Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1991Kamil

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 1991Kamil

  1. Nie wiem, nie było napisane. Jedynie co znalazłem, to ktoś w tym temacie pisał, że widział owe cudo w Zakopanym. Ale może to jeszcze inny egzemplarz
  2. No niezła hybryda :> Tak na grafice nudziło mi się (bo zastępstwo) i szukałem sobie jakiś fajnych zdjęć Audi no i coś takiego pojawiło się. Nie wiedziałem gdzie to dać, bo nie znalazłem żadnego tematu na forum o wieś tuningu, ani o jakiś przeróbkach Audi (jak np. to A6 przerobione na lawetę, ktoś tu ostatnio dodał).
  3. Mam tu znalezione w Interniecie zdjęcie VW Vento z przodem od Audi. Co o tym myślicie? Wrzuciłem to tutaj, bo za bardzo nie miałem gdzie. Mnie się osobiście nie podoba, ale pewnie znajdzie się przynajmniej jedna osoba, która powie, że fajne
  4. Masz jeszcze tą fotę?
  5. Wszystkich posiadających nasza wspólną europejską walutę pocieszę, a importujących zmartwię
  6. A może zazdrosna/zdradzana żona Wydaje mi się, że tylne lampy pozostały w stanie nienaruszonym
  7. Bo mają, jakby wygrali 2 ostatnie mecze (co jest dyskusyjne, bo grają z liderem i na wyjeździe z Czechami, którzy też mają szanse) i liczyli na zwycięstwo Słowacji ze Słowenią to jeszcze mogliby zająć 2 miejsce w zagrać w barażu o MŚ.
  8. No to po ptokach, zostały nam jeszcze marzenia, a teraz siedze w szkole na eMac-u i czytam komentarze i opinie po meczyku
  9. Ja wiele o nim nie mogę powiedzieć, bo nie jeździłem. Jedynie to opinie znajomych i artykuły/testy w gazetach. Właściwie to w AŚ ciągle był chwalony, wygrywał porównania, otrzymywał wysokie noty. Że to TDCi to pierwszy dobry Diesel Forda i same Mondeo II to po Focusie najbardziej udany model tej marki. Nawet w AŚ z 2001 r. było porównianie Mondeo 2.0 z Audi A4 B6 2.0 i Ford wygrał :> Nawet nie biorąc pod uwagę ostatniej kategorii: koszty, w której niestety Audi zawsze przegrywa
  10. Czytałem ostatnio jakiegoś starego Auto Świat-a (może 2-letni) i tam był artykuł o kradzieżach, zabezpieczeniach i lista najczęściej kradzionych modeli. Na pierwszych miejscach były VW Golfy i Passaty, a Audi 80 było na 3-4 miejscu. Z wszystkich Audi to najczęściej właśnie B3 i B4 ze względu na części. Ale nie koniecznie jak ktoś ma Audi, to musi czekać na złodzieja. Kradną wszystko co się da, np. mojej sąsiadce (i koleżance mojej mamy za razem) zadupcyli z pod bloku Fiata Cinquecento. Niby podstawowa wersja, uboga i jeszcze silnik 700 cm3, ale części byłyby. Ona za bardzo się nie przejeła, bo dostała odszkodowanie i kupiła Matiza prosto z salonu. A z resztą jej mąż i tak jeździ Toyotą Yaris, więc mają 2 auta i nie martwią się
  11. To po mału możemy się zacząć żegnać. Co prawda są jeszcze szanse, ale jakoś nie wierze, że pokonamy Słowację i Czechy.
  12. A z tym ekranem byłaby zgodność?
  13. A można podłączyć do tego kamerę cofania? Trzeba wiercić dziurki w tylnym zderzaku? Bo wiem, że Nissan Primera (2001-) miał standardowo (pewnie bogatsze wersje) duży ekran na desce rozdzielczej i tam jedną z opcji była kamera cofania. Do tego by weszło? :?:
  14. Możliwe :> A jak myślicie, jakie to może mieć funkcje? Nawigacja, TV, kamera cofania?
  15. Kiedyś przeglądałem sobie różne oferty Audi A4 i natknąłem się na takie jedno ładne, granatowe A4 B5 i oglądając jego foty zobaczyłem, że na desce rozdzielczej ma taki duży ekran z napisem "S4". Jak myślicie, co to może być? Jak nawigacja, to raczej powinna być wbudowana w konsolę środkową. Były takie seryjne w S4? Poniżej przedstawiam zdjęcie wnętrza z wyświetlaczem i bez niego.
  16. A u mnie jest taka ulica, niezbyt ruchliwa i pewnie dlatego dziura na dziurze. Prowadzi od Orlenu do centrum. A przechodzi przez miasto krajowa 28 i wojewódzka 968 i one są w dobrym stanie. Wracając z zakupów, już lepiej skręcić w lewo i zamiast 300m do bloków przejechać te 0,5 km na około niż po tym dziadostwie. Jak jadę rowerem tędy to a co dopiero gdybym miał marnować zawieszenie. W A4 jest wrażliwe i szkoda. A przez osiedle prowadzi taka mała uliczka z płyt i teraz jest OK ale wcześniej też było krzywo po deszczu była zalana i nawet była jedna dziura po kolana
  17. No w sumie może trochę za mocno powiedziałem. Jeszcze jakoś ujdzie, ale dziś siedząc sobie na MiGK (zastępstwo i nuda ) natknąłem się w Net-cie na zdjęcie VW Vento z przodem od A4 B7. Szczerze mówiąc nie zaciekawie to wyglądało
  18. Faktycznie jedyne w swoim rodzaju no i tutaj faktycznie zgodnie z oznakowaniem poziomym (pasy na jezdni) to on musiał by przeciąć inny pas żeby dalej jechać po rondzie ale szczerze powiem że to chyba takie jedyne rondo w Polsce Rzeczywiście ciekawe. A skoro jesteśmy przy rondach, to co powiedzielibyście na rondo w Swindon (ruch lewostronny bo to Anglia)
  19. I ile takie cudo musi palić Prędkości zabójcze, ale w Polsce nie ma za bardzo gdzie takim jeździć
  20. Mógłby mi ktoś przedstawić jakieś zdjęcia, schematy tego ronda? Bo jestem bardzo ciekaw jak to wygląda
  21. Znajomy z Niemiec ma Renault Clio II i Citroena XM z automatem i jak jest w Polsce u rodziny, to zawsze tankuje na Orlenie, bo uważa, że trzeba wspierać Polaków A nie lubi Statoilu, bo mówił, że kiedyś sprzedali mu tam złe paliwo i miał jakieś problemy z silnikiem. Nie mówił co dokładnie, tylko że jest na nich wkur***ny
  22. maciekg niestety ale on miał pierwszeństwo. No chyba, że jechał daleko za tobą (to znaczy widziałeś go w lusterku, ale wyjeżdżając z ronda nie zajechałeś mu drogi).
  23. Trochę szkoda, ale jest jeszcze niewielka szansa. Jak nie awansują, to trochę nudno, bo przez prawie 3 lata nie będą grać meczu o stawkę. Jedynie sparingi i turnieje towarzyskie (jak ten ostatni na Ukrainie im. Łobanowskiego czy jakoś tak).
  24. Dodałbym jeszcze http://automobile.de/ Kiedyś znajomy z Niemiec pokazywał mi jakiegoś Golfa VR6, mówił, że tam też są auta z jego komisu w Monachium

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.