Treść opublikowana przez 1991Kamil
-
[B5 AVG] Mój passat
Passat ładny, pasuje mu czarny kolor. Wnętrze trochę smutne, ale ładnie podświetlone w ciemności. Kierownica i gałka zmiany biegów lepsze niż w oryginale. Te 3 ostatnie foty to od spryskiwaczy reflektorów?
-
B5 99. 2,5 TDI Quatro-Srebrne
Wszystko pięknie tylko te brewki można by zdjąć. Felgi bym zostawił, chyba, żeby zamienić na jakieś ładniejsze.
-
Strefa Śmiechu
Audi 80 vs czołg. W sumie trochę profanacja, ale mogę też podesłać Opelki http://videos.streetfire.net/video/Tank-vs-Audi_150087.htm
-
Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
Liść klonu nic nie da, bo nie można poruszać się pojazdem z zasłoniętymi lub nieczytelnymi tablicami (nawet w testach na PJ jest takie pytanie ). To już podchodzi pod zasłonięcie i nawet jakbyś tłumaczył, że zaparkowałeś w lesie i liście spadały to gliniarz i tak uzna, że specjalnie sobie zasłoniłeś, żeby fotoradar nie zrobił zdjęcia
-
Brak tablicy rejestracyjnej z przodu a prawo..
Przy fotoradarze brak przedniej tablicy raczej nie pomoże, bo niektóre robią zdjęcia w takiej rozdzielczości, że można oczytać numery z naklejki na szybie. Trzeba by coś poradzić na tą naklejkę, ale gdy ją zedrzesz to panowie przy kontroli się upomną
-
Jakie polecacie"kino domowe"?
Ja mam Panasonic i jestem w miarę zadowolony. Odtwarzacz DVD + 6 głośników. Można odtwarzać kilka formatów, więc większość piratów działała Jest USB, radio, trochę przeszkadza brak możliwości nagrywania.
-
Strefa Śmiechu
To Audi było już parę razy na forum, tylko z innymi felgami
-
[ALL B6] S-line z Avanta do Sedana
No tak, bo jak złoży oparcie siedzeń, to będzie widać, że połowa jest taka, a druga inna.
-
Passat vs A4
Gdy czytałem artykuł w Auto Świecie o Audi 80 B3 to właśnie przedstawiali to jako plus. Głównie chwalili ocynkowane nadwozie, doskonałe materiały i niezawodność.
-
Strefa Śmiechu
Nie wiem czy to było, przykład wieś tuningu NFS: Karton Jednostka napędowa 4.2 V11 montowana w Passatach i Phateonach :> Nitro pozwala wygrywać wyścigi na 3/4 i 3/6 mili :> Komputer 386 :>
-
Złudzenia optyczne....
Nie, to jest złudzenie, na początku cały czas się wydawało, że obraca się w prawo (zgodnie z ruche wskaz. zegara), a jak się dobrze skupiłem, to przez chwilę odwrotnie itd. Trzeba sobie to wyobrazić przez i być skupionym przez chwlkę. Najlepiej jest, gdy odwraca się do nas bokiem.
-
Strefa Śmiechu
Nie wiesz czy jest jakaś "niedomotowa" wersja. Bo troszkę słabo widać nawet przy powiększeniu
-
Życzenia Świąteczno-Noworoczne
Ja też przyłączam się do życzeń. Życzę wszystkim wesołych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia, szczęśliwego Nowego Roku, udanego Sylwestra. Żeby w nowym roku wasze fury nie odmawiały posłuszeństwa i nic nie trzeba było robić poza przeglądami i uzupełnianiem płynów. No chyba, że jakieś małe modyfikacje
-
Passat vs A4
Do plusów A4 można też dodać, że Audi wyprzedzało Passata o 2 lata. Tak się dzało od '86 r. kiedy zaprezentowano 80 B3.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Ale w garażu może się zakurzyć Więc coś trzeba sprzątać, samochód albo garaż
-
Na tych stacjach nie tankuj! - Stacje ze złym paliwem
W którymś starym "Auto Świecie" był artukuł o tankowaniu i o ile dystrybutor zawyżał/zaniżał. Pisali do redakcji ludzie, którzy np. do samochodu ze zbiornikiem 50l wlali 54 litry. Oni wybrali sobie kilka "podejrzanych" stacji. Tankowali zawsze 20 litrów i sprawdzali ile żeczywiście nalało. W niektórych przypadkach były dość duże odchyły. Jak znajde to napisze o które stacje chodzi.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Miałem to pisać. Ja bym bardziej sie skłonił, ku jaśniejszym kolorom, np. żółty, czerwony, biały, a także srebrny. Na ciemniejszych słabo widać, np. granat, czarny, szary. Za to na nich lepiej śnieg widać
-
Liga Mistrzów 2009-2010
No nie do końca, bo sezon się liczy od sierpnia, a LM i Primera Division to jeszcze był poprzedni sezon, więc wygrali 6 trofeów w roku. Ale jeszcze mają szanse
-
Passat vs A4
Quattro u Audi, Syncro i 4 Motion u VW, a 4x4 to Skoda.
-
Passat vs A4
Tak. Chodziło mi o używane samochody. O wiele więcej razy natknąłem się o Audi A4 B5 i B6 Quattro niż na Passata 4 Motion
-
Passat vs A4
Ja bym powiedział oprócz tego co wymienili poprzednicy, że w Audi częściej można znaleźć bogatsze wersje wyposażeniowe i mocniejsze silniki (np. 2.8 częściej spotkać można w A4 niż w Passacie) i napęd 4x4. Szczerze mówiąc pierwsze słysze. Pewnie musiał by być powiększony, żeby mógł być A6-ką
-
Padł na mnie blady strach!!
wroclav wśród swoich poprzednich samochodów miałeś kilka BMW. Było może wśród nich E36? Bo potrzebuje wiedzieć ile płaciłeś za ubezpieczenie. Kolega chciał wiedzieć, bo zamierza sobie kupić za jakiś rok i nie wie, a te internetowe kalkulatory co są na stronach ubezpieczycieli zawyżają ceny i jemu wyszło 4000zł Ze znajomych nikt nie ma, jedynie sąsiad miał E36 Compact w jakieś tańszej wersji wyp. ale sprzedał i teraz śmiga Golfem TDI.
-
Komputer dla laika - ksiazka
To może tak, znalazłem kilka książek: Windows PC. Podręcznik dla początkujących Internet po piędździesiątce Komputer dla seniorów. Seria praktyk http://www.lideria.pl/ABC-uzytkownika-komputera-Aleksander-Bremer-Miroslaw-Slawik/sklep/opis?nr=179484]ABC użytkownika komputera A hasła w Windows nie musisz wpisywać. Można ustawić automatyczne logowanie na wybranego użytkownika. Lepiej założyć 2 konta, np. user i Admin i logować autom. na usera, żeby na adminie nie porobić sobie coś z systemem. Takie zalecenia.
-
Komputer dla laika - ksiazka
A jaki OS jest zainstalowany?
-
Zima kontra nasze niunie:)
kolego MD to miejscowość pomiędzy kasinka mała a kasiną wielką???? co do płynów ala tesco niech je szlak trafi Tak to jest Mszana Dolna, ale bliżej Kasinki A płyn rzeczywiście był z TESCO Już nigdy więcej