wczoraj - Meetingi Kujawsko-Pomorskie