Treść opublikowana przez 1991Kamil
-
Komputer dla laika - ksiazka
To zależy czym chcesz się zajmować. Jeżeli obsługa pakietów biurowych (np. MS Office) tak żeby coś napisać w Wordzie i wydrukować, albo liczyć w arkszu kalkulacyjnym to może spróbuj coś z książek typu informatyka dla gimnazjum i liceum. np Informatyka wyd. WSZPWN (link) Technologia informacyjna nie tylko dla uczniów wyd. WSZPWN (link) Te dwie książki miałem w 1 kl. technikum teoretycznie, bo w wykazie podręcz. były, a zajrzeliśmy do nich może ze 2 razy. Reszte robiłem sobie sam, w domu. Później spróbuje coś jeszcze poszukać takiego dla początkujących. Napisz może coś więcej, czym będzie się ciocia zajmować. Ja z góry założyłem, że będą to raczej podstawowe żeczy, nie będzie się zabierać za programowanie, systemy operacyjne, sieci, tworzenie stron internetowych itp.
-
Historia naszych nicków
1991Kamil - to od imienia i roku urodzenia. Bywały też modyfikacje np. 91Kamil, Kamil_91.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Dobra, po czym poznać teraz, że to jest A4
-
Zima kontra nasze niunie:)
Zamarzł płyn do spryskiwaczy w zbiorniku Dolany był zimowy na -22o ale było jeszcze trochę letniego i to zamarzło.
-
I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
Nowy temat do tego Choć w sumie to nie będzie wielki konkurs i ciężko będzie wybrać najlepsze, bo właściewie każdy może usypać kupę śniegu i powiedzieć, że to zakopane A4 :>
-
Padł na mnie blady strach!!
Tak z ciekawości mógłbyś napisać wszystkie jakie miałeś Z kradzieżami nigdy nic nie wiadomo. Wydaje się, że nie "chodliwe", ale zniknąć może każde, np. znajomej zwinęli Cinquecento 700, choć wcale nie było w super stanie. Niektórym też się nudzi i malują/niszczą samochody. Sąsiadowi na przykład koledzy przestawili Malucha, tak dla jaj. Postawili mu gdzieś na trawniku. Tutaj widać, że można stracić wszystko :> A czy to ubezpiecznie obejmuje też akty wandalizmu?
-
Strefa Śmiechu
Szymon Majewski stworzył męską wersję logo naszego Euro http://www.onet.tv/meskie-logo-mistrzostw-euro-2012,5878402,1,klip.html#
-
Tjuning
Tak, mnie to bardzo przypomina lampy Mazdy 6. Kiedyś już chyba wrzucałem to zdjęcie. Nie wiem czy to było. Jedyne na świecie Audi A9 :>
-
Strefa Śmiechu
Extremalne parkowanie http://video.interia.pl/obejrzyj,film,119669 Drift u Talibów http://www.animacje.krzysiek.biz/?url=play&id=5964 Palenie gumy Audi 80 http://www.animacje.krzysiek.biz/?url=play&id=3093
-
Strefa Śmiechu
dziwne wypadki http://telewizor.tv/film,id,17306 kobieta zmiena opone http://telewizor.tv/film,id,17086,Wymiana_opony_przez_kobietk%C4%99%3A%29 extremalne parkowanie http://telewizor.tv/film,id,17340,Ekstremalne_parkowanie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Chevrolet Bel Air?
