Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1991Kamil

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 1991Kamil

  1. To może być taka odp: The best indie film is "Butch Cassidy and the Sundance Kid" Trzeba odpowiadać całymi zdaniami czy wystarczy jedno słowo? Odpowiedziałem na wszystkie pytania pod tymi obrazkami, ale pkt nie dostałem
  2. A takie pytanko: O co mogłoby im chodzić? Najlepszy film Bolywoodu? Wiele znanych produkcji jest przecież.
  3. A te pytania, co zdobywa sie za nie punkty to gdzie można odpowiadać?
  4. A podczas rejestracji ostatnie pole "Combination" co oznacza? Jakieś hasło tam się wpisuje? ____________________________________________ OK już sobie poradziłem A z tą grą, co się zbiera punkty na start, to gdzieś trzeba kliknąć? Bo nic takiego mi nie wyskoczyło ;(
  5. A nie wiecie, czy można przekładać punkty z jednego konta na drugie? Np. jakby komuś brakowało paru pkt. do jakieś nagrody, to czy mógłby ktoś mu ofiarować?
  6. A ten silikon w sprayu nie śmierdzi? Żeby się we wnętrzu później nie udzielało.
  7. Mam problem z lewym lusterkiem do Opla Astry G (1998 r.). Zdarzyła się dziś mamie drobna stłuczka i zbiła lusterko. Co radzicie zrobić, kupic nowe całe czy na części i poskładać. Co taniej wyjdzie? A z malowaniem jak, można pomalować obudowę czy lepiej szukać pod kolor nadwozia? Lusterko oczywiście el. sterowane i podgrzewane. Znalazłem tu 2 oferty i ciekawi mnie czemu różnią się tak wyraźnie ceną: 86.70 zł http://www.czesci24.pl/szczegoly/150416/lusterko_zewnetrzne 162.00 zł http://www.czesci24.pl/szczegoly/165166/lusterko_zewnetrzne
  8. 1991Kamil odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Widzę, że temacik o profanowaniu To srebrne A4 to głupota. Co to za jakieś zaczepy z przodu i ten napis "tuning" Mam tu kilka innych "ciekawych" Audi
  9. Mógłbyś nieco objaśnić przy tych nagraniach? Wielkość 50% obrazu to chodzi o format na ekranie? A te linie 480 TVL to od czego?
  10. - kolor - silnik - wyposażenie - fotele Można zaproponować jakieś fajne fele, lampy z wersji po lifcie. W środku kierownica od S4 i na drzwi karbon/drewno. Fotele ładnie wyprofilowane i ten odcień. Szkoda, że nie skóra
  11. W Octavii I też jest Haldex
  12. - silnik - wnętrze - wyposażenie - felgi
  13. Też mi się tak wydaje. A tak z ciekawości, jaki to Merc?
  14. O to chodziło :> http://www.youtube.com/watch?v=Jv6d6E7t6lc
  15. A felgi jaki model? Widziałem takie kiedyś w A8
  16. Bardzo ładnie zrobione autko, zaproponowałbym mu halogeny. Te lusterka to od S4/RS4 czy chromowane nakładki z allegro?
  17. 1991Kamil odpowiedział(a) na HULK temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Audi piękne i kolor też, ale za tylne lampy należy się :
  18. Wielki Mix YouTube. Kultowy już filmik http://www.youtube.com/watch?v=jSiRd-QTDLI
  19. Na wp są geniusze i "znafcy", wklejają zdjęcia najnowszych modeli, a informacje tyczą się poprzednich generacji. Jesz piszę herezję, że Audi A6 jest klasa średnia, a Passat konkuruje z Mercedesem E i BMW 5 :>
  20. Żeby kasę zdzierać Można by się tak z kimś umówić, że będzie jechało we dwóch/trzech i wtedy nie przyślą foty
  21. Gdzie to czytałeś, zapodaj linka
  22. Ładne coupe, ale przydałoby mu się parę modów. Zacząłbym od zdjęcia spoilera i zmiany alufelg. A to, że rejestracje robione w PS widać, trochę krzywo napisane 22222
  23. A miałem to dodać, uprzedzieś mnie Zapodam więc 2 trochę dłuższe filmiki przedstawiające tę akcję. Filmy z zajść trwają 6-8 min. więc można powiedzieć, że walki trwały dłużej niż sama gra [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 14:54_________________________________________________ Przynajmniej opel vectra napisał poprawnie No nie zupełnie, bo u Opla kombi nazywa się Caravan Mógł jeszcze dopisać Ałdi Ku 7 albo Beemwu serji 6 :>
  24. 1991Kamil odpowiedział(a) na elmo814 temat w Lifestyle i Hydepark
    A w tych stanach, w których jest zima? Bo w tych cieplejszych, na południu jak Texas czy Arizona taka zima to rzadkość. Słyszałem o tym. Gdzieś natknąłem sie na to, szukając informacji o przepisach w Polsce (może forum onetu?), ale gość pisał tam, że wszędzie są znaki STOP. Czy są jeszcze jakieś inne rozwiązania, bo wydaje mi się, że muszą, choćby dlatego, że na niektórych filmach widziałem sygnalizację świetlną. A co w przypadku, gdy dojadą 2 lub więcej w tym samym czasie? Są jakieś inne reguły regulujące to w dalszej kolejności (np. zasada prawej ręki/strony)? A jak się wpychają, to jak udowodnić winę w razie wypadku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.