Treść opublikowana przez 1991Kamil
-
Audi czy VW?
Nie wiem, nie było napisane. Jedynie co znalazłem, to ktoś w tym temacie pisał, że widział owe cudo w Zakopanym. Ale może to jeszcze inny egzemplarz
-
Audi czy VW?
No niezła hybryda :> Tak na grafice nudziło mi się (bo zastępstwo) i szukałem sobie jakiś fajnych zdjęć Audi no i coś takiego pojawiło się. Nie wiedziałem gdzie to dać, bo nie znalazłem żadnego tematu na forum o wieś tuningu, ani o jakiś przeróbkach Audi (jak np. to A6 przerobione na lawetę, ktoś tu ostatnio dodał).
-
Audi czy VW?
Mam tu znalezione w Interniecie zdjęcie VW Vento z przodem od Audi. Co o tym myślicie? Wrzuciłem to tutaj, bo za bardzo nie miałem gdzie. Mnie się osobiście nie podoba, ale pewnie znajdzie się przynajmniej jedna osoba, która powie, że fajne
-
[ALL] Ciekawe czym zawinił???
Masz jeszcze tą fotę?
-
Kurs euro - prognozy
Wszystkich posiadających nasza wspólną europejską walutę pocieszę, a importujących zmartwię
-
[ALL] Ciekawe czym zawinił???
A może zazdrosna/zdradzana żona Wydaje mi się, że tylne lampy pozostały w stanie nienaruszonym
-
Słowenia - Polska 3-0 Eliminacje MŚ analiza i komentarze.Koniec kompromitacji.
Bo mają, jakby wygrali 2 ostatnie mecze (co jest dyskusyjne, bo grają z liderem i na wyjeździe z Czechami, którzy też mają szanse) i liczyli na zwycięstwo Słowacji ze Słowenią to jeszcze mogliby zająć 2 miejsce w zagrać w barażu o MŚ.
-
[ALL] Ciekawe czym zawinił???
Link nie działa
-
Słowenia - Polska 3-0 Eliminacje MŚ analiza i komentarze.Koniec kompromitacji.
No to po ptokach, zostały nam jeszcze marzenia, a teraz siedze w szkole na eMac-u i czytam komentarze i opinie po meczyku
-
Fordowskie TDCI 2.0 - 130koni
Ja wiele o nim nie mogę powiedzieć, bo nie jeździłem. Jedynie to opinie znajomych i artykuły/testy w gazetach. Właściwie to w AŚ ciągle był chwalony, wygrywał porównania, otrzymywał wysokie noty. Że to TDCi to pierwszy dobry Diesel Forda i same Mondeo II to po Focusie najbardziej udany model tej marki. Nawet w AŚ z 2001 r. było porównianie Mondeo 2.0 z Audi A4 B6 2.0 i Ford wygrał :> Nawet nie biorąc pod uwagę ostatniej kategorii: koszty, w której niestety Audi zawsze przegrywa
-
Kradną - nie kradną
Czytałem ostatnio jakiegoś starego Auto Świat-a (może 2-letni) i tam był artykuł o kradzieżach, zabezpieczeniach i lista najczęściej kradzionych modeli. Na pierwszych miejscach były VW Golfy i Passaty, a Audi 80 było na 3-4 miejscu. Z wszystkich Audi to najczęściej właśnie B3 i B4 ze względu na części. Ale nie koniecznie jak ktoś ma Audi, to musi czekać na złodzieja. Kradną wszystko co się da, np. mojej sąsiadce (i koleżance mojej mamy za razem) zadupcyli z pod bloku Fiata Cinquecento. Niby podstawowa wersja, uboga i jeszcze silnik 700 cm3, ale części byłyby. Ona za bardzo się nie przejeła, bo dostała odszkodowanie i kupiła Matiza prosto z salonu. A z resztą jej mąż i tak jeździ Toyotą Yaris, więc mają 2 auta i nie martwią się
-
Słowenia - Polska 3-0 Eliminacje MŚ analiza i komentarze.Koniec kompromitacji.
To po mału możemy się zacząć żegnać. Co prawda są jeszcze szanse, ale jakoś nie wierze, że pokonamy Słowację i Czechy.
-
[ALL B5] Wyświetlacz S4
A z tym ekranem byłaby zgodność?
