Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1991Kamil

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 1991Kamil

  1. Passat ładny, pasuje mu czarny kolor. Wnętrze trochę smutne, ale ładnie podświetlone w ciemności. Kierownica i gałka zmiany biegów lepsze niż w oryginale. Te 3 ostatnie foty to od spryskiwaczy reflektorów?
  2. Wszystko pięknie tylko te brewki można by zdjąć. Felgi bym zostawił, chyba, żeby zamienić na jakieś ładniejsze.
  3. Audi 80 vs czołg. W sumie trochę profanacja, ale mogę też podesłać Opelki http://videos.streetfire.net/video/Tank-vs-Audi_150087.htm
  4. Liść klonu nic nie da, bo nie można poruszać się pojazdem z zasłoniętymi lub nieczytelnymi tablicami (nawet w testach na PJ jest takie pytanie ). To już podchodzi pod zasłonięcie i nawet jakbyś tłumaczył, że zaparkowałeś w lesie i liście spadały to gliniarz i tak uzna, że specjalnie sobie zasłoniłeś, żeby fotoradar nie zrobił zdjęcia
  5. Przy fotoradarze brak przedniej tablicy raczej nie pomoże, bo niektóre robią zdjęcia w takiej rozdzielczości, że można oczytać numery z naklejki na szybie. Trzeba by coś poradzić na tą naklejkę, ale gdy ją zedrzesz to panowie przy kontroli się upomną
  6. Ja mam Panasonic i jestem w miarę zadowolony. Odtwarzacz DVD + 6 głośników. Można odtwarzać kilka formatów, więc większość piratów działała Jest USB, radio, trochę przeszkadza brak możliwości nagrywania.
  7. To Audi było już parę razy na forum, tylko z innymi felgami
  8. No tak, bo jak złoży oparcie siedzeń, to będzie widać, że połowa jest taka, a druga inna.
  9. Gdy czytałem artykuł w Auto Świecie o Audi 80 B3 to właśnie przedstawiali to jako plus. Głównie chwalili ocynkowane nadwozie, doskonałe materiały i niezawodność.
  10. Nie wiem czy to było, przykład wieś tuningu NFS: Karton Jednostka napędowa 4.2 V11 montowana w Passatach i Phateonach :> Nitro pozwala wygrywać wyścigi na 3/4 i 3/6 mili :> Komputer 386 :>
  11. Nie, to jest złudzenie, na początku cały czas się wydawało, że obraca się w prawo (zgodnie z ruche wskaz. zegara), a jak się dobrze skupiłem, to przez chwilę odwrotnie itd. Trzeba sobie to wyobrazić przez i być skupionym przez chwlkę. Najlepiej jest, gdy odwraca się do nas bokiem.
  12. Nie wiesz czy jest jakaś "niedomotowa" wersja. Bo troszkę słabo widać nawet przy powiększeniu
  13. Ja też przyłączam się do życzeń. Życzę wszystkim wesołych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, szczęśliwego Nowego Roku, udanego Sylwestra. Żeby w nowym roku wasze fury nie odmawiały posłuszeństwa i nic nie trzeba było robić poza przeglądami i uzupełnianiem płynów. No chyba, że jakieś małe modyfikacje
  14. Do plusów A4 można też dodać, że Audi wyprzedzało Passata o 2 lata. Tak się dzało od '86 r. kiedy zaprezentowano 80 B3.
  15. Ale w garażu może się zakurzyć Więc coś trzeba sprzątać, samochód albo garaż
  16. W którymś starym "Auto Świecie" był artukuł o tankowaniu i o ile dystrybutor zawyżał/zaniżał. Pisali do redakcji ludzie, którzy np. do samochodu ze zbiornikiem 50l wlali 54 litry. Oni wybrali sobie kilka "podejrzanych" stacji. Tankowali zawsze 20 litrów i sprawdzali ile żeczywiście nalało. W niektórych przypadkach były dość duże odchyły. Jak znajde to napisze o które stacje chodzi.
  17. Miałem to pisać. Ja bym bardziej sie skłonił, ku jaśniejszym kolorom, np. żółty, czerwony, biały, a także srebrny. Na ciemniejszych słabo widać, np. granat, czarny, szary. Za to na nich lepiej śnieg widać
  18. 1991Kamil odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    No nie do końca, bo sezon się liczy od sierpnia, a LM i Primera Division to jeszcze był poprzedni sezon, więc wygrali 6 trofeów w roku. Ale jeszcze mają szanse
  19. Quattro u Audi, Syncro i 4 Motion u VW, a 4x4 to Skoda.
  20. Tak. Chodziło mi o używane samochody. O wiele więcej razy natknąłem się o Audi A4 B5 i B6 Quattro niż na Passata 4 Motion
  21. Ja bym powiedział oprócz tego co wymienili poprzednicy, że w Audi częściej można znaleźć bogatsze wersje wyposażeniowe i mocniejsze silniki (np. 2.8 częściej spotkać można w A4 niż w Passacie) i napęd 4x4. Szczerze mówiąc pierwsze słysze. Pewnie musiał by być powiększony, żeby mógł być A6-ką
  22. wroclav wśród swoich poprzednich samochodów miałeś kilka BMW. Było może wśród nich E36? Bo potrzebuje wiedzieć ile płaciłeś za ubezpieczenie. Kolega chciał wiedzieć, bo zamierza sobie kupić za jakiś rok i nie wie, a te internetowe kalkulatory co są na stronach ubezpieczycieli zawyżają ceny i jemu wyszło 4000zł Ze znajomych nikt nie ma, jedynie sąsiad miał E36 Compact w jakieś tańszej wersji wyp. ale sprzedał i teraz śmiga Golfem TDI.
  23. To może tak, znalazłem kilka książek: Windows PC. Podręcznik dla początkujących Internet po piędździesiątce Komputer dla seniorów. Seria praktyk http://www.lideria.pl/ABC-uzytkownika-komputera-Aleksander-Bremer-Miroslaw-Slawik/sklep/opis?nr=179484]ABC użytkownika komputera A hasła w Windows nie musisz wpisywać. Można ustawić automatyczne logowanie na wybranego użytkownika. Lepiej założyć 2 konta, np. user i Admin i logować autom. na usera, żeby na adminie nie porobić sobie coś z systemem. Takie zalecenia.
  24. A jaki OS jest zainstalowany?
  25. kolego MD to miejscowość pomiędzy kasinka mała a kasiną wielką???? co do płynów ala tesco niech je szlak trafi Tak to jest Mszana Dolna, ale bliżej Kasinki A płyn rzeczywiście był z TESCO Już nigdy więcej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.