Treść opublikowana przez 1991Kamil
-
[ALL B5] [ALL B5] A4 by Cypis :)postojówki US str.65
Audi dobre tylko brewki z lamp przednich i tylne do wymiany. Chromowany grill mnie akurat nie przeszkadza, może być. Jeśli tobie się podoba to go zostaw. I jeszcze dołożyć jakieś fele Tak zapytam, na którym zdjęciu to widać?
-
[B5 ARG] Czarna A4 :)
łane, kolorek i fele super
-
Fiat Brava
Racja, teraz sprawdzałem. Myślałem tak, bo wujek ma Siene w podstawowej wersji z silnikiem 1.4 60 KM. Jeżdżą nią już z 10 lat a jeszcze nie ma przejechanych 100 tys.
-
Niebieska Aczwóreczka 1.9 TDi
ładne, kolorek, fele, dobre wyposażenie. Zapodałbyś foty z wnętrza i silnika
-
Fiat Brava
A czasem 1.4 nie miał 60 KM. Wiem, że 1.2 8V miał 60, a 16V 80 KM, więc nawet mocniejszy jest. Z Bravo miałem styczność tylko raz, bo kolega miał Diesla 1.9 JTD i rozwalił go. Mówił, że naprawa go wyniesie 4000 zł. Ale on jest cwaniak i lubi opowiadać bajki.
-
[B5 AFN --> AKN] Moja niuńka
Piękne i do tego choć bardziej podobał mi sie kolor poprzedniej, ale ta lepsza i silnik też mocniejszy. Super fele. Zapodaj jakieś zdjęcia silnika i wnętrza.
-
[B8 CAG] Moje Audi sedan
Autko piękne, wstawić xenony i spryski i będzie super
-
[B5 AEB] Sedan 1.8T 201,5KM i 281,6NM, na koxie SPRZEDANA:(
Spoko i te fele mogą być. Szkoda, że nie ma klimy. Powodzenia w dalszych modyfikacjach
-
[B5 AVG] Mój passat
A jak będziesz montował te spryski to będziesz wycinał dziury w zderzaku, czy kupisz taki pod spryskiwacze? Jak chcesz wyciąć, to jak to zrobić tak, żeby było równo jak fabrycznie?
-
[B5 AHH] Złoty klekocik AHH+ (178KM i 375Nm) - NOWE MODY...
Audi piękne, ale po opisie "Złoty klekot" spodziewałem się więcej, myślałem, że bardziej złoty metalik ale ten też bardzo ładny. Nowa kiera też pasuje. Powodzenia w dalszych modach. A jak kolega, zadowolony z zamiany?
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Piękne Audi, bardzo udane mody, fele halogeny. I do tego ten kolorek. Lubie czerwone auta A spryskiwacze jak są w oryginale to jak się je włącza? Razem z przednią szybą psikają na lampy? Nabytek fajny, też mam "małe" Audi tylko w mniejszej skali bo chyba 1/40 czerwone i srebrne w wersji 1.8 T Ale robili go jacyś niekompetentni ludzie, bo na podwoziu pisze" "Manufactured under a license of Audi A6" :>
-
Moja zielona niunia
Bez alufelg nieciekawie wygląda. Zrób zdjęcie na alu to zobaczymy. Przedni zderzak od RS4?
-
[B5 AFN] Moja A4
Ładne A4. Rzeczywiście przydałyby się reflektory z nowszego modelu i felgi. Co do drewna w środku to nawet podoba mi się, choć wolę ciemniejsze odcienie i jaśniejsze wnętrza. Dołożyłbyś więcej fot
-
[B5 AHU] Mój krokodyl
Ale w takim kolorze? Kiedyś na Allegro widziałem Avanta z przed liftingu właśnie w takim odcieniu. Facet zapewniał, że bardzo rzadki jest
-
[B5 AJM] A4 Avant Brilliant Black - seria plus dodatki
Piękne czarne kombi. Chromowane listwy i relingi bardzo ładnie wyglądają. I ten środek, drewno + jasna skóra. Szkoda tylko niebieskich plastików, ale jak mówiłeś da się je przeżyć. Felgi to Bolero z Audi A8? Podobny wzór.
-
[B5 ADR]niebieskie wozidelko b5 nowe fotki
Audi ładnie się prezentuje fajne oryginalne felgi. Przydały by się jednak lampy od wersji po liftingu. Środek trochę taki ciemny, można by dołożyć aluminium/karbon ewentualnie drewno i te obwódki na zegary, to ładnie będzie wyglądało. Widze, że masz duże prawe lusterko. Bardzo fajna rzecz, w tym mniejszym mało widać
-
[B5 AHU] Mój krokodyl
Ładny prezent sobie sprawiłeś Kolor ciekawy, pokaż co ma w środku. Te opony to zimówki? Nie wielu zakłada na alufelgi zimowe opony.
-
Audi A4 sedan/AVANT B5 8D w top gear?
Pamiętam, że w bardzo odległych czasach na TVP były takie programy motoryzacyjne, jak "MOC" albo "AutoMania" i tam na pewno było to Audi. Bodajże to była wersja 1.9 TDI w zielonkawym kolorze Niestety nie posiadam żadnego nagrania
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
Czemu niestety?
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
tak dziś
-
[A3 1.9 TDi ASZ] 130 km black
Fajne A3, jeszcze do tego jakieś ładne felgi "17, najlepiej Audi. Zacisków nie musisz malować, chyba, że ocenisz, że pasują. Za to podłokietnik między fotelami to przydatna rzecz
-
Audi A3 1st. nowe fotki
Wrzuć foty to pooglądamy twój pojazd
-
[INNE] Audi 100 C4
Piękne Audi. Jeszcze bogato wyposażone. Zawsze podobało mi się Audi 100, chociaż wolałem "Cygaro", ale C4 też jest wspaniałe. Ogólnie wole sedany niż kombiaki (choć dla mógłbym zrobić wyjątek). A100 ma wspaniałą sylwetkę klasycznego 4-drzwiowego sedana. Znajomy ma takie Audi tylko silnik 2.8\174 w Avancie i jest zadowolony. Nie wiem czy to tylko moje przywidzenie, ale wydaje mi się, że masz jakoś duże szpary między maską a lampami. Ale może to tylko złudzenie.
-
[B5 AVG] Mój passat
Ja bym jeszcze dołożył na przód lampy przeciwmgielne. Nie wiem czemu, ale zawsze podobały mi się światła w zderzaku.
-
[B5 AJM] Mój nowy nabytek, czarny avant
Ładne Audi i jeszcze bogato wyposażone. Przydałaby się jednak trójramienna kierownica, może jakieś ładniejsze dywaniki, coś z logiem Felgi oryginalne zostawiłbym. Jeszcze zapytałbym o tą nawigację w FIS-ie. Wyświetla sam opis? Rozumiem, że obsługujesz ją przyciskami między fotelami. Do tej pory miałem styczność jedynie z kolorowymi z wyświetlaczami w konsoli.