Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1991Kamil

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 1991Kamil

  1. jaka obraza majestatu? mam już prawie identycznie EOT Chodziło mi o wyposażenie w kij baseballowy. To bardziej pasuje mi do BMW albo Golfa, bo nimi wożą się dresy* :> ________________________ *Nie zawsze.
  2. 1991Kamil odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Laik nie odróżni RS4 od zwykłego Avanta Kiedyś zostałem zgromiony za zbytnią znajomość. Już dawno, w szkole robiliśmy na grafice jakieś obrazki, a ja przerabiałem sobie znalezione w necie fotki Audi. Akurat robiłem RS2 i wdał się kolega w kłótnię, że to 80. Twierdził, że to: Nie widział, że ma lampy, felgi i lusterka do Porsche Nawet czytałem o tym w którymś AŚ z 2001 r. Ale była tylko taka mała notka i zdjęcie srebrnej RS-y. Trochę mało. Należy się więcej, bo to najszybsze kombi świata (w tamtych czasach)
  3. Taka profanacja i za razem obraza majestatu A w komentarzach jeszcze więksi "znafcy" piszą głupoty, że to wnętrze BMW albo, że Audi ma 5 kółek w znaczku :>
  4. 1991Kamil odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    No piękna i do tego jasna skóra w środku. A tym zdjęciem to ktoś chciał się pewnie nam pochwalić, że potrafi jechać 300 km/h. Czy one czasem nie miały blokady pow. 250 km/h?
  5. 1991Kamil odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Wydaje mi się, czy ta ostatnia RS-a ma drewno zamiast karbonu?
  6. A dobrej, dobrej. Przed chwilą skończył się Dr. House
  7. 1991Kamil odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    I dlatego masz go w podpisie
  8. A jak jest z rejestracją auta z kier. po prawej stronie w PL. Podobno nie da się. Przed chwilą w radiu słyszałem, pisało też na Onecie, że Naczelny Sąd Administracyjny podtrzymał to, ale każdy przypadek będzie rozpatrywany z osobna.
  9. 1991Kamil odpowiedział(a) na endriuu temat w Lifestyle i Hydepark
    Można wiedzieć ile takie cudo pali? Oczywiście pytam tych, co mieli z nim styczność.
  10. A czy jak mam się założone konto to można zrezygnować i skasować go czy musi już zostać?
  11. Wrzuć zdjęcia A czemu świnka?
  12. Zastanawiał się ktoś już nad dzisiejszym pytaniem? O co może chodzić z tym radiem, Volume, mute?
  13. Super Audi, bogate wyposażenie, silnik V6 Kolor i fele też dobre. Przydałoby się więcej fotek, najlepiej po zmianach.
  14. Audi ładne, kolorek i wyposażonko też niezłe Te światła poliftowe robią swoje Mógłby mi ktoś pokazać na jakieś focie jak wyglądają halogeny w samochodach z przed 1999 r.? Wszędzie widziałem tylko te poliftowe, okrągłe.
  15. Gey Test :> http://www.joemonster.org/art/7197/Doroczny_test_Czy_jestes_gejem_ BHP kobiety w pracy http://www.joemonster.org/art/7064/BHP_w_pracy_kobiety Pakowanie męża przed wyjazdem http://www.joemonster.org/art/7114/Pakujesz_meza_przed_wyjazdem_
  16. I właśnie z tym nieraz są jaja. Czytałem nieco o tym w gazetach, było też kilka programów w TV. I w jednym mówili o takiej jednej drodze, na której paru kierowców sobie coś zrobiło, a nikt się do niej nie przyznaje (jedna gmina, druga) i tak odsyłają do siebie. Jednym słowem "droga niczyja"
  17. Ktoś z was uzbierał już te 20 znajomych? Po tym podwaja każde punkty i przysyłają te koszulki, o których pisał Hugo. Ma ktoś jeszcze taki t-shirt?
  18. A co już coś zgubiłeś na naszych wspaniałych drogach? Z tym to jest mase roboty, bo jeszcze trzeba to zgłosić policji i udowadniać, że jechało się zgodnie z przepisami a nie np. na drodze o ogr. 50 jechać 150
  19. A czy ktoś z forum już zamówił sobie coś na tym? Gdzie można zobaczyć nagrody?
  20. A mógłby ktoś wrzucić zdjęcie jak wygląda taka ogrzewana szyba w Fordzie? Bo nie widziałem jeszcze z bliska żadnego z takim udogodnieniem, a na internetowych nie widać żadnych drucików.
  21. A są tam filmiki z jakimiś 2 pajacami. Za to nie bedzie punktów?
  22. To pewnie nie dostane pkt za tamte A jest jeszcze jakaś możliwość poza logowaniem/ pytaniami i zapraszaniu znajomych?
  23. Przez przypadek podczas wyszukiwania informacji i zdjęć Audi, m. in. A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.