Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1991Kamil

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 1991Kamil

  1. A te srebrne lusterka masz od S4/RS4 czy to są seryjne tylko z chromowaną nakładką? Bo w spisie modyfikacji w 1 poście nie pisałeś nic o lusterkach.
  2. Samowystarczalny piesek :> http://http://video.interia.pl/obejrzyj,film,116596
  3. BUSTED!
  4. No, a jak Ronaldo brał ślub jakieś 3 lata temu (wtedy jeszcze był w Realu), to gości weselnych woziło 20 srebrnych A8 (nie pamiętam ile dokładnie było tych Audiczek, wiem, że podawali w Teleexpressie). Nie przyjechał chyba tylko Zidane, bo akurat rozgrywał wtedy jakiś charytatywny mecz.
  5. Pięknie Ci to Audi wyszło. Można się przyczepić do końcówek wydechu. Reszta super, a niepozorny napis "1.9 TDI" na tylnej klapie nie zdradza mocy jaka w nim drzemie Jedyne co mnie zastanawia, to po co ci 2 przyciski do przednich przeciwmgielnych? Wydawało mi się, że w wersjach po lifcie '99 tam był przycisk do ESP
  6. I dobrze :> A nie wiesz, czy są jeszcze sponsorem Realu? Bo pamiętam, że jak byli, to każdy piłkarz mógł sobie wybrać jakie chciał. Dudek dostał Q7
  7. Ale jak ta zabawa wygląda? Układamy szachy tak samo na planszy i jak ktoś się ruszy to wysyła SMS/PW/e-mail i na wzajem przekładamy? Wybaczcie moje zdziwienie, ale wcześniej się z tym nie spotkałem
  8. A mnie się zdawało, że w A4 B5 nie było możliwości odłączenia Airbagu. Gdzieś widziałem naklejkę, że na fotelu pasażera nie można przewozić małego dziecka w foteliku tyłem do kierunku jazdy.
  9. A sprawdzilibyście tego: http://moto.allegro.pl/item731592991_audi_a4_avant_1_9tdi_rok_98.html Pisze, że nieuszkodzony, ale coś mi się wydaje, że ze zderzakiem było robione i na pierwszych 2-óch zdjęciach, jakby odpadał.
  10. Aukcja została usunięta przez pracownika Allegro czekamy na odp na maila Skoro po twojej interwencji usunęli mu aukcję, to raczej już nie odpowie
  11. I tak trochę drogo A tu się przyjrzałem i:
  12. Raczej na pilota, no bo inaczej ciężko Przyczepiłbym się do złego spasowania maski i błotników, ale może tylko mi się zdaje, więc poprawcie jakby co
  13. Mnie się podoba Audi seryjne, bez tuningu, choć małe przeróbki są dopuszczalne. Ten jest moim zdaniem lekko przesadzony. Najbardziej wkurzają mnie nadkola, lusterka i ta obleśna kierownica ... zapomniałbym jeszcze ten syf. Ja bym tak nie mógł
  14. Ja bym jeszcze dodał, że brak spryskiwaczy reflektorów, el. ster. foteli przednich, nagłośnienia BOSE, Airbagów kurtynowych (bo widziałem już na Allegro "A-czwórki" z 10 PP, a nie "tylko" 4
  15. Mój sąsiad ma Peugeota Partnera 2.0 HDi/90 KM z 2004 r. Nawet przyjemnie się nim jeździ. Ma go od nowości, przejechał nim ponad 200 tys. km (taka praca) i mówi, że jest zadowolony. Pamiętam, że jak sprzątaliśmy piwnicę, to na 3 razy wszystko wywieźliśmy (stare pralki, wózki etc.). Używa go też jako rodzinnego, bo ma z tyłu kanapę 3 os. Czasem przyjeżdża też dostawczym Fiatem Ducato I/Peugeotem J5 (nie pamiętam który to, podobne są), ale jego już od dawna nie produkują, więc dla ciebie odpada
  16. A jak myślisz, czy absolwent technikum elektrycznego (czteroletnie) przydałby się? Tak się składa, że mam wielu kolegów, którzy ukończyli szkołę w tym, jak i poprzednim roku, większość zdała egzamin zawodowy i ma tytuł technika elektryka. Chłopaki 20-21 lat, ale znalazłoby się paru, którzy dużo umieją (dobre oceny mieli, 2-óch było nawet na ogólnopolskiej olimpiadzie elektrycznej, jeden zajął chyba 7 miejsce i miał zapewnione miejsce na wydziale elektrycznym AGH). Jak myślisz, będzie coś z tego?
  17. Bo nie bardzo miałem gdzie to dać. Jest na forum jakiś temat o wieś tuningu?
  18. Jak obiecałem Mam tu biedne, zarąbane Audi. Stawiam na zazdrosnych sąsiadów. Powiedzenie "dobry sąsiad to skarb" można włożyć między bajki
  19. A pojedynek na kiedy wyznaczono? Bo nie wiem, ile mamy czasu
  20. Zamontuj mu po kryjomu LPG, troszkę spowolni mu zapał
  21. :> :> Teściowie... nie ma to jak rodzinne spotkania przy grilu. Że też ja (narazie) nie mam tego problemu :> Najlepiej kup sobie S4, a potem wyślij MMS-a z podpisem: "I co teraz powiesz?"
  22. Znajduje. Mam jeszcze 2 ciekawe w zanadrzu. Podeśle na forum później
  23. Znalazłem, jakaś duńska firma przerobiła TT-ke na pick-upa :> Nie jest to klasyczny pick-up tylko mała modyfikacja. Mnie się niezbyt widzi, jakoś prymitywnie wygląda. A jak wam się podoba? cały artykuł TUTAJ

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.