-
[ALL B5] Wyświetlacz S4
A można podłączyć do tego kamerę cofania? Trzeba wiercić dziurki w tylnym zderzaku? Bo wiem, że Nissan Primera (2001-) miał standardowo (pewnie bogatsze wersje) duży ekran na desce rozdzielczej i tam jedną z opcji była kamera cofania. Do tego by weszło? :?:
-
[ALL B5] Wyświetlacz S4
Możliwe :> A jak myślicie, jakie to może mieć funkcje? Nawigacja, TV, kamera cofania?
-
[ALL B5] Wyświetlacz S4
Kiedyś przeglądałem sobie różne oferty Audi A4 i natknąłem się na takie jedno ładne, granatowe A4 B5 i oglądając jego foty zobaczyłem, że na desce rozdzielczej ma taki duży ekran z napisem "S4". Jak myślicie, co to może być? Jak nawigacja, to raczej powinna być wbudowana w konsolę środkową. Były takie seryjne w S4? Poniżej przedstawiam zdjęcie wnętrza z wyświetlaczem i bez niego.
-
[B5 AFN] Jak jeździć by oszczędzać zawieszenie ?
A u mnie jest taka ulica, niezbyt ruchliwa i pewnie dlatego dziura na dziurze. Prowadzi od Orlenu do centrum. A przechodzi przez miasto krajowa 28 i wojewódzka 968 i one są w dobrym stanie. Wracając z zakupów, już lepiej skręcić w lewo i zamiast 300m do bloków przejechać te 0,5 km na około niż po tym dziadostwie. Jak jadę rowerem tędy to a co dopiero gdybym miał marnować zawieszenie. W A4 jest wrażliwe i szkoda. A przez osiedle prowadzi taka mała uliczka z płyt i teraz jest OK ale wcześniej też było krzywo po deszczu była zalana i nawet była jedna dziura po kolana
-
[B6 BEX] audi a6 transporter
No w sumie może trochę za mocno powiedziałem. Jeszcze jakoś ujdzie, ale dziś siedząc sobie na MiGK (zastępstwo i nuda ) natknąłem się w Net-cie na zdjęcie VW Vento z przodem od A4 B7. Szczerze mówiąc nie zaciekawie to wyglądało
-
Kto miał pierwszeństwo?
Faktycznie jedyne w swoim rodzaju no i tutaj faktycznie zgodnie z oznakowaniem poziomym (pasy na jezdni) to on musiał by przeciąć inny pas żeby dalej jechać po rondzie ale szczerze powiem że to chyba takie jedyne rondo w Polsce Rzeczywiście ciekawe. A skoro jesteśmy przy rondach, to co powiedzielibyście na rondo w Swindon (ruch lewostronny bo to Anglia)
-
3,5 l V6 1900 KM
I ile takie cudo musi palić Prędkości zabójcze, ale w Polsce nie ma za bardzo gdzie takim jeździć
-
Kto miał pierwszeństwo?
Mógłby mi ktoś przedstawić jakieś zdjęcia, schematy tego ronda? Bo jestem bardzo ciekaw jak to wygląda
-
Jakie paliwo tankować ?
Znajomy z Niemiec ma Renault Clio II i Citroena XM z automatem i jak jest w Polsce u rodziny, to zawsze tankuje na Orlenie, bo uważa, że trzeba wspierać Polaków A nie lubi Statoilu, bo mówił, że kiedyś sprzedali mu tam złe paliwo i miał jakieś problemy z silnikiem. Nie mówił co dokładnie, tylko że jest na nich wkur***ny
-
Kto miał pierwszeństwo?
maciekg niestety ale on miał pierwszeństwo. No chyba, że jechał daleko za tobą (to znaczy widziałeś go w lusterku, ale wyjeżdżając z ronda nie zajechałeś mu drogi).
-
Eliminacje MŚ Polska-Irlandia Północna 1-1
Trochę szkoda, ale jest jeszcze niewielka szansa. Jak nie awansują, to trochę nudno, bo przez prawie 3 lata nie będą grać meczu o stawkę. Jedynie sparingi i turnieje towarzyskie (jak ten ostatni na Ukrainie im. Łobanowskiego czy jakoś tak).
-
Strony z autami z Europy
Dodałbym jeszcze http://automobile.de/ Kiedyś znajomy z Niemiec pokazywał mi jakiegoś Golfa VR6, mówił, że tam też są auta z jego komisu w Monachium