Treść opublikowana przez 1991Kamil
-
[INNE] BASSET HOUND
Znajomy miał takiego z 7-8 lat ale potem zachorował i zdechł Piesek bardzo fajny, zabawa z nim była niezła, tylko strasznie głośno szczekał. A to jeszcze w bloku na ostatnim piętrze.
-
Wasze zdanie o...
I ja Śmierć = + 1000 pkt. popularności
-
Interaktywne konferencej www.chatroulette.com :D
Trza mieć camera? Jak tak to lipka :gwizdanie:
-
[ALL B5] Ballada o czarnym Audi :)
Dobre :>
-
[ALL] Asus n71v. Jak zrobić TV?
A próbowałeś z pilota? Masz w nim baterie?
-
Jaki monitor
dzięki Ogólnie to może być do gier i filmów, ale też do domowego użytku jak Internet, praca. Do pracy biurowej czy grafiki też w jakimś małym stopniu bo zdarza się, że coś robie jak ktoś prosi. Kolor nie musi się komponować z pokojem nawet podobają mi się czarne. Chciałbym Full HD ze złączami HDMI. Dobrze jakbym miał tuner TV, ale nie musi.
-
Jaki monitor
Nadchodzi powoli czas na zakup nowego monitora. Moglibyście mi napisać z jakich korzystacie lub co warto kupić. Myślałem nad 22" i tak do 700 zł. Zastanawiałem się nad Samsungiem lub LG. Co moglibyście polecić?
-
Liga Mistrzów 2009-2010
18 min. i 1-0 dla ARS
-
Liga Mistrzów 2009-2010
Pany, kto nie ma nSport a chce sobie obejrzeć meczyk to program SopCast i Channel - 80249 albo wbić na Soccer-live i tam w transmisjach są linki.
-
Liga Mistrzów 2009-2010
To nie wiem. Zawsze było tak, że jak ktoś gra w środe to rewanż ma za tydzień we wtorek i odwrotnie (np. Chelsea z Interem) ale może tak jest. Najwyżej dziś obejże Bay- MU a jutro FCB - ARS.
-
Zgubienie prawa jazdy
A trzeba płacić 70 zł za nowy dokument czy więcej?
-
Liga Mistrzów 2009-2010
No meczyk dobry a teraz pora na rewanż. Nie wiecie czy dziś jest rewanż Barcy z Arsenem? Bo gdzieś mówili, że dziś jest Man Utd - Bayern a jutro Barca - Arsenal.
-
Strefa Śmiechu
Psy chciały pożreć radiowóz http://www.poboczem.pl/filmiki/video,vId,163468,vSort,1,vTime,3
-
Auto na wesele - szukam na 18 września
Mój wujek jakiś miesiąc temu sprawił sobie Sharana z TDI 115 KM. Sprowadził sobie z Belgii, lekko stuknięty. Jest czarny i z 2007 r. brzydal Slicne Audi nie znacie sie
-
Test Exeo vs. A4 - czyli czy daleko Spadło jabłko od jA4błoni
Dla mnie porównywać Skode czy Seata do Audi to lekka profancja. Może odkąd należy do grupy VW poprawiła sie jakość i są to dobre samochody, to jednak to i nic mu nie dorówna. A artykuł fajny :oklaski:
-
Pytanie o fotke z fotoradaru
Rozwalił mnie ten artykuł. Wszystko w nim tak łatwo poszło. Trochę nie chce mi się wierzyć, że jak ktoś może wypierać się czegoś w żywe oczy i zasłonić odwową zeznań to uniknie mandatu. Niby jest takie prawo, ale tak by te fotoradary na siebie nie zarabiały, bo każdy by odmawiał. Wystarczyłoby włożyć ciemne okularki albo maskę Teletubisia ( :>) i już zdjęcie nieczytelne.
-
0,11mg alkoholu, jakiej spodziewać się kary...
Jak będziesz przechodził powtórny egzamin to możesz mieć ciężko, bo słyszałem, że "pijaków" zawsze ulewają. Znajomy mi mówił, że jego oblał na tym, że nie włączył kierunkowskazu przy omijaniu przeszkody, chociaż pasa nie zmieniał, bo jezdnia szeroka. Ale udupił go. A ten znajomy trochę głupio wpadł, bo skądś sobie wracał, siedział jeszcze w aucie i wtedy otworzył sobie piwo. Widziały go takie dwie c*py sąsiadki i zadzwoniły po policje. Od tej pory jest ich śmiertelnym wrogiem :> A bez prawka sobie nie raz śmigał. Gliniarz w większości go tu znają więc nawet mu odpuszczali.
-
Pytanie o fotke z fotoradaru
Właśnie, a co ze zdjęciami robionymi od tyłu? Nic nie napisali.
-
Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
No chyba. Przed chwilą skończył się Kill Bill na TVN, więc może coś po japońsku
-
Problem z HP
A rozkręcałeś ją? Bo mnie się tak kiedyś stało, że przyciski mi nie działały (dopiero po włączeniu klawy ekranowej i pobawieniu się nią) bo rozkręciłem ją żeby odkurzyć w środku i źle powkładałem gumki pod klawiszami. Coś było przyblokowane i nie działały
-
Liga Mistrzów 2009-2010
a mówiłem kibicować Arsenalowi Również się dołączam, po odpadnięciu CFC
-
USB (?) z przodu komputera.
Różowy byłby dobry :> Jak masz tyle wolnego miejsca, to wsadzisz gdzie będzie pasować. Tylko, jak już będziesz miał wersje z FireWire to zobacz w instrukcji swojej płyty, gdzie podłącza się USB a gdzie IEEE bo jak źle podepniesz to możesz spalić. Wydaje mi się, że FireWire pracuje z większymi napięciami (jeszcze to sprawdzę).
-
USB (?) z przodu komputera.
Musisz to wsadzić tam, gdzie masz miejsce na napędy. Jeśli to jest w miejsce dyskietki, to pewnie będzie trochę węższe. U mnie by takie nie podeszło, bo mam już wyrzeźbione miejsce na dyskietke (chyba, żeby trochę wyżej). A to jest fajne, kumpel ma podobny panel od nowości i tam może sobie wkładać karty SD z telefonu czy aparatu cyfrowego. Tylko kup sobie pod kolor obudowy, żeby pasował.
-
USB (?) z przodu komputera.
Ten FireWire to coś podobnego do USB (w końcu pierwowzór), tylko rzadziej spotykany bo droższy w produkcji (w końcu wymyślony przez Apple). A to u Ciebie, to jest tylko zaślepka. Jak chcesz mieć IEEE to musisz sobie gniazdo kupić.
-
Karta graficzna nie działa :/
Spróbuj wywalić sterowniki do tej zintegrowanej płyty. Oczywiście przez słowo "wywalić" mam na myśli skasować, nie wyrzucić płytkę bo się może jeszcze przydać. Rozumiem, że rozmawiamy o kompie sąsiadki?