Treść opublikowana przez 1991Kamil
-
[ALL B5] Elastyczność silników
A np ciągnięcie jakiegoś ciężkiego ładunku może też zależeć od momentu? Kiedyś widziałem jakiś artykuł o czarnym A6 3.0 TDI po tuningu (chyba ABT) i miało może 300 KM i 600 NM. Były tam komenty, "że spokojnie mógłby TIR-a pociągnąć". Jakby był benzyna 3.0 (mniejszy moment) to by nie pociągnął? Kiedyś widziałem reklamę A6 Allroad jak holował ciężarówkę, ale on ma ze 400 nm.
-
[ALL B5] Jakie wyposażenie
No, to pikanie strasznie wkurza Miałem okazję pojeździć trochę Coltem 1.3 i tam właśnie jeden pas nie zapięty i pik pik co chwilę.
-
[ALL B5] Elastyczność silników
Skoro o tym mowa to może i ja zapytam. Diesle mają większe momenty obrotowe, to znaczy, że zawsze są elastyczniejsze?
-
Uwaga Pirat kogo złapali ?
Miał naklejkę A4-klubu? Ja się kiedyś natknąłem w tym programie na czerwone B5
-
Przegląd na dwa miesiące??
Mam takie pytanko dot. przeglądu rocznego, czy jak ktoś spóźni się parę dni, góra tydzień to czy jest przewidziana jakaś kara finansowa?
-
[ALL] Odnawianie (czyszczenie) wnętrza
1. Próbowałeś jakimś Pronto do drewna czy cóś? Tu masz jakieś forum o pielęgnacji samochodu, jest temat o drewnianych dodatkach http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=149 2. Jeżeli masz skórzane fotele, to możesz je spokojnie samemu wyczyścić. Jeśli welur lub inny materiał to lepiej zostawić to serwisowi. Możesz odkurzyć. 3. Jeśli to są zadrapania na plastiku to tak jak mówi kolega Pawlo nic nie zdziałasz A jeśli blacha to można pomalować. 4. Jeśli zależy Ci na tej naklejce tzn. podobała ci się i nie chcesz jej uszkodzić, to ostrożnie odklejać. Czasem się nie da, to można potraktować ciepłą wodą. Jak Ci nie zależy to możesz zerwać a pozostałości próbować zeskrobać paznokciem (ostrożnie, żeby nie podrapać deski!). Można też użyć ciepłej wody z gąbką i to zabawa na dłużej. Da radę też jakimś rozpuszczalnikiem, byle nie za mocny. Zmywacz do paznokci odpada - może zmienić kolor plastiku.
-
[ALL B5] Jakie wyposażenie
Sąsiad ma A4 z 1998 i ma drewno ale nie ma wyświetlanego info o niedomkniętych drzwiach.
-
Dlaczego do auta jest tylko 1 kluczyk?
i u mnie
-
Dlaczego do auta jest tylko 1 kluczyk?
Jak kiedyś oglądałem samochody na Allegro to widziałem B5-tki z 3 kluczykami, a jedna miała nawet 4 Czy jak ktoś kupował w salonie to dostawał wtedy tyle czy to dorabiane?
-
Rozbita szyba a prawo
O szybie czołowej to słyszałem. A jak to z pozostałymi?
-
Dzien Kobiet
Ja również dołączam się do życzeń
-
RS4 B5
Zdarza się Niektórzy chcą mieć najszybszego sedana z wyglądu. Ostatnio widziałem A4 B5 w sedanie ze zderzakami od RS-a. Bliżej się mu nie przyjrzałem, bo był daleko.
-
Lockerz.com
Co wpisaliście w odpowiedzie na dzisiejsze pytanie?
-
S6 C5 czy A6 2.7BiT? Co lepsze?
Wychodziły w bieli i to każda generacja Też mi się wydaje, że dla modów lepsze 2.7 T, a dla prestużu S6/RS6.
-
[ALL] Ciekawy szczegół w Fabii na pj
Nie wiem, co kultowego w tym BRA. Dla mnie to zwykły wieś tuning, choć jak patrzę na te fotki, co mi pokazałeś, to w niektórych samochodach nawet mi się podoba. Można zamówić sobie takie coś z jakimś dowolnym napisem/wzorem? Jakbym miał np. S4 to takie bra z wyhaftowanym emblematem S4\RS4?