-
Strefa Śmiechu
Niespodzianka podczas przeglądu http://www.joemonster.org/art/12948/Mala_niespodzianka_podczas_przegladu Jedna noc na osiedlowym parkingu http://www.joemonster.org/art/12394/Jedna_noc_na_osiedlowym_parkingu Audi R8 przemianowane na BMW 850i //już kiedyś to widziałem na innej stronie, nie pamiętam czy wrzucałem http://www.joemonster.org/art/12310/Co_zrobic_by_miec_kolekcjonerskie_BMW_850i_ Latające samochody http://www.joemonster.org/art/12337/Uwaga_na_latajace_samochody_ 10 odpicowanych wnętrz samochodowych http://www.joemonster.org/art/12252/10_odpicowanych_wnetrz_aut Japońska aerografia samochodowa http://www.joemonster.org/art/12168/Japonska_aerografia_samochodowa Co można znaleźć w skradzionym samochodzie http://www.joemonster.org/art/12128/Znalezione_w_skradzionym_samochodzie Auto-czat http://www.joemonster.org/art/12097/Auto_czat
-
Strefa Śmiechu
Policjanci umieścili fotoradar w śmietniku i unieważniono mandady http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/mandat-ze-smietnika-do-smieci,1385443 Sposób na łosia parkingowego http://www.joemonster.org/art/12927/Wielki_sposob_na_losia_parkingowego Skrzynka pocztowa vs. Jeep Grand Cherokee http://www.joemonster.org/art/12828/Skrzynka_pocztowa_vs_Jeep Pacmanowóz :> http://www.joemonster.org/art/12777/Mr_Pacman_i_jego_Pacmanowoz 6-kołowy Chevrolet El Camino http://www.joemonster.org/art/12434/Szesciokolowy_Chevrolet_El_Camino
-
Strefa Śmiechu
Było, nawet mój temat: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t94809.0.html;highlight=skrzywdzone+a8 Nie, żona, tylko górnicy tak potraktowali samochód dyrektora kopalni. Działo się to w Sofii, stolicy Bułgarii (nawet widać fragment rejestracji na jednym zdjęciu). Ciekawostką jest fakt, że to A8 w wersji 4.2 Quattro. Szkoda autka. Mogę wrzucić więcej zdjęć z innych ujęć
-
Ciekawe/śmieszne reklamy samochodowe
Kilka ciekawych reklam Audi S3 http://www.autocentrum.pl/go/606__Filmiki_Audi__1023.html Audi A4 Ouattro http://www.mototube.pl/film/1368/audi-a4-quattro-swietna-reklama-z-psem Audi RS4 http://www.mototube.pl/film/459/audi-i-slimaczek-ktory-lubi-predkosc Audi Allroad http://www.autocentrum.pl/go/606__Filmiki_Audi__1025.html
-
Strefa Śmiechu
Nie wiedziałem, że Audi A5 było też w B6 :> http://www.polskajazda.pl/Samochody/Audi/A5/78611
-
Audi A4 w filmach
Wczoraj, (albo w piątek) oglądałem Fakty na TVN i tam było kilku piratów drogowych i właśnie jeden gość pędził czerwonym A4 B5, po czym zjechał na lewy pas. Ogólnie to było poświęcone wypadkom drogowym i co można zrobić, żeby na drogach było bezpieczniej. Jak uda mi się znaleźć ten fragment to wrzucę
-
Strefa Śmiechu
Samobój wszech czasów Polaka w meczu 6 ligi angielskiej http://sport.onet.pl/74327.1,1248702,2088616,,polak_z_samobojem_wszech_czasow_-_wideo,wiadomosc.html
-
Strefa Śmiechu
Rozbili policyjne Lamborghini Gallardo :> http://moto.onet.pl/1587653,1,policyjne-laborghini-gallardo-rozbite,artykul.html?node=2
-
Strefa Śmiechu
Najdziwniejsze potrawy świata: http://pejzaze.onet.pl/67564,gr,1,27,0,najdziwniejsze_potrawy_swiata,galeria.html Można zlaleźć tu m. in. karaluchy, pająki, bycze jądra, sernik z aligatora (wyglądający jak żygi) Nic tylko powiedzieć smacznego
-
Mała kwadratowa tablica rejestracyjna - legalna?
Mnie sie wydaje, że można zamówić sobie taką "kwadratową" tablicę na tył. Widziałem już parę aut z takimi blachami.
-
Nowe BMW serii 5 - już jest.
Marka solidna, nawet lubię BMW, ale jednak wole Audi, od zawsze na pierwszym miejscu Z BMW podobają mi się starsze modele, może przez moje zamiłowanie do klasycznych sedanów (choć nowym też nie wiele można zarzucić) i jakoś bardziej do mnie trafiają. Znalazłem tu fajne 20-letnie BMW, jednak cena trochę demotywuje http://www.motofilm.pl/2009/11/18/bmw-serii-6-z-1988-roku-za-250-000-tysiecy-dolarow/
-
Nowe BMW serii 5 - już jest.
:>
-
Strefa Śmiechu
Ma dziewczyna apetyt :> http://wiadomosci.onet.pl/1586255,2679,1,mala_kobieta_z_wilczym_apetytem,kioskart.html
-
Audi A4 w filmach
W serialu "Kobra oddział specjalny" jeden komisarz ma A4, przynajmniej według Wikipedii. Nie sprawdzałem tego, ale na bank, gdy ostatnio oglądałem ten serial, mignęło mi jakieś A4 na ekranie. Inny komisarz ma Audi 100 Niemieckie seriale i filmy, to pełno tego tam jeździ, kiedyś oglądając na RTL7/TVN7 nawet nie zwracałem na to uwagi, więc tytułów nie pamiętam