Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1991Kamil

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 1991Kamil

  1. Absurdy drogowe :> http://moto.onet.pl/132586,5539712,1,zdjecie.html?node=27#id5550422
  2. http://truly-madly-deeply.blog.onet.pl/Zaloz-gume-na-instrument,2,ID392012743,n :>
  3. Był 1.9/115 w B6, tu nawet tak piszą: (choć mi się wydaje, że trochę pomieszali) http://www.autocentrum.pl/audi/a4/b6.html tu go testowali: http://cokupic.pl/dane_techniczne_produktu/Audi-A4-19-TDI-115KM/4e80213104572dbf a tu jakieś przykładowe z Allegro: http://www.allegro.pl/item709205308_audi_a4_1_9_tdi_115km_kombi_alu_climatronik_zobacz.html
  4. Może dzieje się, tylko tego nie widać Tak jakby to był rzeczywiście kluczyk do odłączania Airbagu pasażera, to tego nie widać aż do wypadku
  5. Goła babka strzela bramkę w meczu Barca - Valencia http://video.interia.pl/obejrzyj,film,117663
  6. Potrzeba, drugiego Audi :>
  7. Chyba bardziej Jasiem Problem w tym, że trzeba się jeszcze spodobać jakoś tej małej. Z tym może być problem, bo nie wszystkie kobiety cenią intelekt i charakter
  8. Więcej wydasz na to piwo, niż otrzymasz za butelkę Może rób zakupy i wyprowadzaj psy sąsiadkom.
  9. Wydaje mi się, że powinny pasować. Mają taki sam chwint, na którym korbka jest dokręcona? Porównaj i oceń.
  10. 1991Kamil odpowiedział(a) na marcys temat w Lifestyle i Hydepark
    ... i czasu. Niektórzy koledzy mówią, że bardzo kusi, ale ja nigdy nie miałem z tym problemów, podobnie jak z fajkami i wódką Kiedyś moi koledzy po powrocie ze szkoły przegrali 200zł na automacie a wygrali 0
  11. Różowy Bnetley http://moto.onet.pl/131896,5491595,1,zdjecie.html?node=27#id5491596 jaki słitaśnyyyy
  12. Możesz zbierać złom i zanosić do skupu. Za szklane butelki i puszki aluminiowe też płacą. Ja tak robiłem, choć nie dorobiłem się kokosów, to zawsze jakieś drobne były
  13. Jak informatyk usypia dziecko :> http://www.klikplej.pl/film,4847
  14. A co powiecie na to? http://www.tuningmania.pl/art/index.php?option=com_content&task=view&id=287&Itemid=66 Poznalibyście czym było kiedyś?
  15. Ciężka sprawa zrobić takie okulary i umieścić tam wszystkie modele samochodów i cena pewnie zaporowa. A serwisy wyspecjalizowane w poszczególnych markach mają odpowiednich pracowników i nie będą potrzebować owych binokli
  16. No to w Polsce by nim długo nie pojeździł Na mój gust trochę za duże nadkola, a reszta może być
  17. Kibic strzelił bramkę z karnego :> http://www.youtube.com/watch?v=uPvJQXlR_0E&feature=player_embedded
  18. gustowny breloczek :> To raczej będzie blokada kierownicy, bo nic innego już nie przychodzi do głowy. A może to jest domontarz kolumny. Jakieś zabezpieczenie, zrobione jeszcze przez poprzedniego właściciela, żeby utrudnić złodziejowi dostęp do stacyjki
  19. Może to nie jest takie śmieszne (ale może ktoś będzie się śmiał). Jakieś odniesienie można znaleźć na tym forum. Sprzedasz żonę czy samochód? http://wiadomosci.onet.pl/2045848,69,sprzedaja_zony_do_domow_publicznych_by_splacic_dlug,item.html
  20. A macie coś pod IE albo Netscape Navigator? Sprawdziłbym sobie Swoją drogą ten śledzik strasznie mnie wkurza, pokazuje się nie proszony. Wszyscy koledzy się tym jarają, ciągle opowiadają, co tam widziel
  21. A te lusterka występują też z prawym dużym? Bo nieraz widziałem A4 z dwoma takimi samymi lusterkami (przeważnie to były sprowadzone z Anglii lub USA).
  22. Jak seryjne to zmieniam zdanie Wolałbym jakieś jaśniejsze, kremowe ale niebieski też może być A kierownica też seria? Bo wydawało mi się, że w S4 była taka masywniejsza bardziej okrągła. Jak nie wiesz o jaką chodzi, to zaraz wrzucę jakieś photo
  23. To znaczy, że muszę być obeznany w temacie, czy wystarczy, że znam się na PP i coś znajdę (Internet/książki)?
  24. Piękne S4, świetny kolorek. Jedynie nie bardzo widzą mi się uchwyty we wnętrzu w kolorze nadwozia, ale to tylko moje zdanie. Były w serii czy to twoja sprawka?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.