-
[ALL] Ciekawy szczegół w Fabii na pj
Dla mnie shit, jak mógł zeszpecić taką wspaniałą kierownicę (pewnie była więcej warta niż cały samochód :>) A to z przodu z napisem "IL Trade Tuning" to co to jest, jakiś pokrowiec?
-
Rozbita szyba a prawo
No takie są dziady. Inna sprawa jest, że to mama z nim rozmawiała, mnie nie było, bo pewnie bym się targował z facetem, a ona na wszystko się zgodzi, byle miała samochód i mogła jeździć. Wiecie, czy da się naprawić tą przednią szybę? Takie ubicia są, głębokość ok. 1 mm od kamieni. Tylna boczna kompletnie poszła, a za nową w Myślenicach wołają 380 zł. (w sumie najtaniej, bo u innych nawet 500 ) Używaną miałbym za 100 zł, ale nigdzie nie dało się znaleźć. :shocked: :shocked: śmiech na sali ja za przerysowanie zderzaka na ok. 5-6cm dostałem prawie tyle samo A ja słyszałem, że zarysowany zderzak nie podlega wymianie. Kiedyś znajomy mówił mi, że jak są rysy, to nie wymienią Ci go z ubezpieczenia, musiałby być pęknięty.
-
Rozbita szyba a prawo
Z ubezpieczenia już dogadane, wypłacą max. 900 za 2 boczne szyby i lusterko (które stało się troszkę wcześniej, ale to szczegół ). Ale jest taka sprawa, że chcielibyśmy wymienić sobie klocki ham. przód z tarczami i raczej się nie zmieszcze w tych 9 stówach. Właściwie ta szyba w przednich drzwiach jest porysowana (takie małe wgłębienia od uderzeń kamieniem). Da się to jakoś naprawić taką szbybę, czy potrzebna wymiana?
-
Szwecja - AUDI QUATTRO TEST DRIVE
Rzeczywiście wspaniałe. Jakie są koszty takiego kursu? Pewnie dochodzi do tego zakwaterowania no i bilet na samolot w 2 strony.
-
Jest ktos kto zajmuje sie dotacjami ?
Spróbujcie na tej stronie poszukać, może coś będzie: http://www.blizejfunduszy.eu/ Kiedyś miałem rozmowę z gościem, co zajmuje się propagowaniem właśnie takich unijnych projektów.
-
[ALL] Potrzebuje proramu w C# pomocy
A nie mógłby być w C++? Bo "Plusa" trochę znam, a o tym C# mało słyszałem
-
Lockerz.com
ni mam nic PTZ to pooglądaj filmy to "nic" to nie dosłownie nawet spoko te filmiki no choć niektóre są denne ale za 4 ptz... mogą sobie lecieć w tle A te filmiki gdzie można oglądać? Tam w tej czerwonej zakładce "PLAY"? Bo ogladałem teraz chyba z 7 filmików i rzeczywiście przybyło mi PTŻ. Musze je wszystkie odrazu obejrzeć czy mogę np. jutro. Nie znikną i nie pojawią się nowe?
-
Rozbita szyba a prawo
Pewnie komuś zdarzyło się kiedyś mieć uszkodzoną szybe w samochodzie. Mojej maimie tak ostatnio się zdarzyło, że zostawiła samochód na noc na parkingu i jakieś wandale w tym czasie rozbili parę szyb i lusterek w samochodach. Akurat stłukli jej tylną po prawej stronie. Szybe oczywiście zakleiłem folią i taśmą, żeby śnieg nie padał do środka. I tak pytam, czy można tak jeździć, dopóki nie przyjdzie zamówiona? Wiem, że to troche huczy, szczególnie powyżej 50 km/h, ale jak ktoś musi dojeżdżać (szkoła/praca). Policjant może zabrać dowód? Bo słyszałem, że może zabrać, jeśli to jest szyba przednia, pozostałych może nie być. Jak to jest?
-
RS4 B5
Widzieliście, RS4 w budzie B6
-
Pytanie o fotke z fotoradaru
A fotoradary robią też foty od tyłu? Bo coś tam kiedyś wspominali chyba w Faktach na TVN, że maja być takie teraz, specjalnie dla tych, co zwalniają przed i przyspieszają po.