Treść opublikowana przez 1991Kamil
-
Lockerz.com
To może być taka odp: The best indie film is "Butch Cassidy and the Sundance Kid" Trzeba odpowiadać całymi zdaniami czy wystarczy jedno słowo? Odpowiedziałem na wszystkie pytania pod tymi obrazkami, ale pkt nie dostałem
-
Lockerz.com
A takie pytanko: O co mogłoby im chodzić? Najlepszy film Bolywoodu? Wiele znanych produkcji jest przecież.
-
Lockerz.com
A te pytania, co zdobywa sie za nie punkty to gdzie można odpowiadać?
-
Lockerz.com
A podczas rejestracji ostatnie pole "Combination" co oznacza? Jakieś hasło tam się wpisuje? ____________________________________________ OK już sobie poradziłem A z tą grą, co się zbiera punkty na start, to gdzieś trzeba kliknąć? Bo nic takiego mi nie wyskoczyło ;(
-
Lockerz.com
A nie wiecie, czy można przekładać punkty z jednego konta na drugie? Np. jakby komuś brakowało paru pkt. do jakieś nagrody, to czy mógłby ktoś mu ofiarować?
-
[B5 AFN] Problem z rysującymi się szybami
A ten silikon w sprayu nie śmierdzi? Żeby się we wnętrzu później nie udzielało.
-
[INNE] Zbite lusterko Astra II
Mam problem z lewym lusterkiem do Opla Astry G (1998 r.). Zdarzyła się dziś mamie drobna stłuczka i zbiła lusterko. Co radzicie zrobić, kupic nowe całe czy na części i poskładać. Co taniej wyjdzie? A z malowaniem jak, można pomalować obudowę czy lepiej szukać pod kolor nadwozia? Lusterko oczywiście el. sterowane i podgrzewane. Znalazłem tu 2 oferty i ciekawi mnie czemu różnią się tak wyraźnie ceną: 86.70 zł http://www.czesci24.pl/szczegoly/150416/lusterko_zewnetrzne 162.00 zł http://www.czesci24.pl/szczegoly/165166/lusterko_zewnetrzne
-
Audi po tuningu
Widzę, że temacik o profanowaniu To srebrne A4 to głupota. Co to za jakieś zaczepy z przodu i ten napis "tuning" Mam tu kilka innych "ciekawych" Audi
-
[ALL] Wybita szyba i pomoc w kupnie kamery
Mógłbyś nieco objaśnić przy tych nagraniach? Wielkość 50% obrazu to chodzi o format na ekranie? A te linie 480 TVL to od czego?
-
[B5 ABC] Czarna Perła 2,6 V6 by Arturo86r
- kolor - silnik - wyposażenie - fotele Można zaproponować jakieś fajne fele, lampy z wersji po lifcie. W środku kierownica od S4 i na drzwi karbon/drewno. Fotele ładnie wyprofilowane i ten odcień. Szkoda, że nie skóra
-
Skoda 4x4 czy to samo co quattro
W Octavii I też jest Haldex
-
[B5 AMX] Moja A4 / S4 2.8Q
- silnik - wnętrze - wyposażenie - felgi
-
Dziwny element w mercedesie
Też mi się tak wydaje. A tak z ciekawości, jaki to Merc?
-
Strefa Śmiechu
O to chodziło :> http://www.youtube.com/watch?v=Jv6d6E7t6lc
-
[B5 AFN] Czesterowóz :)
A felgi jaki model? Widziałem takie kiedyś w A8
-
[B5 AFN] Czesterowóz :)
Bardzo ładnie zrobione autko, zaproponowałbym mu halogeny. Te lusterka to od S4/RS4 czy chromowane nakładki z allegro?
-
moja czarna b5
Audi piękne i kolor też, ale za tylne lampy należy się :
-
Strefa Śmiechu
Wielki Mix YouTube. Kultowy już filmik http://www.youtube.com/watch?v=jSiRd-QTDLI
-
Raport DEKRA
Na wp są geniusze i "znafcy", wklejają zdjęcia najnowszych modeli, a informacje tyczą się poprzednich generacji. Jesz piszę herezję, że Audi A6 jest klasa średnia, a Passat konkuruje z Mercedesem E i BMW 5 :>
-
Fotoradar-dziwna sytuacja
Żeby kasę zdzierać Można by się tak z kimś umówić, że będzie jechało we dwóch/trzech i wtedy nie przyślą foty
-
Norma euro5 ?
Gdzie to czytałeś, zapodaj linka
-
Plymouth Laser Turbo
Ładne coupe, ale przydałoby mu się parę modów. Zacząłbym od zdjęcia spoilera i zmiany alufelg. A to, że rejestracje robione w PS widać, trochę krzywo napisane 22222
-
Strefa Śmiechu
A miałem to dodać, uprzedzieś mnie Zapodam więc 2 trochę dłuższe filmiki przedstawiające tę akcję. Filmy z zajść trwają 6-8 min. więc można powiedzieć, że walki trwały dłużej niż sama gra [br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 14:54_________________________________________________ Przynajmniej opel vectra napisał poprawnie No nie zupełnie, bo u Opla kombi nazywa się Caravan Mógł jeszcze dopisać Ałdi Ku 7 albo Beemwu serji 6 :>
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
- Ślisko
A w tych stanach, w których jest zima? Bo w tych cieplejszych, na południu jak Texas czy Arizona taka zima to rzadkość. Słyszałem o tym. Gdzieś natknąłem sie na to, szukając informacji o przepisach w Polsce (może forum onetu?), ale gość pisał tam, że wszędzie są znaki STOP. Czy są jeszcze jakieś inne rozwiązania, bo wydaje mi się, że muszą, choćby dlatego, że na niektórych filmach widziałem sygnalizację świetlną. A co w przypadku, gdy dojadą 2 lub więcej w tym samym czasie? Są jakieś inne reguły regulujące to w dalszej kolejności (np. zasada prawej ręki/strony)? A jak się wpychają, to jak udowodnić winę w razie wypadku? - Ślisko